Vannacht nog is goed geslapen, dat was de nacht ervoor wel anders geweest want door de vele bliksens en daarna harde stormwinden had ik zo goed als geen oog dichtgedaan;
Er werden bijna 25.000 bliksemflitsen geteld tijdens de doortocht van het onweer in de regio en de wind maakte heel wat brokken; ik ruimde dan ook de scherven van de omgewaaide bloempotten gedurende de dag en kuiste de afgewaaide bladeren en dennennaalden bijelkaar terwijl Th de mountainbike kuiste; Hij ging in de namiddag voor een eerste toerke via de rio algar terwijl ik mijn siestake begon met mijn nieuw spaans boek.
In de avond wilden we iets gaan eten in het haventje van puertosenso maar als we tegen 7u30 toekomen blijken alle tafels gereserveerd en wanneer we richting Altea rijden voor een andere chiringuito uit te proberen staan we in de file zodat ik afsla naar LaVella en daar in Valentino beide de steak tartar bestellen omgeven door hollanders en ander ongedierte maar in deze periode heb je weinig andere keus.
We zijn net voor donker terug zodat ik X nog is kan laten rennen in de straat



|