Zebravisjes zijn straffe beestjes: ze bezitten bijna alle genen van de mens. Dat maakt de diertjes natuurlijk van een onschatbare waarde voor wetenschappelijk onderzoek naar allerhande humane kwalen. Bovendien is een zebravis-embryootje volledig transparant, zodat het gemakkelijk onder de microscoop kan onderzocht worden. Op volgende site neem je een kijkje door die microscoop:
De Koninklijke Nederlands Chemische Vereniging geeft een tweewekelijks tijdschrift uit. Volgens henzelf om 'in tijden dat chemie wordt gelijkgesteld aan 'stank' en 'slecht', dat het de tegenpool van 'natuurlijk' is, de scheikunde toch de eer te geven die het toekomt. De website :
Wil je graag meer te weten komen over de NASA, en alles wat ook maar iets met ruimtevaart en veel meer dan dat te maken heeft, : link één. De tweede (Nasa-gerelateerde) link gaat over nanotechnologie. Redelijk moeilijk, maar indrukwekkend knappe plaatjes.
Hoe zit het nu eigenlijk met de elementaire deeltjes want dat meterie meer behelst dan atomen die zijn samengesteld uit electronen, protonen en neutronen wisten we al :
Hersenimplantaten : volgens BLTC (wie of wat dit is, is niet erg duidelijk) één van dé methoden om pijn en verdriet van de aardbodem te bannen. Op de site 'Wirehead hedonism' bespreken ze meerdere methoden tot het verkrijgen van het ultieme geluk :
Mind Justice daarentegen heeft een site ontwikkeld waarop je aalerhande documenten kan terugvinden die moeten bewijzen dat al sinds de jaren (19)40 geheime diensten en andere overheden stelselmatig werken aan methoden om onderdanen geestelijk te beïnvloeden en te controleren :
Catherine Verfaillie, onderzoekster stamceltechnologie KUL :
"Vrouwen zijn biologisch benadeeld. Het is niet zo dat ze minder kunnen of dat ze minder willen. Maar gedurende tien jaar in hun leven verliezen ze de competitie met de mannelijke helft van de wereld."
- 100 gr. fijne griessuiker - 1,5 dl. water - 2 kardemompeulen - 1 of 2 dunne reepjes sinaasappelschil - 5 dl. sterke, versgezette koffie, afgekoeld.
In een pannetje de suiker met het water op een laag vuurtje verwarmen tot de suiker opgelost is. De kardemompeulen en de reepjes sinaasappelschil toevoegen en laten afkoelen. De peulen en de schilletjes eruit zeven. De siroop door de koffie scheppen. Het koffiemengsel overgiete in een ondiepe diepvriesdood. De doos twee tot drie uur in de diepvries zetten tot het mengsel begint te bevriezen. Met een vork de ijskristallen omscheppen en opnieuw in de diepvries zetten. Tijdens het opstijven het ijs nog tweemaal luchtig omscheppen zodat het een korrelige structuur krijgt. Met een lepel krullen van het ijs scheppen en deze in hoge glazen scheppen. Het ijs direct serveren.
De ijsblokjes, melk, speculoossiroop en de espressoshot in een blender tot een luchtige massa mixen. De wanden van een coctailglas met chocoladetopping decoreren. de coctail zorgvuldig in het glas schenken en afwerken met gemalen speculoos. Garneren met twee koffiebonen.