Het moest er is van komen, overslapen, nu het viel nog mee want mijn alarm dat om 6u30 afging deed me wakker schieten en toen ik zag dat L nog lag te snurken wist ik dat ze haar alarm van 6 u had gemist; dit kwam omdat haar gsm van haar nachtkastje op de grond gevallen was snachts en de batterij er was uitgevallen; Doordat ze haar medicamenten nam gisteren sliep ze als een roosje maar ik had het moeilijker om door te slapen, deels door de harde wind uit het Noorden die veel kabaal maakte en deels door L haar verstopte neusgaten.
In sneltempo werd er gedouchet en we slaagden erin om iets na 7 te vertrekken wat op een zaterdagmorgen voldoende is om op tijd in Calp te geraken. Terug thuis na een koffietje maakte ik wat mortel en metste de 2 betonblokken die me nog overbleven; Mick zou als ik terugkwam van de pueblo de op maat geslepen halve betonblok komen brengen maar die zal ik volgende week wel vastmetsen.
Het was door de strakke noorderwind koud en de lucht zag er dreigend uit maar het blijft droog dus ga ik om 10u30 naar La Nucia voor het onderhoud van men Harley. Na een eerste controle blijkt men voorband weeral bijna versleten en beslis ik maar van deze tegelijk te laten vervangen en ga men koffietje drinken in Bar Overdrive. Na een tijdje komt Thijs erbij zitten; hij komt de koplamp van zijn Harley laten vervangen en is een nog tamelijk jonge Spanjaard die sinds een jaar soms met ons mee gaat rijden op zondag, Zijn vader is Spanjaard en zen moeder Hollands vandaag zijn rare voornaam die niemand van de spanjaarden hier juist kan uitspreken. Nog wat later komt Fred eraan om zijn dagelijkse portie alcohol binnen te gieten, hij gaat op vraag van een Nederlandse klant een Harley trike (3 wieler van 40.000 ) van de garage hier in La Nucia naar Altea rijden waar zijn klant woont in een villa die Fred hem vorig jaar verkocht voor 1,7 Ton wat hem 85.000 commissie opleverde dus kan er wel een extra dienstverlening af. Maar Fred zegt dat hij dit enkel doet omdat zijn klant zo een wereldgozer is want dat onding op 3 wielen rijdt als een draak.
Na een proefritje wordt mijn Harley goedgekeurd en na betaling van 385 waarvan 250 voor de nieuwe voorband kan ik huiswaarts rijden waar ik me een bord soep klaarmaak om wat warm te krijgen want de temperaturen blijven steken op 16 grados terwijl de wind blijft razen.
L belt al om 15 u dat ze mag afgehaald, ze had een zware dag ziek zijnde en nadat ze haar kamers had afgewerkt mocht ze vertrekken van haar bazin.
Ik doe met X een wandeling door het bos en onze stapteller stopt vandaag op 9.4 km want daarna rij ik nog naar Finestrat om de nog ontbrekende betonblokken en een zak cement bij te kopen en ook een wekkertje zodat overslapen geen tweede keer zal gebeuren.
Voor morgen geeft men een warm en zonnig dagje tot 23 grados, maandag dan weer regen; het blijft een zeer wisselvallige lente voorlopig.




|