Ik ben Jana
Ik ben een vrouw en woon in () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 12/07/2012 en ben nu dus 13 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Ik ben Jana en op 27/03/2013 werd er vastgesteld dat ik aplastische anemie heb.
Op mijn blogje kunnen jullie alles volg
Jaarmarkt Aalst was top. Veel volk en een goede verkoop. Nu een klein beetje uitgeteld in de zetel. Graag willen we iedereen bedanken voor de hulp en steun. Snoep en marsepein is nog te verkrijgen tot de voorraad strekt. Op 14 december zullen we een stand uitbaten op de kerstmarkt te Pollare. Nadien maken we ook bekend wat we cadeau gaan geven aan UZ Jette (op 6 décember wordt er al voor elk oncokind een Sinterklaas voorzien) en Saint Luc
Gisteren alle bestellingen gaan afhalen. We voelen ons even madfame Jeanne van de kotmadam.
Foundation Jana De Koker draait dit weekend op volle toeren. Gisterenavond zaten we iets over halfweg met alles in te pakken. Vanmorgen maakten we al heel wat bestellingen klaar. Morgen geven we nog een slagje door zaodat we klaar zijn voor de jaarmarkt te Aalst.
Aan de weersverwachting te zien geven ze goed weer voor dinsdag, ongetwijfeld hielp onze kleine kanjer hieraan mee.
We danken JDS-Sport te Ninove voor de sponsoring van onze T-shirts die we zullen dragen tijdens de organisatie van onze activiteiten/evenementen.
Dinsdag 11/1/14 zullen ze voor het eerst gedragen worden op de jaarmarkt te Aalst. Het wordt een druk weekend met de voorbereiding hiervan. Op de jaarmarkt verkopen we snoepzakjes en marsepein in het verlengde van onze lopende actie tvv de kinderkankerafdelingen. Nu al kunnen we zeggen dat het een enorm succes is waarvoor we iedereen bedanken.
Graag nodigen we iedereen uit om ons een bezoekje te brengen op de jaarmarkt.
Iedereen enorm bedankt voor het plaatsen van een bestelling voor onze snoepjes verkoop. Het is een succes, onze kleine kanjer zal er enorm fier op zijn. Voor de mensen die hun bestellingen nog niet gekregen hebben, deze worden geleverd in de week van 10 november Voor de mensen die naar de jaarmarkt gaan in Aalst breng ons zeker een bezoekje in de Pontstraat.
Geen aanraking meer, geen knuffel, geen zoen, Waarom? Momenten van verdriet , tranen steeds maar weer, het is voorbij, je bent niet meer, Waarom?
Ze hebben jou ons ontnomen We bragen ons af, waarom? Hebben we ergens in gefaald? Zijn wij nu juist die gene? Mochten we je maar heel even lenen.
Wonder van mijn leven, een aantal jaren, maar even, maar heel even. mocht jij bij ons zijn, Onze lieve kanjer o zo klein Uit ons leven weggezogen, Waarom? Dit had zo niet gemogen.
In ons hart blijf je verder leven, daar zul je voor altijd wonen en samen met ons verder dromen
1 november, we missen je elke dag evenveel maar op deze dag stilstaan bij het overlijden van je kind is onrealistisch, oneerlijk, unfair in de normale gang van het leven. Geen woorden voor.
Onze eerste actie ten voordele van Foundation Jana De Koker VZW is gestart. We verkopen snoepzakjes van 250gr voor 4 en marsepein (bolletjes met cacao of figuurtjes) zakjes van 150gr voor 3 Laat jullie hart spreken tvv de kinderkankerafdelingen. Bestellen kan via foundationjanadekoker@hotmail.com. En dit tot 3 november. Vermeld in de mail of jullie ze komen ophalen of dat ze geleverd moeten worden alsook adres en eventueel ook telefoonnummer of breng ons een bezoekje op de jaarmarkt v an Aalst we staan in de Pontstraat dit op 11 november tussen 9 en 15u. Voor de mensen die ze willen bestellen, deze kunnen afgehaal worden bij ons in Aalst vanaf 10 november of kunnen geleverd worden in Aalst - Ninove - Lebbeke - Dendermonde - Buggenhout - Brussel en Gooik in de week van 10 november.
Even geleden dat we iets gepost hebben. De VZW loopt als een trein. Dit weekend gingen Mama en Papa naar Amsterdam. Voetbal kijken en er even tussenuit
Zoals we in het begin zeiden is het onderste schap uit Jana haar gedenkkast aangepast aan het moment. Plaatsen die we bezochten en waar we iets meebrachten voor onze meid.
Jana leeft overal voort, in onze gedachten, in ons hart overal waar we gaan of staan. Zoals onze strijdkreet tijdens haar gevecht: one soul, one goal, one team => forever together
Breng ons een bezoekje op de jaarmarkt van Aalst. Wij staan in de Pontstraat en verkopen er snoep, marsepain en wafeltjes tvv Foundation Jana De Koker VZW
Jana meid, de voetafdruk die je achter laat was en is immens. Bewust en onbewust heb je vele mensen jong en oud doen nadenken over vele zaken en misschien sommige wel een lesje geleerd in levenswijsheid.
Jouw positiviteit, jouw energie, jouw lach geeft ons de kracht om de foundation op te starten, jouw foundation . Vroeger zeiden we vaak jij op kop en wij als vleugeltjes aan je zijde en alles geven om je doel te bereiken. Nu weten we zeker dat jij als vleugeltjes aan onze zijde hangt.
Jouw voetafdrukken zullen wij op vele plaatsen verder markeren. Respect Kanjer Jana De Koker
Wie gaat samen met Foundation Jana De Koker de uitdaging van Druppie aan? Wat moet je hiervoor doen Wel ga tot 31 december 2014 plasma geven in een DONORCENTRA zeg dat je voor foundation Jana De Koker komt en dat de groep in AALST ligt, en zorg er zo mee voor dat Jana haar groep het meeste aantal donaties heeft. Sterretje Jana zal dan heel fier zijn op ons allemaal. ZEER BELANGERIJK Je kan enkel Plasma geven aals je al eens bloed gegeven hebt en je mag om de 14 dagen Plasma geven.
Weet dat ik en onze engel super fier zijn op jou. De tijd is tch wat blijven stilstaan voor ons daarom de foto van vorig jaar met je verjaardag. Ook al is niks meer zoals voorheen toch gaan we er op onze manier positief tegenaan met Jana diep in ons hart
Het verlies van onze kanjer heeft diepe wonden n grove littekens nagelaten alsook alles wat we zagen de voorbije periode.
Na lang nadenken kwamen we tot de beslissing om een VZW op te richten tvv de kinderkankerafdelingen. In eerste instantie UZ Brussrl Rn Saint-Luc, nadien zullen we waarschijnlijk ons netwerk uitbreiden.
De hoofdactiviteit is het inzamelen van afwasbaar speelgoed zodoende dat we dit kunnen schenken aan de afdelingen (groot tekort hiervan) Daarnast zullen we elk jaar ook een aantal activiteiten organiseren of present zijn op Jaar/Kerstmarkten. De opbrengsten gaan integraal naar de ziekenhuizen en dit voor de aankoop van materiaal tv de kinderen of voor activiteiten in het ziekenhuis. Volgende activiteiten staan reeds gepland: - 11 november 2014: Jaarmarkt Aalst - 14 december 2014: Kerstmarkt Pollare - 1 december 2014: Intensieve kids Onco UZ Brussel een Sint zakje bezorgen - Mei 2015: Herdenking Jana => Wensballonnen en kindernamiddag - Augustus 2015: gesponsorde dodentocht
Verleden zaterdag deden we onze eerste actie tvv de VZW. We overhandigden een kickertafel aan het UZ Brussel. Stranlende gezichten zagen we (zie foto's)
Als jullie speelgoed willen schenken of beried in om een handje te helpen bij een van onze activiteiten dan mogen jullie altijd mailen naar: foundationjanadekoker@hotmail.com
Vrije giften kunnen altijd op rekeningnummer: BE91 7360 1190 3176
Verder willen we ook Vanessa bedanken om toe te treden tot de VZW Regelmatig zal er via Jana haar Facebook pagina ( Jana De Koker en haar gevecht tegen Aplastische Anemie) en via hier info vrijgegeven worden over de activiteiten.
Voor een lach van onze kleine kanjer deden we alles en we hopen hiermee een lach te toveren op het gezichtje van vele zieke kinderen
Een tekstje recht uit het hart voor onze kleine Meid:
Een vlinder vliegt vluchtig over het gras, zij is wat verdrietig, omdat zij ooit een mensje was. Zij is bedroefd en haar hartje doet pijn, zij heeft maar 1 wens, en dat is bij haar Mama & Papa zijn. Zij vliegt naar huis, ver van het veld, daar wonen haar Mama & Papa, is haar verteld. Zij kijkt door het raam, ineens wordt zij blij. Niet meer opgesloten in haar eigen verdriet, maar eindelijk vrij. Zij keek door een raam en zag wat zij wilde weten. Haar Mama & Papa hielden nog van haar, ze zouden haar nooit vergeten Dan vliegt het vlindertje terug over het gras. Trots en sterk, omdat zij ooit een mensje was.