Inhoud blog
  • Verslag van de ‘Rotary Kerstcorrida’ te Tielt maandag 26 december 2016.
  • Verslag van de 16de Kerstcorrida te Langemark op zondag 11 december 2016!
  • Verslag van de 12e Kerstloop in Waregem op zondag 4 december 2016
  • Verslag van de Milcobelrun te Langemark op zaterdag 26 november 2016.
  • Verslag van de 22ste editie van ‘ROUTE 62’ te Gistel op zaterdag 19 november 2016.
    Foto
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Blog Natalie Tijtgat
  • Belevenissen van een loper
    Verslagen van stratenlopen en joggings waar ik aan deelneem!
    Geert Frickelo geboortedatum 24-08-1964 woonplaats: Oostkamp Beroep: onderhoudsmekanieker bij Bekaert Aalter
    30-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de 3e editie van de halloweenrun in De Haan

    Verslag van de 3e editie van de halloweenrun in De Haan

     

    Voor mij de eerste keer dat ik aan deze wedstrijd deelnam. Gezien het late startuur (19.00u) was het de bedoeling dat we in het donker zouden lopen. Helemaal in de sfeer van halloween kwamen er heel wat afschrikwekkende figuren aan de start van deze wedstrijd. Er was dan ook een prijs voor de best verklede dame en heer. Om 17.00u gingen de jeugdwedstrijden van start en dan was het nog meer dan een uur wachten voor wij konden starten. Uiteindelijk kwamen 160 lopers en loopsters aan de start. Er waren ook nog wat “start to runners” aanwezig maar die werden niet opgenomen in de uitslag. De dames moesten slechts 6km, zijnde 2, ronden afleggen. Voor de heren stonden er 4 ronden op het programma goed voor 12km in totaal. Op deze zachte oktoberavond was het heerlijk om te lopen. In het donker lopen is wel leuk maar het is wel goed opletten waar men zijn voeten zet. Het parcours was snel dus een scherpe tijd zat er zeker in. Vanaf het begin van de 3de ronde begonnen we volop deelnemers te dubbelen. Ik hoorde onderweg dat ik in 13de positie liep, maar iedereen die mij kent weet dat ik niet verzwak in het laatste gedeelte van de wedstrijd. Ik kon nog 3 lopers bijhalen in de laatste ronde en zo eindigde ik dus op een mooie 10de plaats. Ik liep de 12km in 46 min en 6sec goed voor 15,7km/h.

    Bij de heren won Davy Stieperaere (zie foto1)en bij de dames won Lies Deruddere (zie foto2). Vorig jaar was de prijsuitreiking blijkbaar niet echt goed verlopen en ditmaal was men vast van plan om niet meer dezelfde fout te maken. Er werd, om praktische redenen uitgeweken naar een feestzaal in de buurt en voor de tijdsregistratie werd ook beroep gedaan op mensen met ervaring. Gevolg hiervan was dat alles tamelijk vlot verlopen is. Als naturaprijs kreeg iedereen een oranje tas, met inhoud, van de hoofdsponsor. Voor mij zat daar een heel degelijke sporttas in van ARGENTA, bij anderen zat er iets gelijkwaardigs in. Op het einde was er nog een tombola aan de hand van de borstnummers. Pech natuurlijk als je uw borstnummer niet meer uit uw hoofd kent. Het zou beter geweest zijn dat men de trekking doet via de inschrijvingsformulieren zo kan men de winnaar met de naam afroepen.

    Al bij al een goede, originele, organisatie die in de toekomst zeker verder moet doen op het huidige elan. Deze wedstrijd kan allen maar groeien, zeker als het weer meezit zoals dit jaar.

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 482,6km + 12km = 494,6km

    Trainingskilometers in 2011: 913,35km + 24km = 937,35km





    30-10-2011 om 18:06 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    24-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de tweede editie van de Omega Pharma Halve Marathon op

    Verslag van de tweede editie van de Omega Pharma Halve Marathon op
    zondag 23 oktober 2011 te Nazareth.

     

    Zondag de provinciegrens overgestoken om een halve marathon te lopen in Oost-Vlaanderen namelijk in Nazareth. Daar ging de 2de editie door van de Omega Pharma Halve Marathon. Ik was vroeg en kon vlot een parkeerplaatsje vinden. Het was duidelijk dat de organisatie kosten noch moeite had gespaard om alles in goede banen te leiden. De inschrijvingen verliepen vlot en steeds meer mensen kwamen de sporthal binnengestapt. Tientallen medewerkers zorgden ervoor iedereen vlot bediend werd.

    Het werd algauw duidelijk dat er op deze loopwedstrijd zeer veel volk zou afkomen. Het was, zoals Frank De Boosere altijd zegt een gouden oktoberdag. Aangename temperaturen maar met toch wel een goed voelbare bries meer kan je niet verwachten in deze tijd van het jaar. Naast de halve marathon waren er nog jeugdlopen, een 5km en een 10 km.

    Ikzelf heb dit jaar nog geen halve gelopen, ik kon onmogelijk op voorhand een bepaalde tijd nastreven. Ik wist wel dat ik onder de 1u30 zou kunnen blijven.

    Om 14.00u werd het startsein voor de 5km gegeven en 10 min daarna was het onze beurt om te vertrekken. Om 14u15 vertrok de 10 km.

    Eerst een kleine aanloopronde van een goede 3km en dan 2 grote rondes om tot 21,1km te komen. De verschillende afstanden gingen deels over hetzelfde en deels over een verschillend parcours. Alles stond goed aangeduid en de seingevers (sommige met luidsprekers ) zorgden ervoor dat er geen vergissing mogelijk was.

    Uit ervaring weet ik dat je niet in de verleiding mag komen om te snel te starten in de halve marathon. Het is belangrijk om een comfortabel tempo te lopen dat je lang vast kunt houden. Op het einde van de eerste grote ronde kwamen we de 10km lopers tegen, zij waren 5 min na ons gestart en hadden nog een paar km tegoed naar de finish. Voor ons echter geen medelijden, voorbij de finish en nog eens 9 km lopen. Aan de kant stond ook Stefaan Engels, de marathonman, om ons aan te moedigen. Aan km 15 kwam ik door in ongeveer één uur tijd. Ik had mijn wedstrijd echter heel goed ingedeeld en in de laatste kilometers kon ik nog een drietal lopers voorbij steken. Eenmaal het verste punt van de ronde bereikt liepen we met de wind in de rug en in de heerlijke herfstzon de finish tegemoet. Onder deze omstandigheden ben ik met mijn lange benen in het voordeel. Ik wist dus zeker dat ik een heel scherpe tijd zou lopen, een scherp persoonlijk record dat nog moeilijk te verbeteren zal zijn.

    Ik eindigde op een 41ste plaats in een tijd van 1u 23min 26sec goed voor 15,1km/h en 13e veteraan1. De winnaar bij de heren werd Ouguerd Said in een tijd van 1u7min18sec (zie foto1) en bij de dames won Ria Thienpont in 1u18min58sec(zie foto2). Ze gingen beiden naar huis met elk €250.

    Er kwamen voor de halve marathon 579 deelnemers aan de start, in totaal kon de organisatie rekenen op 1433 deelnemers.

    Als naturaprijs kregen we een goedgevulde goodie-bag met nogal wat reclame en prularia in (zie foto3 prijzentafel). Enkel de eerste drie mochten op het podium en werden rijkelijk beloond. De veteranen kwamen helaas niet aan bod. Deze organisatie zal ongetwijfeld nog groeien, hopelijk blijft men voldoende aandacht schenken aan de recreatieve loper en komen er, volgende keer, ook veteranen op het podium.

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011:  461,5 km + 21,1km = 482,6km

    Trainingskilometers in 2011:  889,35km + 24km = 913,35km







    24-10-2011 om 11:18 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    16-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de 24ste “Massajogging De Olifant” zaterdag 15 oktober te Oostende.

    Verslag van de 24ste “Massajogging De Olifant” zaterdag 15 oktober te Oostende.

     

     

    Door wegeniswerken kon deze 24ste uitgave van de “Massajogging De Olifant” niet starten aan de ingang van de school. Er werd uitgeweken naar het Maria Hendrika park een eindje verderop. Het was echt een prachtige nazomerse dag, ideaal om te lopen. De start was ter hoogte van het spiegelmeer. Ik liep eerst enkele rondjes rond het meer om mij op te warmen. Er heerste een gezellige sfeer, er waren vissers, wandelaars en natuurlijk ook heel wat lopers aanwezig. Onder een stralende herfstzon gingen om 15u15 zo’n 270 lopers van start. Eerst een ronde rond het spiegelmeer en dan het park in met heel wat bochtenwerk, heerlijk lopen was het, de zon, de aangename temperaturen en de prachtige omgeving zorgden voor een aangename beleving. Ik voelde mij zeer goed en ik liep dan ook na de eerste ronde in 23ste positie. Op enkele tientallen meters voor mij zag ik Heidi Hertveld voor mij uit lopen. Ik hoopte om haar, in de laatste ronde, nog te kunnen bijbenen. Op een stuk dalende weg kon ik met mijn langere benen het verschil met haar wegwerken. Op het laatste recht stuk sloeg ik een kloofje dat ik kon vasthouden tot aan de finish. Ik liep de 8km 420m in een tijd van 32min 15sec goed voor 15,7km/h. Ik werd hiermee 21ste op 272 deelnemers. De winnaar bij de heren werd Steven Vandecasteele (foto1) en bij de dames werd dit Heidi Hertveld (zie foto2). Na de prijsuitreiking was er nog een tombola (zie foto3 prijzentafel) waar ik een rozijnenbrood gewonnen heb.

    Nadat ik mijn prijs en de uitslag in handen had kon ik vertrekken naar Ichtegem voor de prijsuitreiking van het 20ste Houtlandcriterium. Na het nuttigen van een heerlijke maaltijd (warme beenham met frietjes) en na het geslaagde optreden van een goochelaar was het tijd om de prijzen uit te reiken. Eerst een paar loopkousen voor mij omwille van het feit dat ik aan alle wedstrijden deelnam. Dan een winddichte loopvest voor alle gekwalificeerde lopers en verder nog de uitreiking per categorie. Ik eindigde 8ste in mijn categorie en mocht een enveloppe van €13 in ontvangst nemen.

    Er werd ook aangekondigd dat het Houtlandcriterium een metamorfose zal ondergaan. Men gaat in zee met een sponsor genaamd “Scott” die zou zich ook meer willen toeleggen op de loopsport. De puntendeling zal veranderen en ook zullen we een vast criteriumnummer moeten aankopen. De naam Houtlandcriterium word vervangen door “Scott to run West-Vlaanderen”, al bij al ben ik heel blij dat het criterium blijft bestaan.

    Ik ben heel benieuwd hoe alles zal verlopen volgend jaar!

     

     

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 453km + 8,5km =461,5 km

    Trainingskilometers in 2011: 865,35km + 24km = 889,35km







    16-10-2011 om 19:56 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    10-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de 1ste wedstrijd van het wintercriterium te Ursel op zondag 09 oktober 2011

    Verslag van de 1ste wedstrijd van het wintercriterium te Ursel op zondag 09 oktober 2011

     

    Na de training van afgelopen week dinsdag voelde ik dat ik ziek zou worden, ik heb dan ook wijselijk de training van donderdag overgeslagen. Ik had dus ook helemaal geen hoge verwachtingen toen ik aan de start kwam van deze eerste van vier wedstrijden te Ursel. De inschrijvingen (€5) vinden plaats in de voetbalkantine en de start is zo’n 500m verder aan café “De Noenzon”. Men kan kiezen tussen 5,10 of 15km. Ik koos om 2 rondjes te lopen dus 10km. Gezien het druilerige weer heb ik wat getwijfeld maar ik heb toch het risico genomen om te starten omdat er, bij 4 deelnames, een mooie prijs voorzien is voor de lopers.

    Om 15.00 u stonden er 200 lopers en loopsters aan de start van de eerste wedstrijd van het criterium. De regen was opgehouden, de wind was matig en de temperatuur viel ook goed mee. Ideaal loopweer eindelijk, ik was goed mee in de start en de eerste ronde viel eigenlijk heel goed mee. In de 2de ronde had ik heel wat verval, wat niet verwonderlijk is vanwege mijn ziekte. Toch eindigde ik in een tijd van 37min 30sec. goed voor 15,7km/h volgens de GPS en 16km/h volgens de uitslag achteraf. Als ik mij niet vergis is dit de snelste wedstrijd die ik ooit gelopen heb in Ursel. Tot mijn verwondering was ik zelfs 2de in de uitslag ( 80 deelnemers voor 10km) op nog geen minuut van de eerste. Op de 10 km was de eerste plaats voor Lieven Vanheule uit Ertvelde (zie foto1), bij de dames won Laura Page uit Gent(foto2). Als naturaprijs waren er, per loper, twee goedgevulde bakjes met aardbeien voorzien (zie foto3).

    Volgende week zaterdag loop ik de “Massajogging Meubelen De Olifant” om dan, na de prijsuitreiking, naar Ichtegem te gaan voor de prijsuitreiking van het houlandcriterium. Hiermee word ook mijn zomerseizoen symbolisch afgesloten. 

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011:443km + 10km = 453km

    Trainingskilometers in 2011: 853,35km + 12km = 865,35km







    10-10-2011 om 05:44 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: - 3de Trimardloop: zaterdag 1 oktober 2011 – Madonna

    Verslag: - 3de Trimardloop: zaterdag 1 oktober 2011 – Madonna

     

    In het gehucht Madonna onderdeel van de gemeente Langemark-Poelkapelle vond de 3de trimardloop plaats. Trimard betekent eigenlijk seizoenarbeider op het platteland. Dit stamt uit een (niet zo) ver verleden maar toch wil de organisatie, met deze wedstrijd, de oude traditie in ere houden bij het grote publiek. Ongelofelijk maar waar, op deze eerste oktober van 2011 was het maar liefst 28° met weinig wind. Onder een loden zon zou het terug een lijdensweg worden voor de meeste lopers die zich aan deze uitdaging waagden. Om 13u30 gingen de jeugdreeksen van start en om 14u15 gingen zo’n 40 joggers van start voor één ronde van 3,3km.

    Om 15.00u was het de beurt aan de wedstrijdlopers om een afstand van 10 km te overbruggen. 146 dappere lopers en loopsters kwamen aan de start van wat, door de tropische temperaturen, een uitputtingsslag zou worden. Het parcours bestond uit een lang recht stuk(+/-750m) betonbaan met daarna een lus om dan terug op diezelfde betonbaan naar de aankomst de eerste ronde te beëindigen. Er dienden 3 rondes afgelegd te worden. Het was niet direct het meest aantrekkelijke parcours maar het is voor iedereen gelijk zeg ik maar.

    Ik besloot om in de eerste ronde wat afwachtend te lopen en maar goed ook. Bij het ingaan van de 2de ronde voelde ik mij nog heel fris (water en sponzen waren ruimschoots aanwezig) en kon ik zowel Lies Deruddere als Charline Vanneste remonteren. Ik heb ook in de derde ronde geen probleem gehad met de warmte en zonder echt af te zien liep ik de 10km in een tijd van39 min, goed voor 15,4km/h. Ik werd hiermee 25ste op 141 aangekomen deelnemers. Ik werd uiteindelijk 9de in mijn categorie veteranen 1. Als naturaprijs kreeg iedereen een doos pralines en bij de uitgebreide tombola (zie foto1)won ik een pakket met 6 mooie drinkbekers.

    Bij de heren was Davy Stieperaere (zie foto2) de beste en bij de dames won Ilse Geldhof uit Boezinge (zie foto 3) die bekend is als wielrenster maar nu ook de blijkbaar als triatlete haar mannetje kan staan.

    Vogende week zondag loop ik in Ursel de eerste wedstrijd van het wintercriterium!

     

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 433km + 10km = 443km

    Trainingskilometers in 2011: 829,35km + 24km = 853,35km







    01-10-2011 om 20:59 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: 7de Berenloop te Beernem

    Verslag: 7de Berenloop te Beernem

     

    Prachtig nazomerweer was het in Beernem.Beverhout atletiekclub was in alle reeksen zeer sterk vertegenwoordigd. Deze club kan rekenen op een grote groep zowel jeugd, joggers als wedstrijdlopers. Na de jeugdwedstrijden en de jogging werd om 14u45 de start gegeven aan de deelnemers aan de 10 km. Er kwamen 249 deelnemers aan de start. In de vorige edities liepen mannen en vrouwen apart, maar vanaf dit jaar liepen we allemaal samen de 10km.

    Vooral onder de dames was er heel wat concurrentie aanwezig.

    Barbara Maveau, de plaatselijke atlete, was torenhoog favoriet voor goud op het podium. Bij de heren was Alexander Diaz Rodriguez de topfavoriet.

    Het was warm, maar niet te warm naar mijn gevoel. Er stond ook niet al te veel wind, dus ideale loopomstandigheden!

    Net zoals vorige week kwamen Gwendolyn Dedeyne en Nancy Debaene aan de start. Beide dames zitten in bloedvorm, ik zou  pas echt tevreden zijn als ik ze alle twee achter mij kon houden. In de eerste ronde zag ik ze beiden voor mij uit lopen, ik kon Nancy in de eerste ronde nog wat uit de wind zetten maar ik voelde mij te goed en liep ook voorbij Gwendolyn. Ik naderde de 5de dame in de wedstrijd, Nathalie De Clercq en ook zij moest er aan geloven. Na 3 slopende rondes eindigde ik uiteindelijk op een 37ste plaats op 249 deelnemers. Ik liep de 10km (volgens GPS iets meer) in een tijd van 38min en 14sec, goed voor 15,7km/h. Ik werd 15de in mijn categorie masters2.

    Bij de heren won, zoals verwacht, Alexander Diaz Rodriguez (zie foto1) en bij de dames Barbara Maveau ook zoals verwacht(zie foto2).

    Als naturaprijs kreeg ik een fles wijn en een paar loopsokken. Volgend weekend loop ik de “trimardloop Madonna” in Langemark- Poelkapelle.

     

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 423km + 10km = 433km

    Trainingskilometers in 2011: 805,35km + 24km = 829,35km





    25-09-2011 om 20:45 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    18-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: 7de editie van Dwars door Sint-Kruis!

    Verslag: 7de editie van Dwars door Sint-Kruis!

     

    Geen warm nazomerweer deze keer, maar wel een fris en winderig loopweertje. De organisatie had er voor gekozen om 3 afstanden aan te bieden. Een 5, een 10 en een 15km. De 5km en de 10km gingen om 13u45 gezamenlijk van start. Er was wel wat verwarring op het einde van de eerste ronde van 5km toen de lopers van de 10 en de 5km gescheiden moesten worden. Deze problemen hadden wij niet op de 15km, we gingen van start met 240 deelnemers voor wat, volgens de organisatie, 15,14km was. Doordat we heel wat hoeken konden afsnijden wees de GPS aan dat het zelfs iets minder was dan 15km. Eerst een stuk door de dorpskern, dan een lange rechte weg met hoge bomen aan beide kanten, via een lus door een wijk liepen we dan richting het “zuidervaartje” waar we links op draaiden om dan tegen de wind de eerste ronde te voltooien.

    Ik voelde mij zeer goed, ik was vast van plan om een tijd beneden het uur neer te zetten. De eerste ronde kwam ik door in 19 min en zat ik goed op schema. In de 2de ronde kreeg ik het gezelschap van Gwendoline Dedeyne die vanuit de achtergrond teruggekomen was. In die 2de ronde kon ik haar nog wat uit de wind zetten maar in de derde ronde was dat niet meer nodig want ze had nog iets meer over dan ikzelf. Ik liep de 15 km in een tijd van 57min 58sec goed voor 15,46km/h.

    Ik werd daarmee 36ste op 240 deelnemers. De logische winnaar bij de heren werd Alexander Diaz Rodriqeuz (zie foto1) bij de dames was de overwinning voor Ria Thienpont(zie foto2).

    Na afloop konden we, volgens aankomst, kiezen uit een ruime prijzentafel(zie foto3). Ik ging naar huis met een lichte loopvest en daarmee denk ik dat mijn inschrijvingsgeld van €9 ruimschoots gecompenseerd werd. Volgende week zondag loop ik de Berenloop te Beernem. Volgens de organisatie zou de afstand exact 10km moeten zijn. Als de omstandigheden een beetje meezitten, moet ik daar een scherpe tijd kunnen neerzetten!

     

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 408km + 15km =423km

    Trainingskilometers in 2011: 781,35km + 24km = 805,35km





    18-09-2011 om 14:29 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    11-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: St-Henricusloop op zaterdag 10 september 2011

    Verslag: St-Henricusloop op zaterdag 10 september 2011.

     

    Vorige week zaterdag was het snikheet deze week van hetzelfde laken een broek. Tropisch warm met een uitdrogende bries en een golvend parcours. Alle elementen waren aanwezig om er een uitputtingsslag van te maken. Bij inschrijving ter plaatse (€7) kregen we direct een degelijk T-shirt aangeboden(zie foto1).

    Er waren niet direct grote toppers onder de mannelijke lopers, maar bij de dames zag ik Veerle Dejaeghere samen met haar zus Sabine opwarmen. Uiteindelijk kwamen er 95 deelnemers aan de start maar er zouden maar 81 dapperen de wedstrijd uitlopen. Dit illustreert nogmaals de extreme omstandigheden waarin gelopen moest worden. Per ronde van 3,5km was er slechts 1 verfrissingspost voorzien. Dus konden we ons tijdens de wedstrijd maar 2 keer verfrissen en dat was toch wel te weinig. Men had beter nog een post voorzien met sponsen ergens op het parcours. Om 16.00u werd het startsein gegeven. Ik liep de eerste kilometers zowat in 15de positie. Het eerste deel was vooral bergop en tegen de goed voelbare wind in. Dan een deel met zijwind en dan hoofdzakelijk bergaf en meewind terug naar de start. Na 1 km werd ik voorbijgesneld door Dirk Mattheus die heel wat sneller is dan ikzelf. Maar dit was geen gewone wedstrijd en de warmte is meestal mijn bondgenoot. Aan het begin van de laatste ronde kon ik hem terug bijhalen, ik had de indruk dat hij zou proberen in de strook tegenwind om wat bescherming te zoeken achter mijn rug. Met wat ik nog over had plaatste ik een kleine versnelling, ik nam een paar meter en deze kloof werd steeds groter. Ik kon nog een paar lopers inhalen en ik strandde op 3 sec om een top tien plaats te bemachtigen. Ik werd 11de en liep de 10,5km in een tijd van 41min34sec goed voor een snelheid van 15,15km/h.

    Bij de heren won veteraan Dominique Verbeke de wedstrijd. Zowel bij de heren als bij de dames heb ik de podiumceremonie gemist want deze werd kort na de wedstrijd gehouden toen ik mij nog aan het omkleden was. Ik heb dan maar de winnaar nadien op de gevoelige plaat vastgelegd(zie foto2).

    Bij de dames was de winnares Veerle voor haar zus Sabine Dejaeghere. Beide sympathieke dames lieten zich gewillig fotograferen net na het podium(zie foto 3). Veerle stelde zelfs voor om samen met mij een foto te maken(zie foto 4). Na de wedstrijd kregen we, bij afgifte van ons borstnummer, nog een fles OMER (soort bier) of een fles wijn aangeboden (zie foto 5). Op naar de volgende wedstrijd volgende week in St-Kruis Brugge.

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 397,5km + 10,5km = 408km

    Trainingskilometers in 2011: 757,35km + 24km = 781,35km











    11-09-2011 om 13:42 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    03-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: “34ste stratenloop van Koolskamp” zaterdag 03 september 2011.

    Verslag: “34ste stratenloop van Koolskamp” zaterdag 03 september 2011.

     

    Het was warm, heel warm, om te lopen. Dit was zowaar de warmste dag van de voorbije zomer. Maar geen probleem,voor mij mag het gerust warm zijn, ik kan er goed tegen. Dus vertrok ik vol goede moed richting Koolskamp met de bedoeling om er een stevige prestatie neer te zetten. Na de inschrijving zocht ik wat verkoeling in de schaduw van de kerk. De jeugd kwam eerst in actie en daarna de jogging over 2 rondes van 2km. Om 15u30 was het dan onze beurt om 10 km te lopen. Er dienden 5 rondes afgelegd te worden van 2km. Er kwamen 102 dappere deelnemers aan de start. Ik kon zowat in 15de positie starten, zoals gewoonlijk laat ik mij niet verleiden om in de start, over mijn toeren te gaan. Zeker met deze weersomstandigheden en met het toch wel pittige parcours was het belangrijk om wat reserve in te bouwen. Tijdens de 5 rondes kon ik stelselmatig concurrenten remonteren. Ook Hugo Ballanck, die normaal een stuk sneller is dan ik, moest er aan geloven. Ik eindigde verassend op een 8ste plaats op 102 deelnemers. Ik liep de 10km in 39min 41sec goed voor 15,2km/h, hiermee werd ik 3de veteraan 40+. Helaas kwam slechts de eerste op het podium en ik moest tevreden zijn met de prijs bij inlevering van mijn borstnummer en de tombola. Ik won 5 liter half volle melk, een bol kaas, een mok en nog wat prullaria. Al bij al heb ik enorm genoten van deze wedstrijd, ook al omdat ik terug in contact ben gekomen met de familie Shank. Zij stralen het optimisme en jeugdige enthousiasme uit die mij een heel goed gevoel bezorgen!

    Op de eerste plaats eindigde Thomas Dewulf bij de heren en de voor mij onbekende Annelies Deketelaere (6de plaats) werd eerste bij de dames (zie foto).

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 387,5km + 10km = 397,5km

    Trainingskilometers in 2011:  733,35km + 24km = 757,35km





    03-09-2011 om 00:00 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: “Dwars door Keiem” zaterdag 27 augustus 2011

    Verslag: “Dwars door Keiem” zaterdag 27 augustus 2011

     

    Ongelofelijk maar dit was reeds de laatste wedstrijd van het 20ste houtlandcriterium 2011. In de voormiddag viel de regen met bakken uit de hemel. Kort na de middag begon het wat uit te klaren maar het zag er niet naar uit dat het helemaal droog zou blijven. De jeugdreeksen waren al aan de gang toen ik daar aankwam. Daarna volgde nog een jogging en om 15u30 was het onze beurt. Met 202 lopers en loopsters stonden we aan de start voor de 10,8km(10,5km volgens gps). Ik voelde mij zeer goed hoewel ik toch een paar kilootjes bijgekomen ben tijdens het verlof. Het parcours is vlak, het eerste deel gaat door het centrum wat draaien en keren, bij het 2de deel maken we een lus via de hoofdweg om zo terug te keren naar de kerk.

    Ik zat goed vooraan in de start en ik bleef in de buurt van mijn naaste concurrenten. Tijdens de 2de ronde moest Patrick Lagrou afhaken en naderde ik zowaar veteraan3 Johan Rogge in het gezelschap van junior Jeremy Rens. Tussen deze 2 is er een leeftijdsverschil van maar liefst 51 jaar. Ik zag dat Johan moeite had om zijn veel jongere beloftevolle collega te volgen.

    Ik nam een klein beetje voorsprong op hen beiden en ook op Charline Vanneste. Deze voorsprong kon ik behouden tot op de meet, ik eindigde op een 28ste plaats en 7de in mijn categorie. Ik liep de wedstrijd in een tijd van 40min 24sec goed voor 16km/h (15,5km/h volgens gps). Dit is meer dan een zeer mooie afsluiter van het houtlandcriterium mede doordat ik achteraf ook nog eens €100 won. Deze premie was bedoeld voor diegene die het wedstrijdrecord zou verbreken maar dat is helaas niet gelukt. Traditioneel wordt deze premie dan verloot onder de aanwezige deelnemers en ik was deze keer de gelukkige winnaar joepie!

    Als naturaprijs kregen we allen een bol kaas en met de tombola won ik nog een T-shirt. We mochten zeker niet klagen, alleen jammer dat er geen grote zaal ter beschikking is van de organisatie want na de wedstrijd begon het terug te regenen en moest iedereen ergens gaan schuilen.

    Bij de heren won Dieter Brouckaert (zie foto)en bij de dames won Hanna Vandenbussche (zie foto)

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 376,9km + 10,8km = 387,5km

    Trainingskilometers in 2011:  709,35km + 24km = 733,35km





    28-08-2011 om 10:33 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    21-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: Stratenloop Wingene zaterdag 20 augustus 2011

    Verslag: Stratenloop Wingene zaterdag 20 augustus 2011

     

    Vandaag stond de stratenloop in Wingene op het programma. Een wedstrijd die meetelt voor het criterium Lopen in het Molenland 2011. Om 17u30 kwam de jeugd in actie in de verschillende reeksen. Om 18u10 was er een volksloop waar slechts 26 lopers en loopsters aan deelnamen.

    Het was de bedoeling dat wij om 18u30 zouden starten maar doordat de organisatie de duur van de volksloop verkeert heeft ingeschat konden wij pas om 18u40 vertrekken. Met 111 lopers vertrokken wij om 3 rondes af te haspelen. Het was voor de eerste keer dit jaar erg warm om te lopen. De start werd gegeven aan de sporthal “de tuimelaar”. Gevolg hiervan was dat we via een korte aanloopstrook een scherpe bocht naar links dienden te maken en daarna een scherpe bocht naar rechts naar de openbare weg. Gelukkig waren er niet al te veel deelnemers en kon de start vlot verlopen. Eenmaal op de openbare weg kon iedereen zijn eigen tempo lopen. Het parcours bestond hoofdzakelijk uit lange rechte stukken, er was weinig wind en het was warm. Gelukkig was de bevoorrading van water en sponzen goed georganiseerd. 2 maal per ronde konden we ons verfrissen en dat was echt wel nodig. Ikzelf voel mij heel goed in deze omstandigheden. Ik liep de 10,8km in een tijd van 42min 05sec goed voor 15,4km/h. Daar ben ik terug zeer tevreden mee. Ik ben echter zeer diep moeten gaan om dit resultaat te bereiken. Als naturaprijs kregen we een flacon met douchegel wat echt maar magertjes is voor €8 inschrijvingsgeld. De winnaar bij de heren werd Tim Soenens maar die was al weg voor de prijsuitreiking dus geen foto van hem. Bij de dames won An Parmentier voor Charline Vanneste (zie foto1)

    De prijsuitreiking achteraf werd wat ontsierd door de verwarring van de laureaten in de verschillende leeftijdscategorieën. Hierdoor liep de prijsuitreiking heel wat vertraging op. Zeker een puntje waar de organisatie dient aan te werken.

    Na de prijsuitreiking was er nog een tombola (zie foto2) waar ikzelf een loopshirt gewonnen heb.

     

    Groeten Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 366,1km + 10,8km = 376,9km

    Trainingskilometers in 2011: 685,35km + 24km = 709,35km





    21-08-2011 om 21:27 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    14-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag: 13 de Kermisloop te Torhout op zaterdag 13 augustus.

    Verslag: 13 de Kermisloop te Torhout op zaterdag 13 augustus.

     

    Torhout is de voorlaatste wedstrijd van het houtlandcriterium. Ik was van plan om de strandloop in De Panne van afgelopen woensdag ook te lopen maar helaas ben ik ziek geworden. Daardoor vielen mijn plannen in duigen. In plaats van lopen was het dus gedwongen rust. Donderdag voelde ik mij al iets beter en heb ik terug voorzichtig geprobeerd om de trainingen te hervatten. Het ging redelijk goed maar ik was toch bang dat de kermisloop te Torhout wat te vroeg zou komen. Dus met heel wat onzekerheden aan de start van de 13km in de wijk “Drie Koningen”. De dames, de heren juniores en veteranen 60+ dienden slechts één ronde te lopen van 6,5km. In totaal kwamen voor beide afstanden 288 deelnemers aan de start. Het parcours in Torhout is naar mijn mening het mooiste van het criterium. Eerst lopen we door het domein van het kasteel D’Aertrycke, dan enkele kilometers via onverharde bospaden terug naar de bewoonde wereld en dan via een lang recht stuk terug richting aankomst. De regen van de laatste dagen zorgde er voor dat het nogal slijkerig was in het bos. Ik ben rustig gestart met de bedoeling om de wedstrijd uit te lopen om wat puntjes te sprokkelen voor het criterium. Eindelijk ging het nog zo slecht niet maar ik had niet de snelle benen van de voorbije weken. In de 2de ronde kwam ik bij Patrick Lagrou en ik besloot om bij hem te blijven. Ik ben uiteindelijk geëindigd op een 47 plaats op 159 deelnemers in een tijd van 52min 56sec goed voor 14,7km/h. Ik werd hiermee 14de in mijn categorie. Achteraf was ik vooral tevreden dat ik de wedstrijd zonder veel problemen kon uitlopen. Als naturaprijs kregen we een brood, 3 brikjes soya-drank, een pet en water. Er was nog een extra prijs voor borstnummers die eindigden op 2 maar daar was ik helaas niet bij. Er werden nog presto-lotjes verloot onder de deelnemers en er was ook nog een tombola. Helaas terug niets voor mij. Bij de heren ging de overwinning naar Christophe Clyncke en bij de dames won deze keer niet Charline Vanneste maar wel Hanna Vandenbussche. Jammer genoeg geen foto’s deze keer van het podium want de batterij van mijn fotoapparaat was leeg!

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 353,1km + 13km = 366,1km

    Trainingskilometers in 2011: 677,25km + 8,1km = 685,35km

    14-08-2011 om 13:31 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    08-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van “jogging Impe” te Lede, zondag 7 augustus 2011.

    Verslag van “jogging Impe” te Lede, zondag 7 augustus 2011.

     

    Het ene verslag volgt op het andere, deze keer trok ik naar Impe, een deelgemeente van Lede. Via de E40 afrit Erpe–Mere en dan wat zoeken om het kleine dorpje te bereiken. Ik vond nog een parkeerplaatsje nabij de kerk en niet ver daarvandaan was de inschrijving in het plaatselijke schooltje. Bij betaling van €5 kregen we een invulformulier waarbij we konden kiezen tussen 3 afstanden (4.3, 8.5 of 12.7km) oftewel 1,2 of 3 ronden. Om 15u30 stonden in totaal 320 lopers aan de start. Er stond behoorlijk wat wind en het parcours zag er niet al te vlak uit. Er werd gestart op een brede lange weg, dus tijd genoeg om positie te kiezen. De eerste bocht naar links voerde ons langs landelijke kronkelende wegen tussen de maisvelden. Hierbij stond de wind meestal op kop. Op het einde van het landelijke gedeelte kwam er terug een bocht naar links en moest er geklommen worden, geen scherpe helling maar toch een heel stuk vals plat. Dan terug een bocht naar links en met de wind in de rug en bergaf richting aankomst. Dit, voor mij, 3 keer want ik had, samen met 65 andere lopers gekozen voor de langste afstand. Uiteindelijk werd ik 15de in een tijd van 49min 22sec goed voor 15,4km/h. Gezien het parcours en de wind mag ik hier terug heel tevreden over zijn. Als naturaprijs kregen we een zak met allerlei soorten yoghurt. Bij aankomst kregen we ook een enveloppe met daarin een nummertje voor deelname aan de rijk gevulde tombola (zie foto prijzentafel) waarbij iedereen prijs had. De winnaars werden ook niet vergeten, telkens werden de eerst 3 seniores en veteranen zowel dames als heren voor iedere afstand naar voor geroepen om een drankje of bloemetje in ontvangst te nemen. Op de 12,7 km won Geert Godderis bij de heren en Marlene Vandenbroeck  bij de dames.(zie foto’s)

    Ik was aangenaam verrast door deze wedstrijd en door de goede organisatie. Op naar de volgende wedstrijd, de beachrun in De Panne op woensdag 10 augustus.

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 340,4km + 12,7km = 353,1km

    Trainingskilometers in 2011: 663,25km + 14km = 677,25km







    08-08-2011 om 11:24 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag van de 26ste jogging van de Tassche te Ardooie!

    Verslag van de 26ste jogging van de Tassche te Ardooie!

     

    Dit is reeds de 10de wedstrijd van het houtlandcriterium. Voor de dames, de heren juniores en de veteranen 60+ moesten er 3 rondes gelopen worden van 3,1km. Voor de anderen (waaronder ikzelf) 5 rondes goed voor 15,5km in totaal. De weersomstandigheden waren voor mij ideaal, het was windstil en niet overdreven warm. Om 19.00u stonden we met 208 atleten aan de start. 126 om 15,5km te lopen en 82 om 9,3km te lopen.

    Het is een snel parcours en ik voelde mij goed. Ik liep samen met Patrick Lagrou die de laatste tijd ferm verbeterd is. Achter ons vormde zich een groepje dat in ons spoor bleef hangen. In de laatste ronde werd ik nog voorbijgesneld door 2 lopers uit het groepje achter ons. Helaas waren het 2 concurrenten uit mijn reeks veteranen 1. Ze pakten dus wat puntjes terug op mij, daardoor ben ik 1 plaatsje gezakt en sta ik 7de in de rangschikking. Ik liep terug een zeer goede wedstrijd naar mijn gevoel. Ik liep de 15,5km in een tijd van 1u 1min en 19sec.

    Goed voor een gemiddelde snelheid van 15,17km/h.

    Als beloning voor dit alles kregen we een bol kaas (Père Joseph) van 375gr en een keukenhanddoek met schoteldoek.

    Bij de heren won Dieter Brouckaert en bij de dames Charline Vanneste. (zie foto’s)

    Omdat ik nog in verlof ben wil ik er van profiteren om enkele extra wedstrijden te lopen. Zo ga ik zondag 7 augustus naar Impe (Lede) en woensdag 10 augustus naar De Panne.

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 324,9km + 15,5km = 340,4km

    Trainingskilometers in 2011: 663,25km + 14km = 677,25km





    06-08-2011 om 18:42 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    01-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag jogging NAZARETH-EKE zondag 31 juli 2011

    Verslag jogging NAZARETH-EKE zondag 31 juli 2011

     

    Na wat zoeken en omrijden vond ik eindelijk de wijk “Landuit” waar de jogging zou plaatsvinden. Een parkeerplaatsje vinden dichtbij de inschrijvingen was moeilijk want er was ook een drukbezochte rommelmarkt op hetzelfde moment. Op internet had ik al gezien dat dit niet echt een grote wedstrijd was. Er waren in de vorige edities zo’n honderd lopers en loopsters in totaal. Dit was reeds mijn 4de wedstrijd in één week tijd  dus was het afwachten wat het zou geven. Voor slechts €3 konden we ons inschrijven in de feesttent om 5km (1ronde) of 10km(2rondes) te lopen. Om 15.00 kwam de jeugd aan de beurt en om 16.00u was het dan aan ons. Voor de 10km kwamen er 51 lopers aan de start en voor de 5km 42.

    Het was een vlak en snel parcours met lange rechte stukken, maar niet overal was het even duidelijk waar we moesten lopen. In de eerste ronde kon je nog een voorganger volgen maar in de 2de ronde werden de verschillen groter zodat er niet altijd iemand zichtbaar voorop liep. Ondanks de vierde wedstrijd in één week tijd had ik toch een goed gevoel tijdens het lopen, de bevoorrading met water onderweg was ook goed want het begon al wat warm. Voor mij dus ideale omstandigheden om een snelle wedstrijd te lopen. Halverwege de 2de ronde kreeg ik te horen dat ik op een 10de positie liep en ik was vastbesloten om dit niet meer uit handen te geven. Ik eindigde uiteindelijk op de 10de plaats in een tijd van 36min 17sec, volgens de uitslag zou ik dan 16,5km/h gelopen hebben maar gelukkig bestaat er nog zoiets als de GPS (Garmin) om de juiste afstand en snelheid te kennen. De 10km was in werkelijkheid 9,5 en dan liep ik 15,7km/h dit ziet er al wat meer realistisch uit. Als beloning kregen we een tombolalotje waarmee ik een pizza-mes mee naar huis mocht nemen. Er werd ook nog een reis naar de Franse Alpen uitgeloot maar die ging helaas niet naar mij. De 10km werd gewonnen door Richie Azombo bij de heren en door Joke Coysman bij de dames.

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011:  315,4km + 9,5km = 324,9km

    Trainingskilometers in 2011: 661,25km + 2km = 663,25km

    01-08-2011 om 22:40 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    31-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 10 mijl van Wenduine De Haan

    Verslag 10 mijl Wenduine - 29/07/2011

     

    Vandaag stond er terug een strandloop op het programma. Deze keer was Wenduine de plaats van het gebeuren. Het was koud en winderig op de dijk. Ik had hier in het verleden al eens gelopen maar ondertussen was het parcours al heel wat veranderd. De start was nog altijd op dezelfde plaats aan het wielingenzwembad(zie foto). De inschrijvingen waren in de cafetaria(zie foto)van het cultureel centrum naast het zwembad. In de bijbehorende grote zaal konden we ons omkleden en na het lopen was er de mogelijkheid om een douche te nemen in het zwembad.

    Bij de inschrijving kreeg iedereen een enkelband met een chip voor de tijdsregistratie. Om 19.00u werd de eerste start voor de jeugd gegeven. Om 20.00u was het dan de beurt aan de 287 lopers van de 10 mijl en 10 minuutjes later ging de 6 mijl ook van start.

    De 10 mijl ging eerst over het strand richting De Haan met de wind in de rug. Na 7km hadden we het stuk strand achter de rug en liepen we terug richting Wenduine langs de koninklijke baan. Voorbij de zeedijk van De Haan doken we een duin en bosgebied in. Veel op en neer, draaien en keren en oppassen voor boomwortels en putten. Het leek vanaf dat moment eerder op een natuurloop met al die hindernissen. Kwam daar nog eens bij dat we de traagste lopers van de 6 mijl begonnen in te halen. Dit was niet altijd gemakkelijk vanwege de smalle paadjes. Zeker niet ideaal om een toptijd te lopen maar als training goed meegenomen. Ik had terug een goed gevoel tijdens het lopen. Ik liep de 16km (15,41km volgens de GPS) in een tijd van 1u 3min en 28sec, goed voor 14,6km/h  volgens de GPS.

    De winnaar bij de heren werd Pieter Vermeesch(zie foto podium heren) en de winnares werd Ria Thienpont

    De volledige uitslag is terug te vinden op volgende webside:

     

    http://www.3athlon.be/timing/wedstrijden/2011/dehaan_jogging2011.htm

     

    zondag loop ik in Nazareth.

    ZONDAG 31 JULI 2011 : NAZARETH-EKE

    •Afstanden : 5 - 10 km

    •Start : 16.00 u

    •Waar : Feesttent, Dries, Eke-Landuit

    •Organisator : Feestcomité Landuit

     

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 299,4km + 16km = 315,4km

    Trainingskilometers in 2011: 661,25km + 2km = 663,25km







    31-07-2011 om 11:05 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 31ste MASSA-JOGGING te KOKSIJDE

    Verslag 31ste MASSA-JOGGING te KOKSIJDE - 27/07/2011

     

     

    De naam “massajogging” was hier zeker op zijn plaats. Zo’n 1200 lopers en loopsters stonden aan de start voor 5 of 10km.

    De weersomstandigheden vielen terug zeer goed mee. De start werd om 20.00u gegeven. We liepen eerst een lang recht stuk naar het strand langs een brede weg. Dus plaats genoeg voor iedereen. Eenmaal op het strand liepen we richting Oostduinkerke langs het water. Onderweg moesten we wat golfbrekers dwarsen (zie foto 1) en enkele plassen zeewater waren ook niet te ontwijken. Op de heenweg voelden we toch de wind die schuin in ons nadeel blies. Er waren heel wat goede lopers aanwezig, het zou dus heel moeilijk zijn om in de eerste 30 te eindigen om punten te sprokkelen voor het kustcriterium.

    Na het keerpunt van de 5km was de groep voor mij al heel wat minder groot. Ik liep toen in ongeveer 45ste positie. Op het keerpunt van de 10km kregen we een stempel als bewijs dat we wel degelijk via het keerpunt teruggegaan zijn. Terugkeren was heel wat aangenamer met de wind in de rug. Het was leuk om de lange sliert lopers en loopsters te zien die nog naar het keerpunt onderweg waren. Ik kon mijn tempo, goed vast houden en ik eindigde uiteindelijk op een 42ste plaats in een tijd van 44min. Hierbij moet wel gezegd worden dat het volgens de GPS 11km was en op het strand gaat lopen ook niet zo vlot als op de weg. Terug ben ik heel tevreden over dit resultaat. Als beloning kreeg ik een stevige rugzak en een paar sportkousen. Bij de heren won Francis Van Steebrugge en bij de dames Charline Vanneste. (zie uitslag onderaan)

    Vrijdag loop ik nog de 10 mijl in Wenduine en zondag misschien ook nog in Nazareth.

    ZONDAG 31 JULI 2011 : NAZARETH-EKE

    •Afstanden : 5 - 10 km

    •Start : 16.00 u

    •Waar : Feesttent, Dries, Eke-Landuit

    •Organisator : Feestcomité Landuit

     

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 288,4km + 11km = 299,4km

    Trainingskilometers in 2011: 659,25km + 2km = 661,25km







    28-07-2011 om 18:23 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    25-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag “Kleitse kermisjogging” 25-07-2011

    Verslag “Kleitse kermisjogging”

     

     Ik ben in verlof dus ik heb veel tijd om te lopen en deze week heb ik besloten om er een doorgedreven training van te maken met trainingen in de fitness gecombineerd met wedstrijden. Mijn doel is om op vrijdag 5 augustus een goede 15,5km te lopen in Ardooie voor het houtlandcriterium! Ondertussen geniet ik natuurlijk van iedere wedstrijd die ik loop. Vandaag was dat in Maldegem-Kleit. Heerlijk loopweertje en snel parcours. Niet al te veel deelnemers dus een goede tijd en een top tien plaats zaten er zeker in. Eerst werden de verschillende jeugdreeksen afgehaspeld en ik moet zeggen er was heel wat enthousiasme en de organisatie was uitmuntend. Om 18u30 was het dan de beurt aan ons. Men kon kiezen tussen 2,5km, 5km of 10km zijnde 1,2 of 4 rondes. Op mijn afstand, de 10km, kwamen 57 deelnemers aan de start. We dienden 4 rondes van 2,5km te lopen. Ik werd uiteindelijk 6de in een tijd van 37min 33sec goed voor 15,98km/h, de eerlijkheid gebied mij wel te zeggen dat de afstand volgens de GPS iets minder was dan 10kml nl. 9,82 km en dan liep ik 15,7km/h. Daarmee ben ik natuurlijk ook zeer tevreden. De 10km werd gewonnen door Bart Bleyaert bij de mannen en door Roossie Van Der Jeught bij de dames (zie uitslag). Als afsluiter was er nog een uitgebreide tombola waar iedereen prijs had, ikzelf won een schietlood.

    Hieronder nog een foto van de uitgebreide prijzentafel en de uitslag. Morgen nog naar de fitness en dan woensdag in Koksijde 10km, donderdag naar de fitness en vrijdag in Wenduine(16km)!

    Leve de vakantie!

     

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 278,4km + 10km = 288,4km

    Trainingskilometers in 2011: 640km + 19,25km = 659,25km





    25-07-2011 om 22:41 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    22-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 32ste “Dwars door Bekegem”

    Verslag 32ste “Dwars door Bekegem”

     

    Dit is reeds de 9de wedstrijd van het loopcriterium van het Houtland. Er was veel regen voorspeld maar het is in Bekegem droog gebleven. Het was niet te warm, er stond niet al te veel wind, dus een ideaal loopweertje om de 15km af te haspelen.

    De dames, de heren veteranen 3 (+60) en de juniores dienden slechts 2 ronden af te leggen goed voor 7,5km. Om 15u30 gingen we dan gezamenlijk van start, er waren 242 deelnemers in totaal. De eerste ronde hield ik wat reserve maar naarmate de wedstrijd vorderde voelde ik mij steeds beter. Over de bevoorrading hadden we zeker niet te klagen want op 3 plaatsen per ronde konden we een bekertje water drinken of over onze kop gooien. In de voorlaatste ronde kwam ik aansluiten bij een groepje van een 5tal lopers. In de laatste ronde zette ik mij op kop en ik ben op kop gebleven. Ik kon zelfs nog een sprintje plaatsen op het laatste hoewel ik daarbij geen plaatsen gewonnen heb. Het gevoel was vandaag zeer goed. Ik werd 27ste en 8ste in mijn categorie. Ik liep de 15km in een tijd van 58min 15sec goed voor 15,45km/h. Ik ben eens benieuwd wat mij dit zal opleveren in de tussenstand van het houtlandcriterium. Ik sta momenteel 8ste bij de veteranen1 maar als ik het zo een beetje bekijk zal ik misschien wel enkele plaatsen stijgen in de rangschikking! De wedstrijd werd gewonnen bij de heren door Dieter Brouckaert en bij de dames door Charline Vaneste.(zie foto’s)

    Ik ben momenteel in verlof en als alles verloopt zoals geplant loop ik volgende week 3 wedstrijden, maandag in Maldegem Kleit 10km, woensdag in Koksijde 10km en vrijdag in Wenduine(16km)!

     

     

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011:  263,4km + 15km = 278,4km

    Trainingskilometers in 2011:  628km + 12km = 640km





    22-07-2011 om 05:18 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    17-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag 12de NOORDZEE strand-en duinenloop te Blankenberge

    Verslag 12de NOORDZEE strand-en duinenloop te Blankenberge

     

    Het was echt hondeweer, het was winderig en de regen viel met bakken uit de hemel. Ik heb nog wat getwijfeld of ik wel zou aanzetten of thuis gezellig naar de ronde blijven kijken. Uiteindelijk toch besloten om richting Blankenberge te rijden ondanks de barre weersomstandigheden. De inschrijving was nabij het sea-life center in de inkomhal van het zwembad. Gelukkig was er voor de lopers parking gereserveerd want het was er zeer druk. Slechts €3 inschrijving, maar hier heb je niet die gezellige sfeer achteraf zoals in het houtlandcriterium. Inschrijven, lopen, naturaprijs en terug naar huis. De start was voorzien om 16u30, ik bleef zolang mogelijk in de auto zitten om droog te blijven. Maar uiteindelijk moest ik er toch door, 20 minuutjes voor tijd begon ik aan mijn opwarming in de striemende regen. Stipt om 16u30 vertrokken we dan met 167 dappere lopers en loopsters aan onze zware tocht. Eerst wat door de duinen op en neer om dan via een trap naar het strand toe te lopen richting zeebrugge. Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet veel last ondervond van de wind want die kwam van opzij. Op dit zware parcours kon ik mij toch goed handhaven dankzij de trainingen in het fitnesscentrum die mij heel wat sterker hebben gemaakt. Ik werd 20 ste (zie uitslag hieronder) in een tijd van 33min 23 sec goed voor een gemiddelde snelheid van ongeveer 14,5km/h. Als naturaprijs kregen we een oranje draagtas om frisdrank koel te houden. Al bij al een goede training om donderdag 21juli 15km te lopen in Bekegem!

    Groeten

    Geert

     

    Wedstrijdkilometers in 2011: 255,4km + 8km = 263,4

    Trainingskilometers in 2011: 604km km + 24km = 628km





    17-07-2011 om 18:49 geschreven door Geert Frickelo  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    speel_maar_mee
    www.bloggen.be/speel_m
    Foto

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.



    Blog als favoriet !

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Archief per week
  • 26/12-01/01 2017
  • 12/12-18/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 09/12-15/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs