Donderdagochtend, nadat ik L afzet spring ik binnen bij de bank om de munten van het drinkgeld dat ze kreeg de afgelopen maanden en die L verzamelde in haar spaarpot te laten omwisselen; We hadden alle centjes en Euros in plastiek rolletjes gestoken die we bij de bank hadden afgehaald eerder en dit leverde totaal bedrage van 297.50 op.
Nadien maak ik me klaar voor mijn gepland motorritje met La Poderosa en rijden we via Finestrat en Relleu de bergen in voorbij Torremanzanas tot in Xixona waar we stoppen om wat dproviand te kopen.
Van hieruit gaat het verder omhoog langs de Col de Carrasquetas meer dan 1000 meter hoog tot in Alcoy waar we terug richting kust rijden via de kleine leuke bergwegen voorbij het vervallen kasteel Castilla de Penella, Confrides en Guadelest tot thuis goed voor 160 kms.
Nadat ik L afhaal is een siestake op zijn plaats en na wat zwemmen doe ik een toerke met X.
Vandaag vrijdag geef ik men Harley een poetsbeurt en maak een kort ritje tot in Bar Overdrive tijdens de lunchpauze van men bikeramigos zoals steeds aanwezig om hun dorst te lessen.
Om 19u30 had ik afgesproken met Th om iets te gaan eten in Calp en ik wou het kleine restoke La Finquita wel is uitproberen, een combinatie van Belgische spaanse keuken en een beetje raar gelegen temidden van een urbanisatie doolhof.
We gaan voor de menu en nemen kaaskroketten gevolgd door een Ternera steak, niet slecht maar niet direct een aanrader of voor herhaling vatbaar; De kat die ons gans de tijd gezelschap hield vond het wel leuk want zat luidop te spinnen.
L werkt in de weekend en weet nog niet of men haar contract dat op 31/8 eindigt gaat verlengen maar volgends haar vriendin zou het in het beste geval max voor 1 maand zijn.








|