We doen een korte wandeling met X in de vroege ochtend, er staat een fris windje en ze had niet veel zin om buiten te gaan maar eens we op stap zijn komt de zon al piepen en gaat de temperatuur omhoog.
Daartna rijden we naar La Nucia waar we om 10u afspraken met de andere biker amigos voor ons zondagsritje. Er wordt besloten naar Moreira te rijden waar een nieuwe biker bar die ook H-D motors verhuurt onlangs opende; Er is een grote parking voor de deur dus das altijd handig, men speelt er toffe muziek maar langs de grote baan hier zitten is toch niet zo gezellig als aan de kust ofzo. Men amigos rijden verder naar de volgende biker bar richting Calpe maar ik wil liever nog is een bezoekje brengen aan de gezellige markt in Jesus Pobre die enkel de eerste zondag van de maand is en Suzy wil wel is mee want ondanks ze hier al meer dan 20 jaar woont heeft ze dit maktje nog nooit bezocht.
We maken een praatje met Marie die hier ook staat met haar spullen en lopen is rond de kraampjes, buiten antieksprul allerlei kan je hier ook streekproducten kopen van appelsientjes en druiven tot zelfgemaakte honing, brood, bier enz.
Als we van de parking wegrijden sla ik blijkbaar een éénrichtingsstraat in om terig op de grote baan te komen en wordt staande gehouden door een policia local, maar ik exuseer me en zeg dat het de eerste x is dat ik hier kom en hou mij van de domme belg en mag verder rijden zonder te dokken.
We doen nog een ritje via Pedreguer, Alcali en Xalo waar we stoppen in Bar Aleluja en wat tapas bestellen. De oude uitbater toont nog is zijn kunnen door wijn vanuit een karaf via zen voorhoofd in zijn mond te laten lopen.
Daarna huiswaarts en siestatime gevolgd door een kleine latenamiddag wandeling met X door het bos waardoor we vandaag op 5.8 km blijven steken.
De zonsondergang is steeds even mooi








|