Van de negen muzen blijven alleen Kalliope, Clio en Urania een beetje aan de kant staan. De andere zes -godinnen van de scheppende kracht - nemen elk een stukje van de Stedelijke Academie voor Muziek, Woord en Dans van Sint-Niklaas onder hun bescherming. Met succes moet gezegd want de academie behoort bij de grootste van Vlaanderen en Belgiƫ. En dat zullen we geweten hebben als het er op aankomt tickets te veroveren voor de jaarlijkse presentatie van de balletafdeling. Op 10-11-12 mei wordt door stadsschouwburg bezet door de leerlingen van deze afdeling, dit jaar onder de titel "Taal Ten Toon". Het is werkelijk om jaloers op te zijn. Gisteren werd traditioneel de kaartenverkoop geopend. Om twee uur gaan de loketten open, om halfeen begint de rij gegadigden zich te vormen (bijna zo erg als het bemachtigen van een plaatsje in een school). En als je wat pech hebt zijn de vier voorstellingen met een totaal van ongeveer 3000 plaatsen uitverkocht voor je aan de beurt komt. Op hoeveel toehoorders mikten wij ook weer voor onze aperitiefconcerten?
Reacties op bericht (1)
18-04-2013
Stormloop
't Zelfde liedje als je in Gent probeert tickets te bemachtigen voor de voorstellingen in de opera tijdens de Gentse Feestenweek! Uren op voorhand staan ze dan aan te schuiven en nemen tickets mee voor hun hele familie en de hele buurt.
Ik ben Carlo (Carlo Claes), geboren op 20 september 1944. Als je goed telt weet je hoe oud / jong ik ben. Enkele jaren geleden gaf ik mijn job als resoc-coƶrdinator van Waas en Dender op om met brugpensioen te gaan. Sindsdien kan ik mij aan mijn echte passie wijden: de koormuziek. Ik dirigeer twee koren: Fiori Musicali uit Sint-Niklaas en het Hanswijkkoor in Mechelen. Zo ontmoet ik iedere week een hoop fijne, lieve mensen. Maar hier is de wereld nog veel groter. Dus kom ik nu ook jou tegen.