Inhoud blog
  • Massage Zwolle: complete ontspanningsmassage 06- 29489984
  • Nieuwe maand
  • Beetje laat vandaag
  • Wonder bijzonder
  • Saar
    Tevreden zijn ... oefen tot het spontaan gaat.

    31-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Pauze
    Ik neem een poosje blogpauze ... Als het gaat voelen als last, als verplichting ... dan voelt het niet goed.
    Een periode geleden heb ik dat ook een maandje gedaan, om in die maand te ontdekken dat ik het miste ... en toen begon ik weer.
    Wie weet komt de behoefte, de inspiratie weer ... maar op dit moment heb ik het gevoel 'niets te melden, dus beter te zwijgen '.

    Mijn mailbox staat open, mijn telefoon aan ... wie iets van/met me wil ... weet me te vinden !

    Liefs,
    Noelle


    31-03-2014 om 09:50 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    30-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zomertijd
    Het kostte vannacht een uurtje ... maar dan heb je ook wat ...weer maanden lekker langer avondlicht ... ZOMERTIJD!

    Geniet van de zon, van de ontluikende bomen, van het geluid van de vogels ... Ik ga wandelen met mijn dochter en de hond op de Havelter hei en thee drinken bij dierbare kennissen in mijn vroegere woonplaats. Een ouderwetse zondag .

    Be happy, be helpful!


    30-03-2014 om 09:54 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    28-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.plant een boom!
    Gisteren hielp een stratenmaker mijn overbuurman met het maken van een stadstuintje ... en hij hielp mij op mijn verzoek met zijn kennis en gereedschap 2 gaten voor mijn huisje te maken.
    Net vulde ik de gaten met zeeeeeeeeeeeeeeer voordelige fruitboompjes die prima in de fietstas bleken te passen. De boompjes hadden al dagen afgeprijsd naar mijn gunsten lopen dingen ... maar ik kon niet bedenken hoe ik ze in de grond moest krijgen, zonder adequaat gereedschap.

    25 jaar geleden had ik een groot erf in te richten ... en ik kocht geen fruitbomen ... denkend ... 5 jaar duurt me te lang om op vruchten te wachten.
    Na 5 jaar had ik spijt van die beslissing. Of ik ga meemaken dat er aan deze bomen vruchten komen ... geen idee ... maar op dit moment kleuren ze de gevel en mijn humeur vrolijk!

    De beste dag om een boom te planten was 20 jaar geleden ... de een na beste is vandaag!

    28-03-2014 om 10:42 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    27-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.keuze
    Ik heb een rustige dag ... niet omdat ik dat perse graag wil ... maar omdat de telefoon niet gaat . Ik zit er niet zo mee, want ik ben toch wel zoet.
    Om 2 uur vond de hond het wel tijd om naar buiten te gaan. Ik had een discussie in mijn hoofd ... rechtdoor en via de ijsjeswinkel naar het hondenveld of rechtsaf naar het park, zonder ijs, maar met meer ruimte om te hollen voor de hond.
    Ik koos voor een heerlijk ijsje en had op het hondenveld een babbeltje met een hondenbezitter die ik nog niet eerder trof.
    Hij vertelde dat zijn hondje, met 15 jaar, op leeftijd is ... en dat hij zichzelf gezien de familiegeschiedenis waarin mannen niet ouder worden dan 60 niet oud ziet worden ... Ik vroeg hem zijn leeftijd ... hij was 42 ... Ik zei: "nou, dan heb je nog wel even te gaan tot je 60ste".  
    Hij verzuchtte: "Ik leef maar met de dag ... ik zie het wel ". en ik dacht ... is er een andere manier dan, dan leven met de dag?   

    Of je de dag blij-of zwaarmoedig kleurt ... dat is een keus die je maakt in je hoofd, in je hart, in je ziel. Een keuze die je steeds opnieuw kunt maken.

    Mijn moederhart verheugt zich in de wetenschap dat mijn kind zo aanschuift voor een rondje mama-(maal)tijd. Dit blijft een stille werkdag .

    Onderstaand een uur Love your self ... oefeningen om de keuzes te leren maken




    Bijlagen:
    ">   

    27-03-2014 om 21:43 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    26-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.smile
    I hope you will wear today the smile I give you now .

    Be happy, healthy and helpful.


    26-03-2014 om 08:25 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    25-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.positief denken
    Ik hoor veel mensen zeggen: "maar ik denk altijd positief hoor ..." en soms denk ik dan ... maar waarom ben je dan zo ongelukkig, of ziek, bijna overspannen, of voor je gevoel arm ..."
    Trouwe blogvolgers weten dat ik dagelijks een portie 'wijze les' beluister op You-Tube en onderstaand een link naar een stuk dat ik vandaag beluisterde terwijl mijn handen weer eens kraamverzorgster speelde in mijn eigen huis ...
    Spreker legt het verschil uit tussen positief denken en mindpower ... ik vind het verhelderd genoeg om het graag met u te delen.
    Maak er een mooie dag van ... deze is de eerste van de rest van uw leven. 

    Glimlach ... be helpful!


    de link is helaas door Youtube veranderd.

    Bijlagen:
    ">   

    25-03-2014 om 00:00 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    24-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kilangala-verhalen
    Op waarbenjijnu volg ik een verpleegkundige die ik een paar jaar geleden in Kilangala, Tanzania voor het eerst ontmoette.Zij is er nu voor haar tweede maal en werkt hard in het plaatselijke ziekenhuis. 
    Tijdens mijn eerste bezoek, jaren geleden, was ik relatief veel in het ziekenhuis, in gezelschap van de verloskundige ... Totdat ik merkte dat mijn aanwezigheid in de behandelkamer maakte dat de gemeten bloeddruk van de zwangeren schrikbarend, onrustbarend hoog werd. Gelukkig zakte de bloeddruk wel weer ... maar daarna richtte ik mijn aandacht anders. Uiteindelijk meer op koken, ik werd Mama Soep.
    Door haar verslagen krijg ik weer beeld van het reilen en zeilen daar. Ze roeien ver met de riemen die ze hebben ... In april ga ik met andere vrienden/reisgenoten naar een benefietconcert ten bate van een nieuwe tweedehandsambulance voor de missie. Die kunnen ze daar heel goed gebruiken.

    De lente is begonnen, vandaag schijnt de zon weer, de madeliefjes krabbelen weer op na de hagelbui van gisteren. 

    Glimlach en be helpful!

    24-03-2014 om 00:00 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    22-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wonderlijk
    Gisteravond kreeg ik een telefoontje ... "je hebt me net gebeld" .. zei een bekende stem aan de andere kant ... Ik antwoordde: 'nee ... maar ik liep wel net aan je te denken ...". We sloten het gesprekje snel af . Hij had geen tijd, maar wilde wel weten of alles ok met me was ... en zou vandaag wel even bellen voor de gezelligheid.
    Ik checkte mijn telefoon ... geen aanwijzing dat ik, per ongeluk, zijn nummer heb gebruikt ... Hij checkte zijn telefoon en houdt vol dat ik zeker weten heb gebeld ... 
    Ik weet dat mijn gedachten krachtig zijn ... maar zó krachtig lijkt me toch hoogstonwaarschijnlijk.
    Wel leuk als verhaaltje ... en misschien weet iemand hoe het wél gewerkt kan hebben. Dan hoor ik dat graag .

    Fijn weekend! Glimlach ... be helpful.


    22-03-2014 om 16:01 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    21-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zwaan
    Eergisteren zag ik een zwaan alleen in de Thorbeckegracht, gisteren een alleen in het park. En ik vraag me af ... is Zwolle twee alleengaande zwanen rijk ... allebei alleen, of is het dezelfde zwaan die dan eens hier en dan eens daar zwemt. Na verloop van tijd vloog hij weg ... mooier dan een KLM-reclame. Schoonheid ligt in de vijver, vliegt in de lucht. Als je het weet te zien .

    Vandaag geniet de natuur hopelijk meer van de regen dan ik. Ik geniet met de kachel aan, met uitzicht op viooltjes.

    Glimlach ... be happy!

    21-03-2014 om 11:23 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    20-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Narcissen
    Na de sneeuwklokjes en de krokussen is het nu de beurt aan de narcissen. In grote groepen staan ze hier in Zwolle aan de wallenkanten van de singels. De zon schijnt uitbundig, de ramen kunnen open!
    Tijdens de verkiezingen heeft iedereen weer gewonnen ... .

    Be happy, be healthy and helpful.
    Als u zin/tijd/geld heeft ... een massage helpt!

    20-03-2014 om 10:55 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    19-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Stemmen
    Ik ga vandaag stemmen en ik hoop van harte u ook. In mijn jonge jaren was er nog stemplicht en ik mocht altijd met mijn vader mee. WAT hij stemde hield hij geheim ...
    Ik hoor mensen zeggen: "ach, het maakt toch allemaal niet uit ... je wordt door de hond of door de kat gebeten ..." en dan denk ik ... "maar dan is het wél MIJN hond ..." Op de wereld vechten er nog steeds mensen voor stemrecht ... ik vind het een voorrecht ... én een plicht.
    Als het aan mij zou liggen, dan voerden we de plicht weer in.

    Maak er een mooie dag van ... het is bijna lente ... KIES ... DOE ... (of zeur niet!)

    19-03-2014 om 13:06 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    17-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eigen wijze
    Tijdens mijn verblijven in Tanzania ontwikkelde ik, noodgedwongen, mijn eigen vorm van Swahili. Ik noem het "Tukenswahili" .... Ik niet begrijpen ... Jij lekker geslapen? ... Laten we gaan ... Ik gebruik de stam van de werkwoorden en ipv van ingewikkeld er iets aan te plakken dat de persoonsvorm aangeeft en iets achter te plakken dat de tijd aangeeft ... gebruik ik Leo (vandaag) Jana (gisteren) voor het verleden en Kesho (morgen) voor de toekomst en ik, jij en wij.
    Alleen op de missie begrijpen ze wat ik bedoel ... maar daar ben ik dan ook voornamelijk . Om grammaticaal correct te leren spreken is écht lastig merkte mijn reisvriendin de afgelopen maanden. Gisteren begonnen we te praten op mijn manier en dat ging ons verbluffend goed af. Als je dan ook nog voldoende losse woordjes kent ... kom je echt een eind. Het wordt weer lastig als mensen daar 'correct', dus ingewikkeld terugpraten ... Maar een polepole , langzaam langzaam ... hebben we dan achter de hand.
    Ik ben nog een dagje in Belgie ... om samen Swahili te oefenen en te genieten van het voorjaarsbos.

    Maak een mooie dag van deze ... van deze is er maar 1.

    17-03-2014 om 07:54 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    15-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vinden zonder zoeken
    Mijn laptop blijkt al een poosje een beschadigde versie van Windows te hebben. Tot nu toe kon ik de problemen die dat geeft omzeilen ... door met Chroome te werken ipv met Explorer, door niet op media-player te draaien maar een alternatief programma te gebruiken. Maar écht handig is het natuurlijk niet. 

    Vandaag pakte ik mijn toilet- en slaapspullen in de laptoptas, omdat ik de reistas die ik gewoonlijk gebruik had uitgeleend ... en tot mijn grote verrassing zat in het zijvak een herstelcdrom voor Windows 7. No way  had ik kunnen bedenken daar te zoeken. Ik kan me niet eens herinneren dat ik het ooit geweten heb .

    Ik heb dat steeds vaker ... dat de oplossing voor een probleem komt voordat iets écht een probleem is ... Lekker is dat!

    Heb een ontspannen zaterdag.

    Glimlach ... be helpful!



    15-03-2014 om 12:41 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    14-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wondje
    Een klein, maar pijnlijk, lastig  wondje aan mijn hand maakt dat ik vandaag een rustdag heb en een reeds gepland uitje naar mijn reisvriendin in Belgie een dag vervroeg. Morgen reis ik naar haar toe en geniet ik heeltijd. 
    Zij woont in een lief huisje midden in het bos. Ik verheug me op wandelen tussen bomen die in het blad komen. Ik verheug me om haar te zien en om samen plannen te maken voor een volgende reis naar Tanzania. Zij is een fantastische fundraiser ... en heeft een groeiend fonds om kinderboeken te kunnen gaan kopen ten behoeve van de kleuterschool. We moeten ze zelf gaan kopen en brengen, natuurlijk op onze eigen kosten . De vraag is alleen wanneer we dat gaan doen. Mijn voorkeur gaat uit naar het najaar. Ik vind het zonde om als het hier zomer is in Afrika te zijn. Ik houd van zon en warmte en minder van herfststorm en wintertijd. Maar dat we gaan ... is zo zeker als iets zeker kan zijn.

    Maak er een leuk weekend van ... op zondag mag u gratis met de trein, met het boekenweekgeschenk !


    14-03-2014 om 19:15 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    13-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Helpdesk
    Gisterenmiddag hielp een zeer vriendelijke, zeer behulpzame KPN-medewerker mij om mijn nieuwe modem aan het werk te krijgen.
    Later realiseerde ik me dat dit niet de eerste keer is dat ik een nieuw apparaat werkend moest krijgen. En ook hier ... ervaring helpt ... Ik weet waar ik moet zoeken naar codes en lampjes.
    Achteraf bleek dat het signaal, dat het apparaat niet had kunnen vinden pas 24 uur later dan aangekondigd in de lucht was gekomen ... Ja, dan is het logisch dat het niet werkte.

    Ik ben online ... en dat is wat telt. Het is weer gelukt ... en dat maakt me best een beetje trots.

    Maak er een mooie lentedag van ...

    Glimlach, be happy en helpful!

    13-03-2014 om 09:06 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    11-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.heerlijk lui(erend)
    Overgang naar een besparend KPN abonnement maakt me even wifi-loos. Ik zit nu in de bieb en verwacht dat het vanavond thuis allemaal weer werkt. Het heeft wel wat, een dagje computerloos.

    Er komt weinig werk uit mijn handen ... en ik geniet me daar suf van ... Ik vul de tijd met kijken naar mooie films en serie's, wandelen, het huis voorbereiden op gasten. Want hoewel ik erg geniet van stilte en alleenzaamheid kijk ik vandaag uit naar gezellig, onderhoudend, liefdevol bezoek.

    In een artikel over eenzaamheid kwam ik 3 pijlers, 3 A's, tegen tegen eenzaamheidsgevoelens: Aandacht, Acceptatie en Aanraking.
    Geen wonder dat veel mensen zich zoveel prettiger voelen na een massage !

    Pluk deze dag ... glimlach ... be happy!

    11-03-2014 om 15:36 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    09-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Modeshow
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vanmiddag was ik wederom de trotse moeder van een modeshowende dochter. Net als vorig jaar organiseerde de Lady's Circle Zwolle een modeshow en loterij voor een Goed Doel in de mooie ambiance van Hotel Lumen.
    De dit jaar extra deelnemende kraamhouders doneerden ook aan het Goede Doel. De te overhandigen cheque was bijna 5.000 euro. Een stijging van bijna 1.500 euro t.o.v. het vorige jaar! Misschien zijn we écht  uit de crisis aan het raken. Dat zou goed nieuws zijn!
    Geld is wat waard zolang het rolt ... !





    09-03-2014 om 22:00 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    08-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lente!
    Viooltjes voor het raam en de ijsjeswinkel vanaf vandaag weer open ... de lente is er!
    De markt roept ... wie weet ligt er wel een blogstukje op straat .

    Tel je zegeningen ... voel je glimlach en de zon op je gezicht!

    08-03-2014 om 09:54 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    06-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.huis aan huis
    Van de week ontplofte  vlak bij mijn huis een eethuis. De hele voorgevel kwam uit het pandje.
    De politie onderzoekt de zaak. Huis aan huis werd een brief afgegeven met een verzoek om informatie te delen en die brief werd gisteravond opgevolgd door huis-aan-huis aanbellende agenten. 
    De agent noteerde, wat ongelovig, dat ik van alle actie niets gemerkt heb. Als ik slaap slaap ik als een blok, kennelijk .

    Maak een mooie dag van deze dag. Er is er maar 1 van!

    06-03-2014 om 10:03 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    05-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.gedachtenkracht
    Bijgaand een filmpje van Youtube. Ik weet niet of het waar,waar is ... maar ik vind het boeiend. Vooral de laatste commentaarregel: ons lichaam is grotendeels water ... ben voorzichtig met wat je denkt ... .

    Bijlagen:
    http://youtu.be/EIOx7i7MkY8   

    05-03-2014 om 09:31 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    03-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.top 3
    Gisteren gaf ik een link naar You Tube. Op hetzelfde podium sprak ook Deepak Chopra. In zijn voordracht vroeg hij de zaal wat de top 3 van dingen is die mensen doen om zich gelukkiger te gaan voelen.
    Tot ieders verbazing staat (volgens onderzoek!)  shoppen, dingen kopen op de eerste plaats. Gevolgd door eten op twee en sex  op drie. Hij grapte 'mensen zouden een stuk gezonder zijn als ze sex op de eerste plaats zouden zetten'. 
    Ik kijk/luister graag naar dat soort lezingen. Er is altijd wel een nieuwe invalshoek. Uit gelukkig worden/zijn onderzoek blijkt  dat mensen die blije vrienden hebben zelf ook blijer zijn ... zelfs blije vrienden van vrienden hebben invloed. Dat lijkt een lans te breken voor veel FB-vrienden ... en het verspreiden van instemmende smileys en opgestoken duimpjes.Uiteindelijk maakt GEVEN en DELEN gelukkig, zo was zijn stelling.
    Mensen die het niet naar hun zin hebben op hun werk zijn ongelukkiger met een baas die ze negeert, dan met een baas die zeurt of baast.
    Gevoelens geven een lichamelijke reactie. Blije hormonen maken je gezonder dan stress-hormonen ... 
    Dus ... glimlach ... complimenteer ... geef eens bloed ... en be happy, healthy en helpful!

    03-03-2014 om 14:22 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    02-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Prachtig!
    Voor wie een uur tijd heeft ... Ik heb er vandaag erg van genoten!

    Bijlagen:
    http://youtu.be/lELkGEH-Sbk   

    02-03-2014 om 20:36 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)
    01-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Compliment

    Gisteren kreeg ik een mailtje dat onderstaande zin bevatte. Zo'n compliment maakt mijn hele dag nog beter !

    .....
    Ik lees het boek "Zusje" van Rosamund Lupton en kwam daarin de volgende zin tegen die ik bij jou vind passen:" Ze heeft de gave om geluk in kleine dingen te vinden. Ze wast het leven op zoek naar goudschilfertjes en vindt die dagelijks."  .....

    Complimenteer vandaag iemand ... een oprecht compliment maakt iemand blij!




                                                                                                    
                                                                                                                                                










    01-03-2014 om 10:58 geschreven door Noelle  


    >> Reageer (0)


    Archief per maand
  • 08-2016
  • 07-2016
  • 06-2016
  • 05-2016
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 05-2014
  • 04-2014
  • 03-2014
  • 02-2014
  • 01-2014
  • 12-2013
  • 11-2013
  • 10-2013
  • 09-2013
  • 08-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 11--0001

    Blog als favoriet !



    Lach, heb lief, LEEF!

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs