Ze kleedde in het verleden al de hipste sterren zoals Miley Cyrus, Kelly Osbourne en Heidi Klum, maar Cecilia Cassini pakt het binnenkort nog wat grootser aan: volgens de geruchten krijgt de 11-jarige modeontwerpster weldra haar eigen realityshow.
De piepjonge dame uit het Californische Encino maakte al op 10-jarige leeftijd furore als de jongste fashion designer in de Verenigde Staten. Haar kledingcollectie ligt sinds 2009 in de rekken van de exclusieve winkel van Fred Segal in Santa Monica. Op anderhalf jaar tijd vlogen er maar liefst 500 kledingstukken over de toonbank.
Tussen de soep en de patatten Cassini is duidelijk een bezig bijtje, want ze ontwerpt haar collectie wanneer ze even geen huiswerk hoeft te maken. Fraai versierde T-shirts kosten 20 euro, terwijl je voor een frivool cocktailjurkje al snel zo'n 100 euro neertelt.
"Designers ontwerpen vaak saaie kleding voor kinderen omdat ze ervan uitgaan dat we geen uitgesproken smaak hebben. Daarom creëer ik ultramoderne outfits voor modebewuste kids. Ik weet precies wat meisjes van mijn leeftijd willen dragen." aldus Cassini.
Of ze te jong is om een modeontwerpster te zijn? "Ik heb er altijd al van gedroomd om tot een succesvolle designer uit te groeien, en waarom zou je in hemelsnaam moeten wachten om die te realiseren? Ik zou graag een voorbeeld willen zijn voor mijn leeftijdsgenoten." vertelde de tiener onlangs in een interview met Maximo TV.
Plastic & veren Bovendien is Cassini dol op Lady Gaga: "Ik hoop dat ik ooit de kans krijg om een outfit voor Lady Gaga te ontwerpen. Ik weet zelfs precies hoe die jurk er uit zal zien: het zal om een bonte mix gaan van plastic, pailletten, veren en nep-bont. Het geheel werk ik tot slot af met een gigantische strik." Op en top Gaga dus.
Modeblad WWD pakte uit met het nieuws over de eigen realityreeks, maar laat weten dat er nog steeds druk onderhandeld wordt en er voorlopig nog niets uit officiële hoek werd bevestigd. (kgm)
|