Gisteravond gingen we naar het shopping center in Finistrat bij Beni want L vond dat ze wel een nieuw kerstkleedje kon gebruiken en nadat we ons voorbij een kettingbotsing aan de afrit hadden gezigzagd, spanjaarden en in de regen rijden is geen goede combinatie, stopten we eerst nog bij de Burger King; Hier tegenover hebben ze in recordtempo een gigantisch winkelcomplex neergezet dat vandaag opengaat van Leroy Merlin.
In het shopping center zelf was niet teveel volk en er stond al een eigenaardige kerststal opgesteld; Een kleedje voor de kerst werd niet gevonden maar paar andere prullen wel zodat L tevreden huiswaarts kon keren. Waarschijnlijk hebben ze bij H&M een ganse dag werk om alles terug op zen plaats te hangen dat ze overhoop heeft gezet
De regen bleef maar aanhouden en het zou de ganse nacht blijven gieten, X haar eetbakje dat nog buitenstond was vanmorgen aan het overlopen en er zat geen ochtendwandelingske in wegens de te hevige buien.
Het waterpeil van mijn zwembad staat ook op overlopen dat zegt genoeg.
Dus besluiten we maar een kijkje te gaan nemen vanochtend in de nieuwe Leroy Merlin, een soort Ikea achtige winkel en gelukkig waren we vroeg daar want al snel kon je over de koppen lopen en stonden er lange files aan de kassa en parking.
Ik zag Onno, de nederlandse baas van de firma die mijn zwembad onderhoud en hij vroeg me of hier vandaag alles soms gratis was?
Nadat we een uurtje hadden rondgekeken besloten we met lege handen terug huiswaarts te keren want ik had geen zin me in de chaos aan de kassa's te gaan mengen.
In de namidag komt er meer wind en gaat het af en toe wat minder hard regenen en tegen 4 waag ik het erop en ga met X naar de sportvelden; ik kon een beetje met haar oefenen en ze laten rennen maar niet zoals anders want ook een vader was hier neergestreken met zen 3 wilde kids die na een regendagje binnenzitten aan uitwaaien toe waren.
S avonds zette L rijst met scampis op het menu en is het regenen gestopt maar er zijn wel stevige rukwinden in de plaats gekomen; Morgen verwachten ze toch wat zon bij 18 graden en kunnen we misschien nog is buiten zitten







|