Zaterdagochtend wil Ta nog wel is mee wandelen naar de pueblo en we stoppen bij Ripoll voor een ontbijtje, een beetje later komen Luc & Tina er ook bijzitten.
Het zonnetje is nog steeds van de partij dus de bergwandeling bewaren we voor later en Ta installeerde zich nog is aan het zwembad tot het tijd was om in te pakken. Ondertussen doe ik een klein toerke met la poderosa en geef haar daarna een poetsbeurt.
Om 15u30 vertrekken we naar Beni busstation waar ik Ta drop om de bus naar ali aeropuerto te nemen samen met haar mama die met de bus vanuit C ging arriveren.
We stoppen nog in de aldi en gaan met X een toerke om. Er komen dikke wolken opzetten boven de bergen en vanaf morgen voorspelde men een 2tal dagen regen. X blijft heel de avond aan het raam wachten om te kijken of Ta niet terug komt.
Zondagochtend begint nat en het zou in de ochtend vooral blijven regenen, we gaan toch met X tot aan het bronneke en oefenen gitaar bij de houtkachel; Na de siesta kijken we naar de koers en wagen we ons nog is buiten tussen de druppels zodat we toch bijna 7 km bijeengestapt krijgen vandaag. Vanavond treed mijn gitaar leraar op in C met één van zijn vele groepen, orkesten etc waarin hij gitaar speelt, Ensemble Ifach genaamd, maar met dit weer ontbreekt me de moed om tot ginder te rijden, ik zal dan zelf nog maar wat tokkelen







|