Na de pueblowandeling had ik nog wat energie over om op dak te kruipen en een dakpan te herstellen; toen men buur de schotelantenne had nagekeken had hij opgemerkt dat er een pan gebarsten was en omdat het misschien zou gaan regenen in september leek het me een goed idee dit te herstellen. Na de mortel en reserve pan te hebben klaargezet kroop in op dak en X liep in de tuin; na tijdje hoorde ik ze blaffen en dit keer niet bij men buurman maar veel verder weg; ze was er weer vanonder gemuist en nog is alleen op wandel getrokken; ik hoorde ze tekeergaan en gillende kinderen maar wou niet van mijn dak komen vooraleer ik gedaan had; waarschijnlijk waren het toch maar die 2 russiche bengels kleinzonen van Poetin die hier al tijdje in de buurt verblijven.
Toen ik van het dak af kwam kwam X ook net thuis en sloop ze direct onder tafel dus ze wist goed genoeg dat ze haar boekje te buiten was gegaan.
Na de dakwerken maakte ik nog een gaatje in de muur om mijn in sneltempo groeiende cactus verder aan de muur te bevestigen en hing een spiegelkastje op dat ik zaterdag in Jalon op de kop had getikt en met een laatste krachtinspnning verving ik de flexibel van de douchekraan binnen; de zweetdruppeltje parelden op men voorhoofd en dit bleef eigenlijk gans de dag voortduren, zweten en maar zweten; ik had mij dus duidelijk overwerkt.
Gelukkig was er het zwembad voor beetje verkoeling en kreeg ik ook het goede nieuw dat men autoke al klaar is en morgenvroeg mag afgehaald.
Straks doen we met zen allen nog een avondwandelingske


|