Nadat ik L heb afgezet rond kwart na 7 in Calp ga ik met X voor een klein toerke tot aan het bronneke van St Anna en terug en Th vertrekt rond 9u30 voor nog is een toerke langs de Col des Rates;
Om 10 u komt Joery langs de drie kartonnen dozen met spullen oppikken die we uit Th zijn appartement verzamelden voor verkoo pop de rommelmarkt.
Met de scoot rij ik naar het waterbedrijf om te melden dat uit de rioleringsbuis langs de barranco water blijft lopen en ze bellen met de technische dienst om iemand te laten checken; of dit ooit gaat gerepareerd geraken is een ander paar mouwen.
Dan stop ik in Altea voor de huur van mijn postbus aan de golf voor een jaartje te hernieuwen en ik koop hier men krant en drink een koffietje.
Thuis zitten we wat in de zon terwijl X in haar favoriete houding ligt. Wat er op de bodem van het zwembad ligt bevalt me minder, een stevig uit de kluiten gewassen rat die iets te lang onder water bleef zwemmen blijkbaar; Ik vis ze eruit en gooi ze zo ver mogelijk in de barranco.
Tegen 16 u maken we ons klaar om naar de VW garage in Alfaz te rijden waar we hebben afgesproken met Ines die Th zijn nieuw karretje kwam brengen. De witte polo staat al te blinken op de parking als we aankomen; De immer chaotische, ADHD in het kwadraat patiente en stresskonijn Ines heeft alles op tijd geregeld gekregen en laat Th nog wat papieren tekenen voor de verzekering en geeft hem daarna in sneltempo wat uitleg over het instrumentenbord van zijn polo.
Ik rij huiswaarts terwijl Th nog een testritje doet richting Calossa. Ondertussen is L thuisgeraakt via een collega die haar in de pueblo afzette maar haar batterijtje is plat en eten maken zit er niet meer in dus ga ik met Th naar resto Carbon in Polop voor een pizzaatje.
Morgenvroeg brengen we hem naar Alicante aeropuerto, L gaat mee nu ze toch gewoon is vroeg op te staan en we gaan op de terugweg langs de african foodshop voor een nieuwe voorraad lekkers







|