Misschien kennen jullie wel de site van Den Bosrand, een mooie hobbytuin gelegen in het Meetjesland (Lembeke-Kaprijke)
Voor degene die de tuin nog niet kennen is het nu het moment om kennis te maken. Reeds geruime tijd heb ik ook de site ontdekt waaronder ook de creatieve pagina's. Ik had al eens graag persoonlijk kennis gemaakt maar tot op heden was me dat nog nooit gelukt. Wanneer er open tuindagen plaats hadden, was onze agenda met andere verplichtingen gevuld.
Tot vorig weekend op de site van Den Bosrand te lezen stond dat in het dorp Lembeke voor de vierde maal de speculoosfeesten plaats vonden en dat ze hun tuin op zondag 21 september in de namiddag open stelden. We moesten geen seconde nadenken, eindelijk kwam onze droom uit en onze uitstap naar Lembeke was gepland.
Van dromen gesproken, het was adembenemend. Ik wil het eerst even hebben over de eigenaars van Den Bosrand, ik had me een beeld voorgesteld van hoe ze in werkelijk waren want mijn contact samen was enkel reeds met email gebeurd. Werkelijk ik zat juist het zijn warme toffe mensen. Een koppel die al hun hebben en houwen in hun hobby steken om het iedereen naar de zin te maken. Ge voelt er u direkt op uw gemak zo heb ik het toch ervaren.
Nogmaals om hun tuin te ontdekken klik op de foto hieronder en surf door alle pagina's, je zal zien dat ik er niet naast zit wat betreft Den Bosrand.

Nog een kleine mededeling: Christ werkt ook met creatieve pagina's waar wij ook onze medewerking kunnen aanbieden zo is ze op zoek om haar halloweencreatief aan te vullen.
Christ schrijft op de site: Deze site is nog maar pas opgestart, heeft u een leuk idee, een bloemstuk, knutsel, griezel, verhaal, foto enz. dat met Halloween te maken heeft mail naar christ@halloweencreatief.be ik plaats ze op deze website zodat we ideeën kunnen opdoen van elkaar. Zo helpt u mijn deze site verder uit te bouwen.
|