De kist van Morel zal worden gedragen door Vanhecke, samen met Koen Dillen (voormalig Europarlementslid van Vlaams Belang), Jurgen Ceder (senator) en Tom Van den Troost (woordvoerder).
Dillen, Ceder en Van der Troost waren ook de getuigen bij het huwelijk van Morel en Vanhecke begin dit jaar.
Tijdens de plechtigheid zal het woord gevoerd worden door N-VA-voorzitter Bart De Wever. De Wever is een studiegenoot van Marie-Rose Morel en de man die haar overhaalde om in de politiek te stappen. Hij werd door Frank Vanhecke gevraagd.
Marie-Rose Morel overleed dinsdagavond omstreeks 20 uur in het Sint-Augustinusziekenhuis in Antwerpen. Ze verloor een twee jaar lange strijd tegen kanker. De voormalige politica laat twee kinderen achter. Ze was 38 jaar. (loa nieuwsblad, foto edm)