Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek
{TITEL_VRIJE_ZONE}
{TITEL_VRIJE_ZONE}
Luik-Bastenaken-Luik 2011.
Tilff-Bastogne-Tilff 2011.
20-12-2008
Black Saturday !
Dag weekendblogger, verleden jaar werd ik,de zaterdag voor kerstdag,letterlijk omvergekegeld door een blonde trut,weet je nog ?(cfr.blog 22.12.2007).Vandaag,opnieuw de zaterdag voor kerstdag,werd ik weeral,dit keer figuurlijk,omvergekegeld door een blonde trut.Toen was de schade te overzien,nu-bijna-niet.In een vorig schrijven meldde ik jullie een hangende scheiding.Vandaag werd een belangrijke stap gezet in die richting.Mijn -bijna-ex is heeft het huis verlaten om alleen te gaan wonen,nu en dan bezoek krijgend van haar nul.De laatste week was nogal belastend.Toen we verleden week zondag een boedelverdeling op een serene manier hadden afgehandeld waren beide partijen relatief tevreden.Tot dinsdagmorgen,toen enkele debielen op haar werkvloer, het nodig achtten zich met onze scheidingsperikelen te bemoeien.In al haar naïviteit wilde mijn voormalige plots-nog-meer dan onderling overeengekomen.Goed geprobeerd,maar tevergeefs !Waar bepaalde sukkels zich toch willen van aantrekken!Alles bleef zoals het was en vandaag kon ze afdruipen met het afgesprokene.Vlak na haar vertrek ben ik begonnen met de tweede fase in deze nachtmerrie,het reorganiseren van mijn leven,zonder vrouw.Vermits mijn echtgenote de laatste maanden blijkbaar enkel bezig was met het poetsen van zichzelf,heb ik, samen met Latoya en mijn ouders,dweil,trekker en stofzuiger ter hand genomen om van boven tot beneden de vloeren weer proper te maken.Vanaf zondag wordt dan plaats per plaats weer heringericht met bijzondere aandacht voor het wissen van herinneringen aan de 23 voorgaande jaren.Te beginnen bij de zolder,eindigend in het tuinhuis.In de zeer nabije toekomst wil ik ook de draad weer heroppakken op sportief vlak,om mij opnieuw voor te bereiden op een volgend doel,de marathon in Torhout.Uiteraard houd ik jullie via de blog verder en frequenter op de hoogte van de ontwikkelingen hieromtrent.Tot de volgende!Bye.
Ik ben Guy Devreker
Ik ben een man en woon in Varsenare (België) en mijn beroep is comm.afgevaardigde.
Ik ben geboren op 12/08/1962 en ben nu dus 62 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: wielrennen,lange afstandslopen,levensgenieter en nog zoveel meer.
Het huis wordt gedeeld met een schat van een dochter,Latoya(°11.08.1992)en,tot voor kort, Minou,de poes°1998- +10.08.09
Aangekomen aan station 45 even teruggeblikt naar wat verwezenlijkt werd en ...wat niet.Enkele sportieve uitdagingen wilde ik toen graag nog aangaan.Target One: het lopen van een Marathon: gelopen op 14 IX 2008 én op 19 VI 2009.Target Two: het fietsen van de Ronde van Vlaanderen: gereden op 03 IV 2010.
Hieronder enkele foto's met buurman/trainingsbuddy Rudi,in loondienst bij Bianchi...
Aantal gefietste kilometer als voorbereiding op de Ronde van Vlaanderen 2010, vanaf 1 juli 2009.
juli : 654,8 km augustus : 771,8 km september : 395,7 km oktober : 587,5 km november : 407,5 km december : 386,6 km januari : 492,7 km februari : 51 km (knieontsteking) maart : 826,8 km
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de NVV-Marathon,vanaf 20 september 2008.
september: 33,00 oktober: 112,20 november: 59,50 december: 31,30 blogverslagen van december leren jullie waarom de klm.in november en december zo laag liggen. januari: 152,00 februari: 166,50 maart: 187,20 april: 168,70 mei: 290,40 juni: 136,30 totaal aantal gelopen kilometers t/m 17 juni: 1337,10 + 42,195 op 19.VI.2009.
aantal gelopen kilometers als voorbereiding op de IFF-Marathon,vanaf 01 november 2007.
Niks dan lachende gezichten voor de start,een uurtje of twee later was dat al heel wat minder... Vlnr.:Gert Luyckx,ikzelf,mijn superb-coach-begeleider Luc Duyck.
Afzien als nooit tevoren op weg naar Ieper,samen met een supergeconcentreerde 'coach-begeleider' Luc Duyck.