Op weg naar de top: De drie meisjes staan nu nog aan het begin van hun modellencarriére, maar volgens modekenners hebben ze alles in huis om het ver te schoppen. Tijd om een korte kennismaking met de Belgische topmodellen van morgen.
Camille Ringoir (15) uit aalst humaniorastudente, en twee jaar ingeschreven bij Dominique Models en ontdekt in de Delhaize in Knokke (gespot).
Belangrijkste opdrachten? Heeft al verschillende modeshootings achter de rug voor 'Weekend Le Vif', mocht de Scapa-modeshow lopen, nam deel aan een videoproject van fotograaf-cameraman Bjorn Tagemose en doet nu een trendreportage in NINA.
Haar troeven? Ongetwijfeld haar lengte en internationale look. Ondanks haar jonge leeftijd is ze al ingeschreven bij de grootste internationale modellenbureaus. Als ze er klaar voor is, kan ze zo aan de slag in de meeste grote modesteden .
Haar motivatie? Alhoewel ze zelf nooit de stap heeft gezet naar een modellenbureau, is modellenwerk voor haar een meisjesdroom die uitkomt.
Tatjana Wouters (14) uit Berchem humaniorastudente, en nu dik een maand bezig ontdekt op de Sinksenfoor in Antwerpen (gespot)
Belangrijke opdrachten? Ongelooflijk, maar waar: Tatjana heeft maar twee polaroidfoto's in haar portfolio en toch heeft ze al twee modeshoots gedaan voor 'Weekend Le Vif' , en nu één voor NINA.
Haar troeven? Veel tijd heeft haar modeagentschap (Mode/s Office, nvdr) nog niet aan haar kunnen besteden, maar Tatjana is een echt natuurtalent. Ze is een unieke schoonheid met haar lichtjes rode haren en sproetjes en ze is erg lang, wat een groot voordeel is in haar vak.
Haar motivatie? Ze is pas een maand geleden ontdekt en mag nu de mooiste kleren dragen en samenwerken met heel creatieve mensen.
Sabrina Fischer (20) uit Antwerpen volgt een hogere artistieke opleiding, bezig sinds november 2007, ontdekt door stylist en modellenscout Tom Van Dorpe op een party in Gent.
Belangrijke opdrachten? Werkte al voor diverse catalogi, liep de show van AF Vandevorst en is showroommodel bij Ann Demeulemeester. Stond model voor de affiche van de show van mode,school La Cambre en wordt vaak gevraagd door jonge Belgische ontwerpers.
Haar troeven? Ze is erg vriendelijk en heel stipt. Twee belangrijke eigenschappen voor een model. Ze is erg fotogeniek, beweegt heel goed en neemt ook initiatief tijdens een fotoshoot.
Haar motivatie? Sabrina beseft dat ze al 'oud' is voor een beginnend model en wil er nu uithalen wat erin zit.
|