Vrijdagochtend werken we het gebruikelijke programma af en na een korte oefenstonde op de gitaar rust ik al een beetje uit. Ik geef 2 gitaren alvast een poets en onderhoudsbeurt
Tegen 15 u wordt ik in C verwacht voor anderhalf uur gitaarles en dan kan je maar beter uitgerust zijn.
Dario probeert me enig gevoel voor ritme bij te brengen door me te begeleiden op gitaar, piano en drums maar veel beterschap is er niet te bespeuren. Ik krijg de opdracht om te proberen ook dagelijks wat oefeningen met een metronoom als begeleiding te spelen. Ook deze les is weer snel voorbij en ik ga nog langs de abus om de krant van gisteren te brengen en neem ineens maar men gitaar mee naar de elfde verdieping waar ik op het terras een mini concertje geef.
Bompa herkende geen enkel nr van diegene die ik speelde, die is duidelijk toe aan een hoorapparaat; bobonne scoorde beter en kon bijna de helft van mijn getokkel herkennen.
Zaterdagochtend wandelen we vroeg naar de pueblo voor de krant en koffie, daarna gaan we naar de markt in Xalo met L, ze koopt een paar oorringen voor 1 en een flesje anti mosquitos spray bij J&L, een brouwsel dat ze zelf samengesteld hebben en dus geen bal gaat helpen.
Om 12 u rijden we richting C waar we met de abus en Th afspraken bij Pollo dorado voor de lunch. we zitten nog maar pas neer als Th telefoon krijgt, één van de verhuurde fietsen heeft defect in Xalo en hij moet opdraven om te gaan depaneren.
Maar niet getreurd wij bestellen 3 vol au vents en L gaat voor een halve kip met pikante saus en patatas fritas.
Om de spijsvertering te bevorderen wandelen we daarna met L rond het zoutmeer waarna thuis een langgerekte siesta volgt.
Tegen 19u30 gaan we nog naar Clara om foodstuff af te halen die L had besteld, ik doe een toerke met X langs de oude Villa Gadea en kust ondertussen.





|