Vanmorgen rol ik uit bed met dezelfde soeplesse als een stijve plank. Mijn tenen, enkels, kuiten, knieen, rug, nek enz doen pijn, eigenlijk zijn enkel mijn oren pijnvrij maar na een beetje rondpikkelen komt alles wat los.
Na een vlotte heen en terugrit naar Calp om 7 u ga ik een beetje later met X naar de pueblo zodat de spiertjes nog wat meer losgegooid kunnen; We kopen de spaanse krant Marca voor 1 , 30 paginas enkel sportnieuws waarvan er 27 enkel over voetbal gaan; Naar een artikel over de ronde van vlaanderen moet je met een vergrootglas zoeken en er staat dan nog ee kanjer vaneen fout in. Bij Ripoll is het rustig, enkel een tafeltje met oudere dorpsbewoners die een lotje kopen van de vaste once verkoper.
Thuis willen we ons buiten in de zetel installeren om wat te relaxen maar X begint te kokhalzen en moet overgeven op de trap, terwijl ik die smurrie wegspuit deponeert ze op het verhoogde terras een ander hoopje, deze keer vanuit de andere kant en de geur van het bruine slijmerige hoopje is niet te harden;
Na de opruimwerkzaamheden maak ik me klaar op naar Calp te gaan waar ik om 13 u afsprak met Th voor een paasmaandag lunch. Hij is nog bezig met zijn nieuwe printer die hij vanochtend kocht in de Mediamarkt te installeren en rond 13u30 gaan we naar resto La Guitarra om bij de dikbuikige Juan iets te gaan eten. Het is hier een stuk frisser en er staat meer wind dan in A La V maar het terrras is afgesloten met windzeilen en na een tijdje doet men ook het dak dicht dus zitten we warm en toch dicht tegen het strand voor ons etentje; Th spagetti en ik de filete de ternera met peperroomsaus. Om 14u30 zijn we terug bij Th zijn stekje en ik doe daar men siestake in de ikeazetel totdat L belt dat ze klaar is met werken.
Terug thuis zet ik men siestake verder en X & L snurken mee. De zon komt er meer door in de late namiddag en ik ga met X nog voor een lus door het bos; voor de 2de keer komen we een leuke grijze Stafford terrier tegen, een pup van 8 maand en X speelt er een tijdje mee, zijn baasje is een jonge belg hier op vakantie en de hond noemt Noah en heel lief voor een staffie.
Zo stapten we vandaag toch 10.4 km bijeen; we zullen zien morgenvroeg om 6 u hoe vlot we uit bed kunnen springen




|