Ik ben Jana
Ik ben een vrouw en woon in () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 12/07/2012 en ben nu dus 12 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Ik ben Jana en op 27/03/2013 werd er vastgesteld dat ik aplastische anemie heb.
Op mijn blogje kunnen jullie alles volg
Zozo wat gaat de tijd snel, we zijn ondertussen 120 dagen na de kuur en dit wel zeggen dat er een beenmergpunctie voor de deur staat. Morgen wordt Jana een dag opgenomen en gaan ze een bioptie uitvoeren van haar beenmerg(3e maal ondertussen).
Heel spannende dagen komen er dus aan, om te beginnen morgen! De spanning is er vooral omdat Jana een zeer goede partiƫle reactie heeft op de ATG en de uitslag van de punctie heeft een heel bepalende invloed voor het verdere verloop. Met de punctie kan men nagaan hoeveel jonge bloedcellen Jana heeft en hoe de evolutie is tov. 27 maart.
Wat zijn de mogelijkheden: -vooruitgang is voldoende en men gaat 4 maand verder in het protocol - te weinig = transplantatie.
Anderzijds weten we dat Jana al maanden zonder bloedtransfusie is en haar plaatjes draaien rond de 50 000 maar het valt te bekijken of deze waarden voldoende zijn en nog verder zullen doorstijgen. De planning ziet er als volgt uit: - morgen bioptie - donderdag-vrijdag komen de resultaten binnen en misschien krijgen wij dan al iets van nieuws anders wordt het wachten tot maandag
Beslissingen worden genomen in overleg met Duitsland. DUIMEN MAAR!!!!
Reacties op bericht (3)
01-09-2013
Hoi
Alles goe verlopen? Jullie meid zal ooit een ijzersterke dame worden. X
01-09-2013 om 09:13
geschreven door Fanno
29-08-2013
Succes!
29-08-2013 om 17:44
geschreven door Fierens Davina