Woensdagochtend gaan we na de pueblowandeling met de jeep naar het bos achter Urb Ravanell waar ik tijdens de vorige avondwandeling zag dat de grote omgehakte bomen weg werden gehaald en er nu blokken hout achtergebleven zijn die perfect in mijn koffer passen. We rijden 2 x op en af en komen terug met een grote hoop brandhout voor volgende winter. Maar keerzijde van de medaille is dat ik tijdens het inladen van de boomstammetjes blijkbaar werd gestoken door één of ander insect dat zich waarschijnlijk op de schors had verborgen en vooral mijn polsen staan vol kleine bolletjes maar ze jeuken als de pest, ook op mijn rug en buik heb ik een beet en daar jeukt het even hard.
Om 15 u breng ik L weg naar C met de scoot, ze had met de collegas een etentje in een visresto aan de haven en daarna rij ik door naar La Nucia, niet voor de spaanse les maar voor een seminarie waar ik was uitgenodigd door Binkbank. Het onderwerp leek me wel interessant want was: "alles wat u moet weten over de fiscus in Spanje". Het was in het nieuwe Hollandse businesscenter dat vorig jaar werd geopend waar men dit organiseerde en zo een 80 tal belangstellenden waarvan 95 % hollanders natuurlijk waren aanwezig. Er waren 2 sprekers, een Hollandse advokaat woonachtig in Murica en een uit Holland overgevlogen fiscalist.
Maar veel ervaring in het spreken voor een groep gepensioneerde noorderburen hadden ze blijkbaar niet want het verliep nogal rommelig en toen de 2 sprekers het over een niet onbelangrijk onderwerp dan nog is oneens waren was het helemaal klaar. Het Nederlandse publiek vuurde menige vraag af en velen meenden het beter te weten dan de sprekers zelf dus van zodra de voorstelling erop zat maak ik me uit de voeten.
Clara brengt L thuis rond 21 u want de kleine Excel die ook mee was begon het uit te hangen.
Vandaag gaan we nog maar is naar C want L mag haar cheque voor haar laatste loon gaan afhalen en ook die centjes worden opgestuurd naar het thuisfront. We halen een kippetje aan het spit in A en na een korte siesta rij ik naar de garage voor het onderhoud van de jeep. Nadat ik men sleutel heb ingeleverd doe ik een lange wandeling, eerst tot aan de kust en dan richting A waar ik, vooraleer rechtsomkeer te maken een ijsje met een bolletje stracciatella eet.
Ik haal men wagentje op en betaal 202 voor de olieverversing met 8 liter olie, oliefilter en luchtfilter en werkzaamheden.
Savonds doen we nog een toerke met X, vandaag stapten we liefst 18,6 km bij elkaar.



|