Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Luik-Bastenaken-Luik 2011.
Tilff-Bastogne-Tilff 2011.
13-06-2009
De Fijnbek.
Hallo bbq-blogger, een fietstraining werd het vandaag,op het gemak gereden tussen Varsenare en Varsenare over een afstand van een goede dertig kilometer.Rudi vroeg om in de voormiddag te vertrekken en aldus zaten we reeds om 9.30u. op ons stalen ros.Allez,ik dan toch,die van Rudi is een carbonjuweeltje.Een carbonnen ros dan maar,een mens moet mee met zijn tijd nietwaar:wink:.De eerste kilometers waren de benen wat gevoelig na de training van vrijdag maar na een kwartiertje was alles in orde.We hebben ook met de rem op gereden,keuvelend over van alles en nog wat,het is echt niet de bedoeling dat ik deze week nog alles uit de kast haal om me nodeloos te vermoeien.Rustig de laatste dagen uitbollen om vrijdagavond voldoende fris aan de start te staan.Zo deed ik het verleden jaar ook en dat bleek nadien de goede methode te zijn geweest.Van mijn coach kreeg ik echter nog een zware opdracht mee !Namelijk : vroeg gaan slapen,de ganse week.Ik zal me er aan houden,coach!Wat de maaltijden betreft,na de vismenu's, waarvan ik er vijf keer gegeten heb de laatste acht dagen,('k ga er mee stoppen vooraleer ik schubben en vinnen begin te-blub-krijgen),ben ik nu aan de pastaweek toe.'s Morgens mag brood afgewisseld worden met peperkoek en tussendoor wat rozijnen knabbelen.Druiven zijn dan weer het ideale dessert.Dat wordt tijdelijk afkicken van aardbeien,waar Latoya en ik er zowat iedere avond van verorberen.De lekkerste komen overigens uit Pittem,daar heb je op de hoek van de Markt een superette,De Fijnbek,die dagelijks een verse hoeveelheid aanvoert,tegen een zeer schappelijke prijs.(Dat is dan 500 euro,Luc,hoeveel keer moet ik dat hier op mijn blog zetten??:-D:-D:-D).Zondag loop ik in de Koude Keuken een ten-miler of 16 km en maandag bouw ik verder af ,dan loop ik zes rondjes of 9,6 km.Bye. Logboek: Fietsen.Afstand: 30,250 km.Tijd:-.Snelheid:-.YTD: 36800 meter. Medisch rapport:-. GHS:-.
Reacties op bericht (1)
14-06-2009
n8
Bij deze alle succes gewenst voor volgende week vrijdag. Ik ben er zeker van dat je mijn PR zult breken. voor deze week : veel rusten en pastas sportieve groeten
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.