Raar weertje vandaag want door de zuiderse luchtstroming kwam vanuit Afrika tropische lucht overgewaaid en gingen de temperaturen tot 28 grados omhoog; Samen met een onweer vannacht kwam er ook een lading bruin sahara zand mee waardoor alles onder een dun laagje zand zit en er heel wat poetswerk is.
We gingen naar de Aldi voor hondeneten en koekjes en wat andere prul en stopten nog in A waar L haar gsm kaart liet aanpassen naar goedkoper tarief; er was heel wat volk op de been want marktdag geweest.
Terug thuis poetste ik wat verder en maakte L pasta; Na het eten en een douchke ging ik naar La N voor men 2de les espanol.
Toen ik stipt om 16 u de klas binnenkwam was er maar 1 stoel meer vrij maar die was door de Engelse clan abuelas gereserveerd met één hunner chakosjen voor Dorothy die nog niet was gearriveerd; Omdat de les ging beginnen palmde ik de vrije stoel toch in wat mijn populariteit bij de engelse abuelas gevoelig deed dalen. Er waren liefst 7 nieuwe leerlingen opgedaagd, 2 Belgische abuelas, een koppel rare moskovieten, 2 oudere zweden en nog een oudere English chap. Een kwartiertje later kwam Dorothy toch binnen, helemaal over haar toeren want lekke band gehad door tegen borduur te rijden en dienden we allen dichter bijelkaar te schuiven zodat er plaats was voor een extra stoel. De enige hollandse oude taart in de klas had vandaag haar tijgerpakje aangetrokken met een decolté die duidelijk dateerde van voor haar borstvergroting; wat hiervan de bedoeling was weet ik niet, waarschijnlijk dacht ze dat het al examen was of ging ze na de les gewoon fuiven in de Benidormse danscafés. Om kwartje voor vijf kwam ook nog onze Indische medestudent vrolijk binnengestapt want hij dacht dat de les om 16u30 begon en mocht plaatsnemen op de stoel van de lerares wegens plaatsgebrek.
Volgende week is er geen les wegens feestdag maar binnen 2 weken ga ik toch wat vroeger vertrekken.
Na de les spreek ik nog af met men buurman Mick die morgen naar Uk vertrekt voor een weekje, ik ga zen vissen voederen en samen met X een oogje int zeil houden op zen villaatje
De avondwandeling deden we met zen allen en de stapteller vandaag stopt op 14.64 km.


|