kanaries Belgische bultjes
het wel en wee van mijn bultjes
Inhoud blog
  • TEN HUIZE VAN……WERNER VAN DESSEL
  • POSTUURKANARIES WASSEN
  • DE VOEDING VAN ONZE KANARIES.
  • TEN HUIZE VAN DIRK PELGRIMS
  • De achilleshiel van de bloedluis.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • site WOUT VAN GILS alles over de kanarie
  • vogel links
  • Link beginpagina
  • blog van Marc De Rechter
  • brabantse speciaalclub kleur postuur kanarie
  • FIORINO
  • Belgische bulten groep Oost Vlaanderen
  • Borders
  • 04-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCHE BULTEN GROEP OOST- VLAANDEREN

     Het Schlagerfestival

    Op 1 december namen we deel aan de 1dagshow welke werd ingericht door de  Belgische Bulten groep Oost Vlaanderen. De plaats van afspraak was te Stekene in zaal t’Helleke. Met een deelname van +- 240 bultjes voor een eerste onafhankelijke inrichting mag de groep tevreden zijn. De twee buitenlandse keurmeesters stonden borg voor een perfect verloop van de show. Voor de verdere omkadering en verloop van de show zorgden de liefhebbers van de groep die de bult hoog in het vaandel dragen.

    Het verloop en uitslag van deze eerste editie stond als het ware in de sterren geschreven het was Leerman en Leerman en nogmaals Leerman  of met ander woorden het was een Leerman festival.

    Beste van de Show, Tweede Beste van de Show, Derde Beste van de Show, dit alles was voor een man de Eddy Merckx van de Belgische Bult niemand minder dan DIRK LEERMAN. Zoveel klasse, men kan hier enkel maar stil van worden en in stilte deze klasse vogels bewonderen op de show.

    Voor wat mezelf betreft nam ik deel met 8 vogels vooral geel intensief en blauwe bultjes, de rest van men vogels werden te Roeselare ingezet, waarover later meer.

    Mijn bultjes behaalden de volgende resultaten:

    GEEL INTENSIEF plaats 1 en 2

    GEEL INTENSIEF MET 1 VLEK plaats 1 en 2

    GEEL INTENSIEF ¼ GROEN plaats 3

    BLAUW PIGMENT plaats 3 EN 4

    BLAUW ¾ plaats 2




    foto onder en boven: DE OPSTELLING VAN DE VOGELS IN DE ZAAL

    BESTE  BELGISCHE BULT VAN DE SHOW gekweekt door LEERMAN DIRK

    foto onder: EEN VAN MIJN INTENSIEVE VOGELS DIE IN  ZIJN REEKS DE EERSTE PLAATS BEHAALDE 

    foto onder: DE KEYSER MARC BIJ DE PRIJSUITREIKING IN HET Vlaams, Frans en Italiaans.  
    Italiaans
    foto onder: DE KANIBAAL UIT ZWIJNDRECHT LEERMAN DIRK

    foto onder: VOOR IEDERE DEELNEMER WAS ER EEN MOOI PAKKET VOORZIEN



    foto boven en onder: TWEE BELGISCHE GROOTHEDEN DIE ELK EEN STUK UIT DE GESCHIEDENIS VAN DE HUIDIGE BELGISCHE BULT BEPAALDEN  CARDOL ARLETTE EN VETTERS JOS

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    04-12-2012, 22:13 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    19-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCHE BULTEN GROEP OOST VLAANDEREN
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    BELGISCHE BULTEN GROEP OOST VLAANDEREN

    BELGISCHE BULTEN SHOW

    Op zaterdag 1 december in zaal t’Helleken, gelegen aan het Preekeplein 8 te Stekene kan men deelnemen of een bezoek brengen aan de 1dag show voorbehouden voor Belgische Bulten. Voor de inrichting zorgen de BB groep Oost Vlaanderen, dit is een groep vrienden die de Belgische bult hoog in het vaandel draagt. Ze stellen zich tot doel om de Belgische bult in stand te houden in al zijn facetten, hiermee willen ze voorkomen dat deze prachtige postuurvogel welke de Belgische bult is weer van het toneel zou verdwijnen. Door het inrichten van speciaal shows voor dit ras kan men het beter bekend maken onder de liefhebbers en zo meerdere kwekers overtuigen om hem te gaan kweken en houden.

    Na Namen is dit de tweede show dit jaar welke doorgaat voor Belgische bult. Dit spreekt voor de opgang van het ras, ook ziet men de aantallen bultjes toenemen op de andere 1dag shows. Te Antwerpen bv was er dit jaar een toename van + 36 bultjes, van 89 vogels in 2011 naar 125 vogels in 2012. Dat er veel interesse is voor Belgische bult kon ik vaststellen op de vogelverkoop van 18 november te Putte waar 10 tallen bultjes op geen tijd van eigenaar wisselden.

    Voor meer inlichtingen aangaande deze organisatie kan men best een bezoek brengen aan de website van deze groep: belgischebultengroepoostvlaanderen.com/

    Wie eens wil kennis maken met gerenommeerde kwekers en heersende wereldkampioenen van bultjes zoals Dirk Leerman en Wim Hofman of Marc de Keyser en Gino Pardon, wel ze zullen aanwezig zijn.

    Op deze heugelijke dag kan men na de bult schuim wijn te Namen kennis maken met het bulten bier dat uitsluitend op deze dag zal geschonken worden en speciaal gebrouwen is. Dus ook bierliefhebbers wees op post om deze primeur mee te beleven.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    19-11-2012, 22:19 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    11-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DE WINNAARS VAN BORDER & FIFE FANCY SHOW
    Deze foto's behoren ook bij het verslag hieronder

    DE BEKERS VOOR DE WINNAARS

    VAN LINKS NAAR RECHTS, JUDGES ALAN WILSON EN GEORGE ELTRINGHAM,  VOORZITTER WINKELMANS WILLY EN DE MAN DIE HANDEN TE KORT HEEFT OM AL ZIJN BEKERS TE DRAGEN GELDOF JOEL.

    VAN LINKS NAAR RECHTS DE WINNAARS MET FIFE   BRESSINCK WILLY, VERVAET GUIDO EN SAVENIER RUDY



    foto boven en onder: GEZELLIGE DRUKTE IN DE ZAAL EN TUSSEN DE VOGELS

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (6 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    11-11-2012, 21:28 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.13de INTERNATIONALE BORDER&FIFE FANCY SHOW

    VLAAMSE BORDER & FIFE CLUB 2012

    Op 11 november herdenken we het einde van de eerste wereldoorlog, dit gaf aan de Vlaamse Border en Fife club op 10 november nog net de tijd om een veldslag te laten uitvechten. Een slag om de beste border & fife van het land, met +- 800 ingezonden vogels en deelnemers uit Duitsland en Nederland kan men van een geslaagde show editie 2012 spreken. Dat het niveau van de ingezonden vogels hoog was hoeft geen betoog, het aantal aanwezige wereldkampioenen was dan ook niet op één hand te tellen.

    Het succes van, en het groeiende aantal vogels elk jaar op deze show is enerzijds toe te schrijven aan de grote inspanningen om Engelse top keurmeesters naar hier te halen, en anderzijds aan de mensen welke deze club dragen en besturen. Deze bende gozers slagen er in om op elke show waar ze deelnemen een onuitwisbare indruk te maken door de prestaties van hun vogels, en ook wel een beetje door de gezellige bende die ze gewoonlijk vormen.

    Het doet me dan ook elk jaar plezier dat ik word uitgenodigd om als voordrager te mogen fungeren bij dit gebeuren. Ook dit jaar werden de borders weer mijn werkterrein, samen met André Geeraerts en Marc De Vuyst brachten we dit tot een goed einde.

    En dan het verloop van deze slag welke werd uitgevochten in de parochiezaal van de Pijpelheide. Op vrijdagavond en zaterdag morgend werden er telkens +- 400 vogels binnengebracht, op zaterdag om klokslag 9 uur werden de schrijfpennen geschouderd en trokken de keurmeesters van dienst naar het front. Voor de borders werden dit de hr. George Eltringham en de hr Alan Wilson, voor de fife fancy was dit de hr Terry Kelly en de hr Ralph Munday . Na een ganse voormiddag hard zwoegen door deze heren viel het verdikt en konden de beste 14 vogels van de show hun plaats innemen op het podium, zijnde de beste 7 borders en de beste 7 fife fansy.

    Voor wat betreft de BORDERS is het verdikt snel samengevat, op een Merckxiaanse manier raasde Joël Geldolf door het borderlandschap, met 14 maal Best of waarvan 6 vermeldingen bij de Best Seven liet hij enkel een paar kruimels over voor de concurrentie. Enkel het partnership Winkelmans-Torfs met een Sixth Best in show en Huyghe Paul met een Best Three Parts Dark konden een kruimeltje meepikken.

    Bij de FIFE-FANCY waren de vogels meer aan elkaar gewaagd en werden de prijzen verdeeld onder meerdere liefhebbers.

    BEST FIFE – FANCY VERVAET GUIDO

    SECOND BEST BRESSINCK WILLY

    THIRD BEST SAUVENIER RUDY

    FOURTH BEST BRESSINCK WILLY

    FIFTH BEST SADAUNE CHRISTIAN

    SIXTH BEST VAN DESSEL WERNER

    SEVENTH BEST BOUFFIOUX ADRIEN

    BEST CLEAR BRESSINCK WILLY

    BEST VARIEGATED VERVAET GUIDO

    BESTTHREE PARTS DARK BRESSINCK WILLY

    BEST GREEN VAN DESSEL WERNER

    BEST CINNAMON VAN LOON DICK

    BEST WHITE SADAUNE CHRISTIAN

    BEST OPPERSIDE SEX SAUVENIER RUDY

    BEST FLIGHTED(ADULT) SAUVENIER RUDY

    Bij dezen is de editie 2012 voorbij de afwezigen hadden weer eens ongelijk, als liefhebber of kweker van een van deze twee rassen hem gemist hebben is onvergefelijk. Maar niet getreurd de editie 2013 is al in de maak dus markeer hem nu al in uw agenda en maak dit uniek gebeuren volgend jaar dan mee.


    JUDGES BORDER GEORGE ELTRINGHAM

    JUDGES BORDER  ALAN WILSON

    JUDGES FIFE FANCY RALPH MUNDAY

    JUDGES TERRY KELLY

    VOORDRAGERS VAN DIENST VOOR FIFE FANCY JOS VAN WOENSEL EN RICHARD PEETERS

    DE BEST BORDER EN BEST FIFE-FANCY VERSTOPPEN ZICH VOOR EEN FOTO

    ENKELE VAN DE BEST SEVEN

    DIT WAS VOOR DE WINNAARS PLUS EEN KIPPENVEL MOMENT BIJ HET IN ONTVANGST NEMEN 

    TIJDENS DE KEURING KAN DE LIEFHEBBER ELKE STAP VOLGEN

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    11-11-2012, 21:04 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    06-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERGADERING VAN DE HEIKNEUTER TE PIJPELHEIDE

    STUDIE VERGADERING OVER POSTUURVOGELS.

    Na een studievergadering in de maand oktober welke handelde over de kleurkanaries en werd geleid door de ervaren keurder van kleurkanaries Van Mol Frans. Was het deze maand dan de beurt aan de postuurkanarie liefhebbers om wat op te steken over de verschillende rassen welke werden meegebracht door de leden. De bespreking vond ditmaal plaats onder de deskundige leiding van René Vercammen een zeer bekwame en gewaardeerde keurder van postuurkanaries.

    Met ons vast groepje van trouwe aanwezigen op de vergaderingen van de Heikneuter en aangevuld met een paar sympathisanten, welke hopelijk en zeer welgekomen misschien in de toekomst wel nieuwe leden worden. Het was een zeer leerrijke avond waar iedereen wel wat wist van op te steken. Het was zowel interessant voor de minder ervaren liefhebber welke wat tips kreeg over een besproken ras of onderwerp, als voor de ervaren kweker van een ras welke de bevestiging kreeg van wat hij al lang wist.

    De gast spreker van de avond René welke zelf al jaren aan de top staat met zijn Glosters liet ons even achter de schermen kijken van hoe hij zijn stam jaar na jaar aan de top weet te houden. Hij merkte op dat de bevedering bij postuurvogels in het algemeen de laatste decennia een zeer belangrijke factor is geworden als men over het kweken van topvogels spreekt. Hij vertelde ons hoe hij deze in de hand houd en bijstuurt bij zijn Glosters, hij voegde er aan toe dat dit geld voor bijna al de glad bevederde rassen.

    De tijd vloog voorbij en iedereen keerde tevreden huiswaarts, voor sommigen nam dit huiswaarts keren wat meer tijd in beslag daar op de après vergadering nog wat toelichtingen werden gegeven over van alles en nog wat. Dat we als kleine club geen grootse dingen kunnen doen daar kunnen we best mee leven, we kunnen enkel maar groots zijn in de kleine dingen, zoals daar zijn gezelligheid, kameraadschap, samen lachen en bijpraten over onze hobby. Dat we dit nog lang mogen, mogen.


    DE MEEGEBRACHTE VOGELS VAN DE LEDEN

    ONZE VOORZITTER OPEND DE VERGADERING

    DE GASTSPREKER IN VOLLE ACTIE

    DE RENE EN DE JOS KIJKEN NAAR DE VOGEL, DEN DIRK NAAR DE RENE EN DE MARK NAAR ZIJN G.S.M

    OOK OP DE APRES VERGADERING GAAT HET OVER INTERESANTE ONDERWERPEN, AL ZIJN DEZE SOMS WEL IETS LICHTER VAN ONDERWERP.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    06-11-2012, 00:00 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    04-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SPECIAALAALCLUB VOOR BELGISCHE BULT TE NAMEN

    CLUB SPECIALISE POUR CANARIS BOSSUS BELGES B. B. C.  NAMUR

    Dit weekend trokken we naar Spy met de bultjes om deel te nemen aan een show die ingericht werd door de speciale club voor Belgische Bult uit Namen en enkel toegankelijk was voor bultjes. Met +- 220 vogels kan men van een goede opkomst spreken voor een eerste zelfstandige organisatie van deze club. Alle medaillewinnaars van het laatste wereldkampioenschap uit België van het ras waren aanwezig, wat garant stond voor een hoog niveau van kwaliteit. Ze brachten verschillende vogels mee welke nu al zijn aangeduid om hun naam te gaan verdedigen in Hasselt.

    De beste in show was voor de Eddy Merckx van de Belgische Bult niemand minder dan LEERMAN HENRY. Met een gele schimmel welke deel uitmaakte van zijn stam wist hij deze eer in de wacht te slepen.

    De beste stam in show was voor de gedoodverfde troon opvolger van Dirk Leerman, iemand die gans het jaar al hoge toppen scheert met zijn Belgische Bulten, niemand minder dan HOFMAN WIM. Met een stam gele schimmels was hij de beste in klas D.

    De beste in show in klas B was voor LIENARD NICO een jonge liefhebber uit het Waalse Gewest waar men de Belgische Bult hoog in het vaandel draagt.

    Nu het TT seizoen voor mij op zijn laatste benen loopt en ik een beter inzicht kreeg op de kwaliteit van de vogels, nam ik ditmaal deel met enkel nog de beste exemplaren per reeks. Met 20 vogels trok ik op pad verspreid over een 12 tal reeksen en met 1 of 2 tot max 3 vogels per reeks moesten ze de klus maar klaren. En ik moet ze nageven dat ze dit met bravouren tot een goed eind brachten. Met 4 maal een reekswinnaar plus nog 4 maal een tweede plaats en 6 maal een 3 plaats, met 18 van men 20 vogels geplaatst kan ik best tevreden zijn. In de 3 grootste reeksen zijnde geel schimmel zonder vlekken plaats 3 en 4, geel schimmel met 1of 2 vlekken plaats 3 en 7 en geel bont vanaf 3 en meer vlekken plaats 4  gezien de tegenstand is dit men beste prestatie van het jaar. Het komt me voor of men bultjes willen me alsnog overhalen om deel te mogen nemen in Hasselt?


    MEN VIER REEKSWINNAARS MET FOTO ONDER ELKAAR 







    MEN 2 BULTJES  OP PLAATS 3 EN 4 IN DE GROOTSTE REEKS

    DE WINNAARS BIJ ELKAAR ( 3 Organiserende clubs)

    BESTE BULT IN SHOW LEERMAN HENRY

    BESTE STAM IN SHOW VOOR HOFMAN WIM

    BESTE B VOGEL IN SHOW LIENARD NICO 

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    04-11-2012, 23:03 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    29-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KAMPIOENSCHAP VAN HET HAGENLAND

    KAMPIOENSCHAP VAN HET HAGELAND

    Dit weekend was het de beurt aan vogelkring Natuur In Huis uit Begijnendijk om hun jaarlijkse vogeltentoonstelling in te richten in het parochiecentrum gelegen achter de kerk. Onder 36 deelnemers en naar schatting +- 850 vogels werd dit kampioenschap verspeeld, met 187 kampioenen in de aanbieding was er voor elk wel wat te winnen. Ook de jeugd van Begijnendijk en Betekom konden hun beste beentje voorzetten door aan een kleur en tekenwedstrijd deel te nemen.

    Aangezien het hier om een buurtgemeente gaat kon een bezoekje op zaterdagavond er wel af. Om klokslag 19u was er de officiële opening door de voorzitter Mr. Ceuppens L. de plaatselijke notabele stuurde zijn kat wegens te veel andere verplichtingen(de eerst volgende 6 jaar gaan deze gasten in winterslaap tot de volgende verkiezing in aantocht is).

    Aan de inkom zat de Frans die voor de keurbriefjes en de cataloog zorgde. Hier bevonden zich ook wat intekenlijsten voor andere TT, bij het nalezen van deze lijsten kon ik ondervinden dat sommige besturen het nooit zullen leren. Eentje was van de vogelvrienden uit Vilvoorde, gelegen op +- 50 km van Begijnendijk een verplaatsing heen en terug neemt al snel 2u in beslag. Men kan het slim spelen natuurlijk en de liefhebbers nodeloos laten rondtoeren door de prijsuitreiking op zaterdag te organiseren zodat men 3 dagen dient aanwezig te zijn. Iedere inrichter maakt natuurlijk zijn reglement zoals hij dat wil maar in tijden van dure brandstofprijzen zijn er wel mensen die afhaken vanwege deze nutteloze verplaatsingen.

    Een andere intekenlijst was van de zanglijster uit Leefdaal ook hier is men zeer inventief door de uitreiking voor de kampioene op zaterdag te laten doorgaan zodat men ook hier 3 keer moet opdraven. Als inrichters mensen van verder weg naar hun TT hopen te lokken zal dit op deze manier niet lukken. Het spreekwoord zegt “aan zijn eigen kent men de halve wereld” dus blijf ik om die reden lekker thuis net zoals de halve wereld.

    Over de prestatie van men bultjes kan ik weer best te vrede zijn, in de vier reeksen waar ik kon deelnemen zijnde klas A-B-C en D behaalden zij telkens de kampioene titel met 92p, verder nog 4x 91p en 4x 90p dit was goed voor een 12 de plaats in het klassement.

    Ik wil wel een kanttekening plaatsen bij dit alles zonder ook maar een verwijt te sturen aan wie dan ook. Een tijdje geleden bij een thuismatch verloor ik een kampioenetitel in de klas C aan een bultje van een andere liefhebber, kan gebeuren en is dit jaar nog voorgekomen hoor daar niet van. Ik merkte deze vogel op bij de inkorving en schatte zijn kwaliteiten in, ik kwam tot het besluit dat het geen concurrentie was voor mijn bultjes. De verbazing was dan ook zeer groot toen ik in de namiddag vaststelde dat deze vogel met 92P en de kampioene titel was beloond. Het is niet dat ik dit bultje zijn overwinning niet gunde maar ik krabde wel eens achter men oren omdat ik het niet goed had ingeschat. Wel tien maal ben ik terug gaan zien en nog zag ik niet waarom het 92p behaalde en welke kwaliteit dit verantwoorde. Op de TT te Begijnendijk was deze liefhebber terug aanwezig met dit bultje, en nu zag ik wel wat ik twee weken terug al dacht te zien, met een waardering van 87p kreeg dit vogeltje waar het recht op had.

    Volgende week trekken we naar Namen om deel te nemen aan de 1Dag show voor Belgische-Bulten. Het zal de laatste 1Dag show zijn voor dit jaar, en of er nog komen in de eerst volgende jaren wie zal het zeggen? Het is best dat ik eerst leer stappen voor ik ga lopen, alle kennis begint bij zelfkennis en deze verteld mij dat ik voorlopig ondervinding, inzicht en ervaring te kort kom om met de beteren te wedijveren. In de week die daarop volgt gaan er veel van men vogels andere oorden opzoeken zoals vele hen al voordeden. Ze gaan net zoals Willy Sommers zingt naar verre landen met warme stranden om nog een lang en gelukkig leven te leiden hoop ik, en voor veel kleine bultjes te zorgen die dan uitgroeien tot echte kampioenen.


    Mooi maar misschien voor de laatste maal dat we hier met de vogels moeten zijn, ik hoop dat er jonge bestuursleden opstaan en de fakkel overnemen zodat ik hier nog veel jaren kan terugkomen.

    Opening door de voorzitter

    Hij verwees naar de tekeningen van de schoolgaande jongere

    Een wissel op de toekomst,? wie zal het zeggen

    De reeksen met de postuurvogels

    De trotse winnaar van de tekenwedstrijd

    Gezellige drukte op zaterdag avond

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (9 Stemmen)
    Categorie:KWEEKHOK
    29-10-2012, 22:18 geschreven door avdeynde  
    Reacties (0)
    Archief per week
  • 11/09-17/09 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 28/03-03/04 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 21/12-27/12 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Belgische bulten groep Oost Vlaanderen
  • club italiano bossu
  • Richard Peeters en zoon Johan --- glosters en yorkshires
  • Belgische bulten Wim Hofman
  • VLAAMSE BORDER & FIFE FANCY CLUB
  • bossu belga Giuseppe Colucci
  • bossubelge
  • visita-al-aviario-de-juan-jose-oliva.
  • Lizards kanarie
    Welkom op mijn blog!
    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    woordjeshoek
    www.bloggen.be/woordje
    Foto
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs