Na de pueblowandeling ga ik langs het appartement in C om een donsdeken op te halen voor Th want de nachten zijn nog steeds aan de koude kant.
Het is zonnig maar er staat een koude noorderwind het grootste deel van de dag waardoor de temperatuur op 16 grados blijft steken.
Thuis draai ik een wasmachientje en als ik wat later in de tuin werk verlies ik X even uit het oog, nu mijn beide buren op hetzelfde opgenblik een paar dagen weg zijn dacht ik niet dat ze ervanonder zou muizen maar neen dus.
Roepen helpt niet, geen hond te zien en ook L haar geroep brengt geen oplossing dus spring ik in de auto en begin rondjes te rijden op zoek naar de verdwenen viervoeter.
Ik ben aan mijn 2de toerke bezig als L belt, nadat ze met haar speelballetje met pieper had liggen lawaai maken kwam X uit het bos naast mijn engelse buur gelopen en voor ze binnen kwam ging ze al aan het sluipen en verdween onder de tafel goed wetenende dat ze iets had uitgespookt dat niet door de beugel kan. Uiteindelijk was ze meer dan een dik half uur op stap geweest
Ik laat ze in haar bench de rest van de middag en tegen 17 u neem ik haar mee voor wandelingske aan het strand van La Olla;
Morgen komt Th aan en dan heeft ze een nieuw speelkameraadje.
|