Als ik ergens een absolute hekel aan heb dan is dat wel "koud hebben". Hoe graag ik in de zomer mijn loopkledij aantrek, zo moeilijk vind ik het om mij er in de winter toe te dwingen om s'avonds in de ijzige kou nog te gaan lopen.
Zoals elke zondagmiddag, na de cyclocross natuurlijk, ga ik samen met Dimitri een duurloop van zo'n 30 minuten doen. Vandaag dus niets anders. Enige verschil met andere weken is dat wij vandaag een ander parcours gaan nemen, namelijk het joggingpad rond de Donkvijver in Oudenaarde.
Geen van beiden was er al gaan lopen, maar we hadden er wel al heel veel positieve uitlatingen over gehoord. Wij dus met de wagen tot aan de camping in Bevere . En ja hoor het was even goed en plezant als ze ons hadden verteld.
Het pad zelf lag er ondanks de dikke sneeuwlaag zeer goed bij en het zicht en de afwisseling was enorm plezant.
Voor we het beseften hadden we onze training erop zitten. Dinsdag nog een training van 6 km en donderdag voor echt, dan lopen we samen de Corrida van de warme kriek in Brussel. Een parcours van 7km doorheen de kerstmarkt in Brussel en na afloop een "heerlijke warme kriek", al weet ik niet goed wat je je daar moet bij voorstellen.