Inhoud blog
  • Massage Zwolle: complete ontspanningsmassage 06- 29489984
  • Nieuwe maand
  • Beetje laat vandaag
  • Wonder bijzonder
  • Saar
    Tevreden zijn ... oefen tot het spontaan gaat.

    04-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lijk uit de kast
    Vanmorgen was breaking news  ... Henk Krol verlaat de 2e Kamer ... iets met pensioenpremies ... premies die niet afgedragen werden voor medewerkers van de Gaykrant, jaaaaaaaaaaaaaaaaaren geleden.
    Weinig mensen worden zonder 'kleerscheuren' oud ... volgens mij hebben we allemaal wel wat ... relatiemalheur, tegenvallende bedrijfsactiviteit, gezondheidsperikelen ... Lastig is het als je je in een glazen kooi bevindt ... Ergens is er iemand die jouw lijk uit de kast haalt  ... zeker als je het goed doet in de peilingen :-0.
    Ik voel mededogen voor de man en ook wel voor Jan Nagel ... die heeft ook wat te stellen met zijn voormannen!

    Glimlach ... en verwonder je.

    04-10-2013 om 09:30 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    03-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dagdroom in duigen!
    Gisteren kreeg ik via de mail de afwijzingsbrief die een eind maakte aan de dagdroom ... Net als iedereen zal ik vanaf  8 december via het scherm kunnen genieten van mooie Tanzaniaanse beelden ... ! 10 andere dames gaan voor  het hart van boer Wim.

    Ieder nadeel heeft zijn voordeel ... het scheelt tijd, stress en misschien wel échte teleurstelling ... Maar plezier had ik van de dagdroom ... en er komt altijd weer een nieuwe!

    Glimlach ... en maak iets moois van deze dag!

    03-10-2013 om 08:26 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    02-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bon prix reclame bij blog ...
    In mijn fantasie ben ik al in Tanzania ... terwijl ik nog niet eens een uitnodiging voor een speeddate heb ... maar ja ... zo werkt het in mijn hoofd. 
    Concreet bedenk ik wat ik dan mee zou moeten nemen ... mijn goede, aantrekkelijk ogende loopschoenen zijn destijds in Kilangala achter gebleven, en mijn badpak gaf ik deze zomer aan een vriendin die op vakantie ging ...

    Dus ik sneupte van de week bij Bon Prix, maar kocht natuurlijk nog niets, zo verstandig ben ik wel. Net kwam ik op mijn blog de bekeken items als reclame tegen . Zo werkt dat met coockies. Maar ik vind mode-items minder storend dan de reclames van collega masseuses uit Zwolle die soms in de bovenbalk van mijn blog verschijnen ...!

    Maak er een mooie dag van ... glimlach ... drink jezelf gezond(er) met veel water  en dagdroom, dat kost allemaal niets!


    02-10-2013 om 10:13 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    01-10-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Loterij
    1 trouwe blogvolger deelde de afgelopen weken dagelijks de link mbt DOMINOzorg in de vrijwilligersprojectwedstrijd op zijn Facebookpagina en verdiende daarmee dagelijks een lot ... Hij was de enige die zo consequent bleef DOEN ... en het is dus logisch dat hij de winnaar werd van de GRATIS massage.

    De wedstrijd is vandaag gesloten!

    Voor iedereen die het niet erg vindt om mij 'gewoon'  voor mijn kennis, kunde en tijd te betalen ... weet je welkom voor een (h)eerlijke
    massage. Voor wie graag korting wil ... mijn massage draait nog steeds mee bij www.veilingkans.nl!

    Glimlach ... zing ... kijk en verwonder je!

    01-10-2013 om 10:15 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    30-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gluren bij de buren ...
    Gisteren sneupte ik wat rond op de FB pagina van BOER zoekt vrouw ... daar wordt wat afgechat ... Uit de commentaren kun je een boel opmaken en ik bezocht 3 facebookpagina's van andere dames die boer Wim en Tanzania erg leuk vinden ... leuke, mooie, boeiende vrouwen. Het voelt een beetje als gluren bij de buren ... maar ach ... je vult zelf je FB ... Dingen die je niet wilt delen moet je niet bloggen en niet FBoeken ... ... en als het even wil daten we strax onder het kritisch oog van een heleboel mensen .... en daar mag ik, tot de serie is afgelopen, vast niet over bloggen .

    Wat kan ik  zoet zijn met fantaseren en dagdromen ... denken doe je toch ... dan kun je net zo goed fijne, mooie dingen denken. Toch?

    Mijn week gaat weer  beginnen. Ik wens u een productieve, vrolijke, ontspannen week!

    Glimlach!

    30-09-2013 om 09:27 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    29-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Spannend ...
    Een goede vriendin laat mij weten via Facebook te weten  dat iemand een afwijzing heeft ontvangen van BZV. Boer Wim schijnt zijn 10 dames voor de speeddate te hebben uitgekozen.
    IK weet nog van nix ... en merkt dat ik het 'opeens' zenuwachtig makend spannend vind.

    Ach ja ... dingen komen zoals ze komen ... ik heb gedaan wat ik dacht te moeten/willen doen ... en een beetje zenuwachtig ... daar kan ik wel mee leven.

    Vanmiddag komt mijn reisvriendin uit Belgie ... samen een middagje naar het museum en wie weet een uurtje op het terras  in de zon!

    Maak er een mooie herfstdag van ... zie de paddenstoelen ... en misschien wel een kabouter !

    29-09-2013 om 13:02 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    28-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Cadeau bij Trouw
    Vandaag kwam er een zwaar pak met de post. Bij een nieuw jaarabonnement op Trouw kreeg ik, als oud-abonnee, eerst een tablet en vandaag 10, ja 10 prijswinnende boeken uit de Europese literatuurcollectie ... Ik kan de rest van het jaar lezend doorbrengen .

    Waarom ze de boeken niet als Ebook op de tablet hebben gezet? Geen idee ... misschien wel omdat een papieren boek échter voelt dan een ebook, net als een papieren krant échter is dan oneline editie.

    Bij weekend hoort een dikke krant. Ik krul mij op in het zonnetje, in een hoekje van de bank ... met koffie en de krant. Het weekend is begonnen!

    Glimlach! be happy!

    28-09-2013 om 10:37 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    27-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Foyle's war
    Een prachtige serie over het dagelijks leven in Engeland tijdens de 2e wereldoorlog. Ik realiseer me dat ik daar eigenlijk weinig van wist.
    De hoofdpersoon, een beminnelijke, slimme politie-inspecteur lost de ene na de volgende zaak op ... tegen de achtergrond van eten op de bon, bommen op Londen, zwarte markt, burgerwacht, maar ook schitterend Engels landschap ... Iedereen weet dat oorlogen nooit eeuwig duren ... maar als je er in leeft, zonder te weten voor hoe lang, lijkt me  zwaar.

    In de jaren 80 demonstreerden we tegen de komst van kruisraketten, onder he motto "Ik ben van na de oorlog, en dat wil ik zo houden ..."
    Ik ben dankbaar voor een leven in een vredig deel van de wereld en realiseer me dat dat  helaas nog niet overal het geval is.

    Maak er een vredige, tevreden dag van! Glimlach.

    27-09-2013 om 10:02 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    25-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Iris
    Trouwe blogvolgers weten dat ik mezelf kan bezighouden met het kijken van serie's op dvd's uit de bieb.
    Vandaag is het de beurt aan Iris ... met Monique van der Ven als dierenarts in de hoofdrol. Het verhaal speelt in de jaren 80. Toen waren rokende spelers op t.v. nog heel gewoon en Monique en Liz Snoyink nog jong.

    Kijkend komen er herinneringen aan mijn eigen leven op de boerderij weer boven. Prachtige tijd tussen en met dieren. Hard werken ook!
    Toen was ik ook nog jong !

    Glimlach ... koester mooie herinneringen ... en maak af en toe nieuwe.

    25-09-2013 om 11:48 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    24-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gewoon en toch niet ...

    In het grasveld in het parkje vlak bij mij huis zag ik ze vanmorgen .... grote groepen paddenstoelen ...
    Natuurlijk zijn ze daar ... dat doet de natuur eind september ... als het bijna herfst wordt!

    Maar IK zag ze vandaag. Ze hebben er de afgelopen dagen vast ook gestaan zonder dat het mij opviel  ... dat is goed nieuws ... ik zie en verwonder me weer!

    Kleine wondertjes ... dikke glimlach!

    24-09-2013 om 09:41 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    23-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.60-
    Mijn dochters voorspelling dat boer Wim eerder zou gaan voor 40+ dan voor 60-  werd in de chatsessie bevestigd .. Hij gaf daarin aan 55 jaar wel max te vinden voor een toekomstige nieuwe lief ...
    Nou kan ik aan veel dingen iets veranderen ... maar niet aan mijn geboortedatum ... die is wat het is ...

    Maar waar valt iemand op/voor ...? Misschien ook wel voor manier van denken/praten ... toch?

    Dus ik stuurde hem gisteren aanvullend op een mail mijn BOEKje met een lief kaartje ... Onder het motto What you see is what you get ... En daar moet iemand blij van worden ... want anders hoeft het niet ! Ik heb een goed leven ... en ga voor nog beter, of niet!

    Mijn dipje is al bijna weer voorbij ... snel he?

    Glimlach!

    23-09-2013 om 13:09 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    22-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De jaarmarkt in Wolvega
    trekt meer  kijkers dan kopers heb ik het idee. De prachtige folders die mijn vriendin had laten maken werden goed ontvangen en ik hoop voor haar dat ze de komende weken wat nieuwe dames op haar massagebank kan begroeten.
    Het was leuk om wat bekenden tegen te komen ... Terug in Zwolle had ik het gevoel ... "lekker ... ik ben weer THUIS".

    Doe iets zondag-aardigs!

    Glimlach.

    22-09-2013 om 11:15 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    21-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wolvega
    Ik ga een weekendje  naar lieve vrienden in Wolvega. Mijn vriendin, die ook masseert, wil op de jaarmarkt folders uitdelen en ik ga haar helpen!
    Opnieuw een dag in de drukte en onder de mensen !

    Soms is het goed om een dipje op en andere manier het hoofd te bieden. De dvd's en chocola kunnen altijd nog.

    Pas op je zelf! Glimlach ... maak er iets van!

    21-09-2013 om 08:27 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    20-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verschil
    Soms voel ik me 'on top off te world' ... en teken ik in op eeuwig leven ...
    soms lijkt het alsof de wereld een doedelzak is ... en denk ik: "wat doe ik hier ..."

    Ik ken mezelf lang genoeg om de schommel te (her)kennen ... en er mee om te kunnen gaan. 

    Waar ik slecht tegen kan zijn de verschijnselen in mijn lijf als het wat minder gaat ... slecht slapen ... moeizamer stoelgang ... gevoel van irritatie en vervreemding ... pijnlijke spieren. Symptomen van depressiviteit ... ik weet het. Herfstachtige regenbuien maken het niet beter ... ik weet het ...

    Van de week kreeg een goedbedoelende, voor mij nieuwe, mondhygieniste 'de wind' ... ZIJ dacht  de eerste te kunnen worden  die mij aan zorgvuldiger poetsen en flossen zou kunnen krijgen ... Ook op dat gebied ken ik mezelf  inmiddels goed genoeg ... de weg naar de hel is geplaveid met goede voornemens ... de stokers en flosdraadjes liggen in een la. Dus ik vroeg haar om gewoon, zonder commentaar, de beschikbare tijd te gebruiken om te reinigen ...en niet te verkletsen. Ik kom wel elke 4 maanden ... Zo verstandig ben ik wel! 

    Zolang ik mezelf toesta om niet te veel te hoeven en te willen ... slaap op momenten dat het wél lukt ... en mezelf niet groter hoef te houden dan waar is op dat moment ... weet ik dat ook dit een fase is ... die weer voorbij gaat !

    Glimlach ... dat helpt!

    20-09-2013 om 09:10 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    18-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.beurs

    Het was druk, druk op de beurs. Veel dingen die op andere beurzen ook zijn ... eten, drinken, kleding, auto's, caravans, veel vakantiemogelijkheden! Je kunt zelfs per rolstoel op safari! Ik zou voor Beekse Bergen kiezen ... .

    De stands die mijn interesse hadden werden bemand door goedbedoelende vrijwilligers ... tot babbels over DOMINO heeft het niet geleid.
     Ik was overweldigd door de beursomgeving en had niet de flow.
     
    De cruciale zin van de troonrede was volgens DWDD dat we over gaan van verzorgingsstaat naar participatiestaat. Als ik zo op de beurs keek dan valt oud worden wel mee .

    Glimlach ... en ben tevreden met wat IS ...


    18-09-2013 om 08:18 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    17-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beurs
    Vandaag ga ik een dagje naar de 50 plus beurs in Utrecht. Ik ben benieuwd om weer eens rond te lopen op een beurs. Meestal is beursbezoek indrukwekkend vermoeiend.
    Ik hoop wat contacten te kunnen leggen voor mijn DOMINOzorg-project ... Ik doe verslag .

    Glimlach ... zing ... ben vrolijk!

    17-09-2013 om 08:22 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    15-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Chat
    Vanavond kijk ik  naar Boer zoekt vrouw chat op internet ... Kijken of Boer Wim nog steeds zo leuk is ... als ik van de week dacht.

    N.a.v. de brief die ik schreef kreeg ik een algemene mail namens het productieteam met vrij te houden data. Als je niet past in het draaischema  ... dan val je al bij voorbaat af

    Ergens aan de voet van de Kilimanjaro woont iemand die weet dat hij rond 4 november een  nieuwe liefde gevonden zal hebben ... of niet natuurlijk ... Raar idee lijkt mij dat wel.

    Mijn dochter voorspelt dat hij vast eerder voor een 40+ dan een 60- dame zal gaan ... en vaak heeft zij  gelijk in die dingen ... .

    Maak iets moois van de komende week ... de dagen hollen voorbij !

    15-09-2013 om 15:50 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    13-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Good Will Hunting
    Gisteren kocht ik voor 3 euro bij Blokker de film Good Will Hunting en ik had een heerlijke avond met laptop op schoot.

    De film is bekroond met 2 Oscars ... Aanrader!

    Zoek en vind dingen die je blij maken  en geniet er van!

    Glimlach ... zing ... be happy!

    13-09-2013 om 11:31 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    12-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Veilingkans

    Voor iedereen die tóch al van plan is om zich eens door mij  te laten masseren ... via veilingkans.nl  kunt u, sinds vandaag,  bieden op een massage.
    Ik vind mijn werk leuk ... maar het is ook mijn manier om de huur te verdienen  ... dus het openingsbod staat op 25 euro ... want anders kan ik beter voor niets werken en dan is het geen werken meer... .

    Voor wie voor het eerst op mijn blog is ... dankzij een doorklik via veilingkans ... WELKOM. Lees als je wilt rustig wat rond.
    Je kunt zelfs kans maken op een GRATIS massage ... .

    Maak er een geinspireerde dag van.

    Glimlach ... en de wereld glimlacht terug!



    Bijlagen:
    http://www.veilingkans.nl   

    12-09-2013 om 09:18 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    11-09-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Boer zoekt vrouw

    Een aardige kennis tipte me dat er in het nieuwe seizoen een boer in Tanzania op zoek is naar een vrouw ...
    Ik keek naar uitzending gemist ... zag een ergggggggggg leuke man op een prachtig bedrijf ... en schreef een brief !
    Daten onder het oog van een paar miljoen mensen ... dat heb ik nog nooit gedaan.

    Trouwe blogvolgers weten dat ik mij in Tanzania altijd 'thuis' voel. Van het land houd ik al vast ...
    Maar dat was in het verleden niet genoeg om er te willen wonen ... Ik heb altijd gezegd:  wie weet ... met een goede partner ... of later met mijn pensioen  ...

    Ik heb geen idee waar ik me instort ... maar ik vind het leuk spannend ... en daar geniet ik van !

    Glimlach ... be happy ... doe eens dapper!

    11-09-2013 om 08:43 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)


    Archief per maand
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 11--0001

    Blog als favoriet !



    Lach, heb lief, LEEF!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs