Het tweede seizoen van 'So You Think You Can Dance' lijkt voorbij te vliegen. Zondagavond dansten de overgebleven kandidaten reeds de halve finale. Uit maarliefst 3000 kandidaten waren het Stefano, Floris, Lorenzo, Lise, Enora en Natasha die deze halve finale haalden. Het niveau lag bijzonder hoog maar dat hield de jury niet tegen hun kritiek te spuien.
Zo trokken Stefano en Natasha de Cha Cha, een stijl die voor geen van beide vanzelfsprekend was. De jury had meer verwachtingen van Stefano, Euvgenia had het over het missende macho-gehalte een absolute must voor deze dans en ook de rest van de jury beaamde dit. Deze kritiek uitte zich in de voorlopige tussenstand die na de eerste ronde werd meegegeven; Stefano en Natasha kregen de minste stemmen. Dat belette hen niet de jury en het publiek omver te blazen met hun tweede klassieke dans. Ze verhaalden daarin een zelfmoord van een geliefde. De expressie en gevoeligheid van beide dansers kwam hier wederom tot uiting.
Een keuze maken tussen deze zes danstalenten viel ook de jury erg zwaar. Uiteindelijk besliste de kijker dat Enora en Stefano de show moeten verlaten en niet doorgaan naar de finale. (TV-Visie)
|