Vandaag bleven de temperaturen steken net onder de 20 grados en waren er af en toe wat wolken maar vanaf morgen geeft men volop zon en + 20 voor de volgende dagen.
Ik maak het jacuzzi huis leeg en poets de rest van de tuinmeubelen en de hometrainer die er overwinterd hebben. In de jacuzzi staat nog steeds water en het blijkt nog helder te zijn ook maar ik ben toch niet van plan deze nog te gaan gebruiken.
X zoekt ondertussen naar een hagedis die ze meende te zien tussen de struiken, afgelopen nacht ging ze weeral 2 x aan het blaffen en kon ik uit men bed om haar te gaan kalmeren, het is goed van een waakhondje in huis te hebben maar als ze elke nacht mij gaat wakker blaffen als er een kat passsert gaan we toch moeten een oplossing vinden.
Na het maken van de laatste spaanse oefeningen vertrek ik naar de les en er is veel volk opgedaagd vandaag, we zijn terug met meer dan 20 en nog maar is een nieuweling, een Rus die aan zijn body te zien hier waarschijnlijk als body guard komt werken.
Betweter Sonia en Brave Hendrik denken weer dat ze in de prive les zitten en beginnen met hun vragenuurtje, ondertussen spreek ik af met men buur Luc om gedurende hun afwezigheid de nodige copietjes bij te houden want zij komen pas midden Mei terug vanuit Belgica.
Terug thuis doe ik nog een kort blokje om met X zodat we vandaag slechts 8.84 km stapafstand komen.
|