Met de voorspelde hoeveelheden regen viel het goed mee, vannacht begon het te druppelen en in de ochtend was het een mals buitje dat wat feller werd tegen 9 en dit bleef zo doorgaan tot iets na twaalven;
Aan de afrit voor Altea Hills schoof een camion in de afdaling op het tegenovergestelde rijvak en was de weg eeen tijdje geblokkeerd maar verder bleef de hinder van de regenval beperkt en de lucht boven Beni kleurde mooi paars.
Wel te nat om naar de pueblo te wandelen dus gaan we tegen 11 met de auto om de krant en brood en ik neem X mee zodat ik ze aan de sportvelden is kan laten rennen en we oefenen wat gehoorzaamheid.
Het kunstgras voetbalveld is helemaal afgeschraapt en denkelijk gaat men hier een nieuw aanleggen. De temperaturen geraken niet boven de 13 grados vandaag en we krijgen enkele koude nachten zo te zien nu de wind vanuit het Noorden blaast
Na de siesta maak ik me kaar om naar de spaanse les te vertrekken. Ik arriveer 10 min te vroeg maar ben toch niet eerst in de klas; de 3 Belgische strevers zitten al kant en klaar op de eerste rij; Braven kommaneuker Hendrik begint weer met flauwe grappen te maken maar omdat niemand moet lachen blijft het beperkt tot de eerste 5 minuten, irritante tante betweter Sonia is haar gewone ambetante zelve en kijkt iedereen die een fout antwoord geeft aan met een blik vanboven haar brilgelazen "wat bij jij toch een dommerik".
Wat overvalt me een gevoel van immense blijdschap als ze vertelt dat ze dit jaar nietmeer naar de lessen kan komen wegens op reis en ook het streverkoppel Braven Hendrik-Lelijke kop, kleren en schoenen Ann gaat tot volgend jaar naar Belgica voor eindejaarstoestanden.
Het is al donker als de les eropzit en we rijden huiswaarts om de kachel aan te steken; Ik breng men spaanse kennis nog in de praktijk thuis door een brief te maken in het spaans om men DKV prive ziekteverzekering hier op te zeggen vanaf volgend jaar want die dieven willen mijn premie met liefst 500 verhogen voor 2018.
Vandaag haalden we maar 3.8 km wandelafstand dus dat moet morgen beter



|