Ik ben Jana
Ik ben een vrouw en woon in () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 12/07/2012 en ben nu dus 13 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
Ik ben Jana en op 27/03/2013 werd er vastgesteld dat ik aplastische anemie heb.
Op mijn blogje kunnen jullie alles volg
We hebben een leuk weekend gehad, genoten van de kleine dingen des levens. Vroeger was een wandeling maken iets doodgewoon maar nu is het zoiets speciaal en betekenisvol.
Jana genoot ervan om de buitenlucht eens te proeven en keek haar oogjes uit naar alles wat passeerde. Nu het weekend op zijn einde loopt stijgt alsook de spanning naar de controle van morgen. Het blijft steeds uitkijken naar de bloedwaarden van Jana, het bezorgt ons steeds een grote onzekerheid.
Reacties op bericht (1)
26-05-2013
Zonnetje
Hoi Cindy,
Wat fijn te lezen dat het de goede kant opgaat met Jana. Geniet ervan met volle teugen. Ik hoop dat het zonnetje, zowel letterlijk als figuurlijk, vanaf nu voor jullie begint te schijnen zodat jullie nog veel gezellige wandelingen met jullie drietjes kunnen maken.