Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Luik-Bastenaken-Luik 2011.
Tilff-Bastogne-Tilff 2011.
15-06-2009
Easyrun.
Hey marathonvolger, zoals het vanavond was,zo zou het ideaal zijn komende vrijdag.Rond 19.00 u werden de hemelsluizen hierboven opengezet dat het niet mooi was.Het slagregenen duurde zo'n kwartier,en daarna...kwam 't zonnetje terug piepen.De plensbui zorgde er niet alleen voor dat de duivenpoep van de velux van mijn badkamer gespoeld werd,die ik de dag tevoren zo mooi gepoetst had:-D,het zorgde ook voor een massa aan verse zuurstof in de lucht van 't Brugse ommeland.Toch ben ik niet meteen vertrokken,ik wilde eens dat duisternis-gevoel opdoen die we vrijdag gaan beleven.Om halftien ben ik gestart met mijn avondloopje-letterlijk-en om kwart na tien was ik ermee klaar.Helemaal donker was het nog niet,als het vrijdagavond helder weer is dan zal hoogstens een drie kwartier in het donker gelopen moeten worden.Allez,als alles volgens plan loopt natuurlijk.Als de man met de hamer onverwachts komt opdagen vanachter één of andere hoek dan zal 't wat langer zijn.En hoeken zijn er genoeg op dit bochtenrijk pacours.De training heb ik rustig uitgelopen,gewoon de kilometers afleggend aan hartslag 160,om niet teveel caloriën meer te verbruiken tegen vrijdag.Integendeel,het is de bedoeling dat ik nog wat reserves opbouw deze week,teneinde de voorraadtank niet leeg te hebben gelopen aan km.30.Morgen is een laatse rustdag gepland en woensdag volgt de laatste looptraining.See you! Logboek:Afstand: 9,6 km.Tijd: 44'41".Snelheid: 12,891/u.YTD: 36800 meter. Medisch rapport:-. GHS:160.
Reacties op bericht (2)
16-06-2009
n8
ik wens je bij deze reeds veel succes in de nacht.. start niet te snel, laat je niet zot maken de eerste ronde.. succes !!
16-06-2009 om 22:55 geschreven door Vincent
relax
Hoi bloggers;
Ok , de laatste dagen breken aan. Onze Guy is er helemaal klaar voor. Zijn schema's van training ; voeding ; en recup verlopen nu volgens plan. Alleen moet de N8 nog gelopen worden! Maar ik ben er nu al zeker van dat hij potten zal breken. Ik coach hem tijdens de wedstrijd nog een beetje bij. Ik zal bv aandachtig zijn gezicht bestuderen bij al de passages, ook zijn loopstijl na 21km zal ik bekijken en zodanig kan ik hem nog een extra zetje geven . Als het kan misschien naar een dicht groepje voor hem te loodsen. We zien wel. Het zal niet fout lopen ; geloof me maar. Groeten en rust nog veel! Spartacus
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.