Dat de introductie van een bepaalde soort die uit een vreemde biotoop stamt, in een nieuwe biotoop, schade kan veroorzaken is bekend. Denken we bij ons maar aan het Aziatisch Lieveheersbeestje, in de jaren '80 geïntroduceerd om schild- en bladluizen te verdelgen. Momenteel vormt de soort echter een bedreiging voor zowel de inheemse Lieveheersbeestjes als voor de oogst in de fruittelt. Volgende website wil het onderzoek naar en de kennis over vreemde, invasieve soorten stimuleren en vergroten :
Een site waar alarm geslagen wordt voor de meest bedreigde diersoorten op onze planeet : Edge of existence. EDGE staat voor Evolutionary Dinstinct and Globally Endangered. Op dit moment zijn er 564 EDGE-soorten op de website beschreven :
Nogal actueel met alle heisa over gaten in de ozonlaag : een website over zonnestraling. Met meerdere informatieve dossiers, maar ook met metingen in real time de UV-index in Ukkel, Oostende en Transinne (Wallonië) :
Hoe ? Zo ! Al je vragen over het internet en aanverwanten kunnen hier gesteld worden. De antwoorden komen van op vijwillige basis werkende computerexperts. De website :