Woensdagochtend na de pueblowandeling kriebelt het en we halen dan ook la poderosa van stal om een toerke in de bergen te maken. Er staat geen wolkje aan de azuurblauwe lucht en de temperatuur klimt richting 30 grados.
Via de col des rates rijden we door de smalle steegjes van het dorpje Murla tot aan Villa Mercedes, een leeg staande finca in de buurt van Castell de Castells waar we op het terras van hotel Rural / resto Serrella een cola Z drinken.
Men is hier druk bezig want er worden 100 gasten verwacht voor een trouwfeest. Dus rijden we verder tot in Tarbena en dalen af tot in Calossa.
Er staat wat wind dus buiten onder het muggennet de siesta doen is geen goed idee want omdat het net heen en weer vliegt kunnen de muggen eronder. Maar nadat we L ophalen kijken we naar het WK tijdrijden voor de profs waar Remco lang de beste tijd neerzetten maar uiteindelijk zilver behaalde.
Voor de avondwandeling kiezen we een toerke tot in urb Ravanell.
Donderdag heeft L een vrije dag en kunenn we is uitslapen. Tegen 9 gaan we naar de pueblo voor de krant en daarna ga ik met L op foodshopping naar de Mercedona en de halal carneria.
Om 16u30 heb ik afspraak bij de tendista voor de derde poging mijn tandprothese te plaatsen. En het lukt zowaar, de protese past wel perfect nu en wordt met 2 weerhaken en lijmcement vastgezet in mijn overgebleven tandwortel.
Maandag doet men verder met het verder opbouwen. Om 19 u ga ik met X een blokje om, sinds begin sept is men terug aan het werk aan de grote nieuwbouwvilla op de hoek van de avenida principal en het gebouw wordt hoger en hoger met de week.






|