Dag zondagblogger, minder dan vijf weken is het nog tot aan de Nacht.Normaal gezien moest ik nu echt naar de beste vorm aan het groeien zijn.Helaas...Daarnet nam ik nog eens mijn oorspronkelijk schema door.Ik moest er vandaag 36 gelopen hebben.Het enige die loopt voor het moment is mijn neus.Maar het is aan het evolueren.Wat er uit komt begint meer en meer op water te lijken.Ook de verkoudheid waar ik al twee weken mee op de sukkel ben is nu versneld aan het loskomen.Tot groot jolijt van mijn wederhelft die nu echter...ook aan het snotteren gegaan is.Als je bij de hond slaapt vang je zijn vlooien hé.En Latoya,die had vrijdag sportdag aan het Klein Strand te Jabbeke.Met opdrachten in het veel te frisse water!Ze begon zowaar ook al te kuchen,deze morgen.Het begint hier serieus op een prive-kliniek te gelijken.Nog even terug naar vrijdag.De kinesist opperde of ik het lopen niet mis.Vijf sportdagen in een week en dan plots van de ene op de andere dag stilvallen,vandaar de vraag .Wel ik kon er gewoon neen op antwoorden.Vreemd hé? Toch een teken dat 'de moral' momenteel evenzeer weg is.Dat komt natuurlijk door mijn fysieke toestand(zware verkoudheid) maar toch.Als ik voorbij de Koude Keuken passeer dan doet het wel pijn.Nu de dagen het langst zijn en de natuur er het mooist bij ligt moet ik aan de kant zitten.Ook tijdens het passeren van joggers en andere lopers denk ik van gvd,zo dicht erbij en door externe omstandigheden moeten stoppen met trainen.Want die marathon,dat is gewoon opbouwen.Nu ja gewoon.Ik bedoel je hoeft er geen Hulk voor te zijn om te slagen,veel doorzettingsvermogen hebben,dat wel.Eens je aan 27 km.zit weet en voel je echt wel dat je er de volgende keer 30 aankan,dan 32,36,...zolang er maar geen blessures roet in het eten gooien.En van blessures gesproken,ik denk meer en meer dat ik weleens met een plaasteren been zou kunnen thuiskomen,woensdag...Tot morgen.Bye. Logboek:-YTD: 27200 meter. Medisch rapport:- GHS:-
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.