Op de foto Glenn Vandenberghe mag stage lopen bij Peter Goossens. (TV-Visie gbr © Gary breyssem)
Heistenaar Glenn Vandenberghe is met zijn 18 jaar de winnaar geworden van het vtm-programma 'De Keuken van de Meester'. Als hoofdprijs neemt hij 25.000 euro mee naar huis. Maar nog belangrijker voor de jonge kok is het tweede deel van zijn prijs: een stage in de driesterren-keuken van Peter Goossens' Hof Van Cleve
Peter Goossens was in de uitzending van dinsdag de rust zelve, in tegenstelling tot vorige week toen de chef zich opstelde als een echte driftkikker. Op de valreep viel eerst nog Aalstenaar Nico af. De finale ging dus tussen Glenn en Johan. Johan draaide ongelukkig zijn vinger door de vleesmachine en moest naar het ziekenhuis voor verzorging. Of dat voor Glenn de deur naar de overwinning openzette, is niet meteen zeker. Maar de jongeman kon Goossens en zijn adviseurs toch overtuigen van zijn kunnen. 'Glenn was iets beter dan de rest', motiveerde Glenn zijn beslissing.
Glenn zelf blijft alvast rustig onder zijn overwinning. Op dit moment loopt hij, in het kader van zijn kokstudies aan Spermalie in Brugge, stage in een sterrenrestaurant. Het geldbedrag dat hij won, zal hij op een bankrekening plaatsen. Na zijn stage in Hof van Cleve wil Glenn eerst nog een tijdje naar het buitenland. Wat hij daarna gaat doen, weet de jonge West-Vlaming nog niet. Misschien gaat hij wel werken in het hotel-restaurant van zijn ouders, Ter Duinen in Heist. 'Maar eerst ervaring opdoen. Zo willen mijn ouders het ook', zegt hij in Het Nieuwsblad.
|