KENNISMAKING MET DE MONDIAL
Vandaag zijn we de Belgische Bultjes gaan afleveren in de grenslandhallen te Hasselt om deel te nemen aan het WK voor zang- en siervogels 2013.Tegen de klok van negen vertrokken we naar het WK, samen met enkele clubgenoten arriveerden we een uurtje later aan de hallen.
Niet al te veel autos op de parking liet verhopen dat alles snel kon afgehandeld worden. Na de verhalen van Jos Van Woensel tijdens de heenreis over het WK 2008 ook te Hasselt en de vele uren wachten waarmee de inkorving toen gepaard ging, viel het deze keer goed mee. Op een klein detail na, de Jos had de verkeerde vogel bij maar deze was volgens hem evengoed als deze welke was voorzien dus niks aan de hand!!
Men eerste indruk van de grote hal en het hoge plafond verteld mij dat met deze koude weersomstandigheden het verwarmen van deze zaal niet eenvoudig zal zijn. Verder niet te veel luxe maar dit hoeft ook niet, en de aangeklede zaal bij de opening zal wel ok zijn. Op een half uurtje was alles afgehandeld en tegen 12 uur was ik terug thuis.
 AAN DE INTEKENTAFEL WAS HET NIET TE DRUK
 foto onder: DE DELEGATIE UIT ITALIE DRUK IN DE WEER MET DE VOGELS
 foto onder: HET INKOOIEN VAN DE VOGELS
 foto onder: de zaal loopt vol
 foto onder: DE JOS VERTELD AAN DE RICHART DAT DE VERKEERDE VOGEL WELKE HIJ MEEBRACHT WEL EENS DE KAMPIOEN IN WORDING KAN ZIJN??

|