Deze ochtend zit ik bij Ripoll op het terras naast Kees, de ex eigenaar van men casa; hij was naar de tandarts geweest in de pueblo en kwam nog is en koffietje drinken erna.
Altijd een leuke babbel met deze vrolijke hollander en hij had van Mick men buur al gehoord van de andere buur Mijnheer Slotboom die was komen reclameren ivm scheidingsmuur etc toen ik in Belgica was maar verzekerde me dat er niks van aan is al mag je die hollanders nooit vertrouwen.
Al een maand lang komen stipt om 7u30 de bouwvakkers aan die de grote villa in de bocht aan het renoveren zijn, tot gisteren waren het vooral afbraakwerken en konden we ganse dagen genieten van slijpschijven, pikhamers enz maar vanaf vandaag kwamen er vrachtwagens met beton op en af rijden; de omvang van deze renovatie maakt mij ietwat ongerust en ik hoop dat men hier geen plannen heeft opgevat om deze villa te verbouwen tot een b&b, hotelleke of weet ik wat.
Rond 14u30 nemen de bouwvakkers stipt hun break en probeer ik ervan te profiteren om mijn siestake te doen maar slapen lukt nog steeds moeilijk, mijn spuit van maandag is nog steeds niet helemaal uitgewerkt precies, ik heb wel minder constante knagende pijn maar bij het te ver bewegen van mijn arm is er nog geen verbetering merkbaar en ik vrees dat dit uiteindelijk niks gaat opleveren.
Er wordt elke dag tot 19 u gewerkt door die bouwvakkers die dan nog naar huis moeten rijden, zulle liever dan ik.
Het enige dat ik gedaan heb is het vliegen-muggen deurgordijn opgehangen en daar was ik al behoorlijk moe van. De muggen beginnen actief te worden vooral tussen 17 en 19 u en er zijn weer tijgermuggen gesignaleerd ook die gans de dag aanvallen.
Voor de avondwandeling drink ik nog een koffietje voor mijn energiepeil wat op te trekken zodat we een toerke kunnen maken langs de sportvelden goed voor een totaal van 11,43 km vandaag



|