Kortrijk: Het hoogwaardig bedrijventerrein Evolis, gerealiseerd door de intercommunale Leiedal, wordt feestelijk geopend op 11 juli 2009. Net als de vier windturbines van Electrawinds, die het meest markante beeld van het bedrijventerrein vormen.
En bij een hoogwaardig bedrijventerrein hoort een hoogwaardig feest voor een groot publiek: De openingsmanifestatie is meteen de start van Kortrijk Congé, dat zijn tenten opslaat op het gloednieuwe bedrijventerrein. Deze bijzondere samenwerking biedt u een zomerse cocktail van muziek, stoeten, film, dans, beeldende projecten, party, fun en food
van zonsondergang tot zonsopgang.
Tussen 13.00 en 16.00uur openingsmanfestatie
Leiedal en Electrawinds organiseren ook op deze 11de julidag een laatste Open Werf, waar u de kans krijgt het gloednieuwe bedrijventerrein te verkennen en de windturbines langs de binnenkant te bekijken.
Om 14 uur en om 15 uur wordt er telkens één gelukkige geloot die onder begeleiding de gondel van een windturbine kan bezoeken, 108 meter boven de grond. (kuurne)
In bijlage krijg je de gelegenheid de volledige opbouw te zien van het prille begin tot op heden.
|