Vanochtend na de pueblowandeling richting Jalon gereden met de moto om mijn nieuwe helm uit te proberen; Ik had deze via internet besteld bij italiaanse firma, de juist maat wist ik omdat ik al zo een helm heb van dat merk.
De nieuwe helm was maandag toegekomen en is prima, enkelm het erbij bestelde scherm is niet datgene wat ik bestelde; De italiaanse firma geeft geen antwoord op mijn vraag om een oplossing, dus ik vrees dat ik mijn 30 , hetwelke dit extra scherm koste niet ga terugzien; Gelukkig is het weer nu zo goed dat je zonder probleem kan rijden zonder scherm.
Na Jalon nog slaatje gaan eten in Cala Baladrar, een bij Tara welbekende beachbar.
Een bezoekja aan de mercadona gedaan en dan in zwembad gedoken om wat lengtes te zwemmen waarna een siestake welgekomen was.
Net op tijd wakker voor de avondwandeling met X en morgen gaan we richting bergen met de moto voor de ganse dag. Ole Ole
|