"Vervolg" Evy Gruyaert is een drukbezette dame. Ze combineert haar werk voor De Rode loper, het dagelijkse showbizz-magazine van één, met haar job als presentatrice van radiozender MNM.
Bovendien is ze het gezicht van de nieuwe CM-campagne 'Zet je in beweging', Toch slaagt ze erin om sport en evenwichtige voeding een plaats te geven in haar overvolle agenda.
Woensdag Ik eet mijn volkoren boterhammetjes met humus en broccolikiempjes op in de auto van de cameraman, terwijl we onderweg zijn naar Hasselt voor een Rode Loper reportage. Als we arriveren ben ik er helemaal klaar voor en zit ik boordevol energie. Na de reportage eet ik een volkoren boterham met kaas en koop ik een literfles plat water om op mijn bureau te zetten, Anders vergeet ik soms te drinken. Ik zorg ook altijd voor een voorraadje thee: de groene thee met gember en citroen van de biowinkel is momenteel mijn favoriet. Vandaag kan ik alom 19 uur naar huis. Mijn vriend kookt, dus ik heb tijd om nog even te gaan lopen. Helaas is het bitter koud en heeft mijn lijf er écht geen zin in deze keer ... Na een halfuur hou ik het voor bekeken. Vandaag meegerekend heb ik deze week al drie keer gesport. Niet slecht, toch?
Donderdag Ik profiteer van mijn welverdiende vrije voormiddag om nog wat dingen te regelen voor de bouw van ons huis. Om 12 uur arriveer ik op de VRT. Ik installeer me voor mijn computer om mijn koelzakje uit te laden. Een kefir-yoghurtje, vier meergranenboterhammen met wat rucolasla en emmentaler en voor deze namiddag een biokoek met noten. 't Is soms wat zoeken in de biowinkel naar écht lekkere koeken, maar deze zijn alvast heel geslaagd! Om 20 uur word ik verwacht op een vergadering in Gent. Onderweg eet ik een broodje dat ik nog net uit de VRT-automaten kon grissen. Niet meteen de gezondste keuze, maar nood breekt wet ...
Vrijdag Ik start de dag met een meeting over 'Keep running', de opvolger van het Start to Run-boek mét bijhorende podcast. Na De Rode Loper voorzie ik de zondagaflevering van oft-commentaar in de inleescabine. Daarna bereid ik mijn programma op MNM voor Om 21 uur zit mijn werk erop. Vanavond ben ik alleen thuis: ik heb géén zin om te koken (en ook geen energie eigenlijk) en haal wat 'gezonde fastfood': een heerlijke groene-curry-groenteschotel van bij de Thai.
Zaterdag Vandaag vroeg uit de veren want het is MNM-tijd! Om 7 uur bed uit en douche in, Tijd om thuis te ontbijten is er niet, want anders moet ik nog vroeger opstaan en dat zie ik op zaterdagmorgen niet zitten. Maar geen probleem, ik eet mijn volkoren boterhammetjes met plattekaas, radijsjes en tuinkruiden dan wel op de VRT op, mét een kopje 'gewone' koftie .. , Dat kan ook al eens smaken, en het maakt me meteen klaarwakker!
Zondag Voor mij is zondag helaas geen rustdag maar een omroepdag. Voor het werk sta ik 40 minuten op de crosstrainer, mijn sportpartner in crime. Na een verkwikkende wisseldouche spring ik in m'n kleren en ontbijt ik nog vlug. Mijn onmisbare koelzak neem ik ook weer mee naar het werk: vrieselementje erin, kefir-yoghurtje met lijnzaad, volkorenpistoleetjes en een rijstdrankje om op te warmen in de microgolfoven. Ik doe er 'masala chailatte' bij, een zoete kruidenmix met kaneel. Helemaal natuurlijk en biologisch, maar vooral heel lekker!
Dinsdag en maandag kan je hier nog eens nalezen.
|