Stipt om 5 u vertrek ik thuis om Luc & Tina op te halen, ik kom enkel de vuilkar tegen onderweg op dit vroege uur en Tina staat al buiten op hun oprit te wachten zodat we meteen kunnen vertrekken richting luchthaven waar ik hen om 6 u afzet.
Iets voor 7 ben ik terug thuis en nu gaan we richting Calp om L weg te brengen, als we om 7u30 terugkomen en onze straat inrijden zie ik een everzwijn met jong uit de barranco komen en de straat over huppelen; zo een volwassen beest is groter dan je denkt en je vraagt me af hoe die hier kunnen overleven zo dicht bij de huizen etc.
Ik wandel met X naar de pueblo en lees de krant bij ripoll waar ik me een bocadillo con tortilla francesa bestel als ontbijt.
Het is er zalig in de zon en uit de wind want er staat een stevige Noord oostenwind die de temperaturen in de buurt van de 22 grados doet uitkomen.
We zijn pas rond 11 u terug thuis en mijn plan om wat te rusten gaat niet lukken want aan de gerenoveerde villa van die kaalkop kaaskop is men terug volop aan het werk; de firma die vorig jaar de volledige renovatie afwerkte is er met een ploeg bouwvakkers en ook de tuinmannen zijn met hun kettingzagen nog meer dennenbomen aan het omzagen, ik vermoed dat hij zijn carport wil vergroten of misschien een garage wil bijzetten. Waarschijnlijk was hij jaloers op mijn vakkundige metselwerken.
Dus besluit ik ook maar om wat karweitjes op te knappen, eerst hang ik de 2 overige gordijnen op terwijl X liever nog een uiltje knapt, daarna plaats ik de zonnewering aan de zijkanten van de carport, haal de metalen constructie van de kapotte toldo van de gevel en zet mijn parasolvoet en parasol op zijn plaats; hem laten open staan riskeer ik niet want het waait te hard.
Tegen 15 u heeft L al gedaan en ga ik haar oppikken; Th mocht vandaag groep 1 begeleiden zodat er geen duitsers in zijn wiel zaten maar wel een paar arrogante antwerpenaars die hij op de langste col dan ook even moest laten voelen wie de sterkste fietser was.
Na een deugdoend sietake ga ik met X door het bos via urb Ravanell tot aan het waterdepot goed voor 11.4 km vandaag. In deze urbanisatie komt niet zo snel een huis in de verkoop maar deze keer hangt er wel een bordje aan een villa waar vroeger een grappige Jack Russel terrier zat achter de poort.
Een van de komende dagen zou er een storing uit het zuiden langskomen die een lading saharazand gaat meebrengen.








|