Inhoud blog
  • Durbuy
  • Durbuy
  • Durbuy
  • ASV Geel - KSV Roeselare U14A 1-1
  • Selectie laatste competitiewedstrijd
    U14A
    Patrick Roelens
    0477 60 42 39
    Rik Joye
    Roger Victor

    U14B
    Sven Valcke
    0478 96 34 26 
    Freddy Vandenbussche
    Franky Vansteelandt
    Zoeken in blog

    Nationale Miniemen U14
    KSV Roeselare U14
    18-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Financiële Eindbalans Feestje Ardooie
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    CC 't Hofland te Ardooie - zaterdag 27.02.2010
    De laatste glazen zijn afgedroogd, de zaal ligt er verlaten bij ...
    Meer zelfs, we hebben onze waarborg teruggekregen, wat betekent dat we deze zaal zelfs min of meer treffelijk en ongeschonden hebben achtergelaten.
    Nogmaals dank aan iedereen die een (klein of groot) handje meehielp vooraf, tijdens en nadien.
    Ondertussen zijn alle facturen en onkostennota's binnen en betaald.
    En we kunnen stellen dat ons "feestje" nog een aardig centje opbracht ook :
    we noteerden een winst van 611,14 euro !!
    Een bedragje dat zeer vakkundig zal worden gebruikt voor de pinksteruitstap naar Durbuy.
    Verdere info volgt ...

    18-03-2010 om 09:35 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13A tegen Germinal Beerschot
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KSVR U13A - Germinal Beerschot
    zaterdag 20.03.2010
    wedstrijd 10.00 uur
    verzamelen Schiervelde 08.45 uur

    Wedstrijdselectie :
    Stef Platteeuw - Thomas Gheysen
    Axel Deturck - Gaethan Lannoo - Laurens Huysentruyt - Florian Cavey - Younis Devoldere
    Torbjorn Deckmyn - Niels Van Craeyveld - Simon Vandewiele - Jean Thibault Calewaert
    Gilles Muylle - Tibo Gereels - Maarten Houthoofd - Emile Samyn

    17-03-2010 om 00:00 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13'shadows op VK Tienen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    VK Tienen - KSVR U13'shadows
    ZONdag 21.03.2010
    wedstrijd 10.30 uur
    verzamelen Schiervelde 06.50 uur
    vertrek bus 07.00 uur


    Stijn Specenier
    Lowie Tyvaert - Laurens Huysentruyt - Arthur Declercq - Younis Devoldere - Bert Desal
    Robbe Janssens - Miras Zangeneh (?) - Michaël Vandemaele - Jay Demortier - Jasper Cafmeyer
    Lemmy Daneels - Emile Deltombe

    Door blessures en examens missen we deze wedstrijd Lennert Cornette, Lowie Borgoo en Robbe Tyvaert.

    Belangrijke mededeling :
    Mogen wij aan iedereen vragen om zondag een extra zwart voetbalbroekje mee te brengen !!

    17-03-2010 om 00:00 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    14-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sp. Lokeren - KSVR U13A 1-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De tegenstander van zaterdag is op vele vlakken te vergelijken met ons.  Eveneens in een zwartwitte uitrusting getooid, allebei miniemenploegen uit de betere middenmoot en vooral ook beiden sterk afhankelijk van de penibele situatie waarin het eerste elftal zich bevindt.  De kans dat beide ploegen elkaar volgend seizoen nog bekampen op jeugdniveau is eerder klein te noemen.  Ook in de uitslag was deze gelijkheid te merken : 1-1 als uiteindelijke logische uitslag.  Wie echter een match met op-en-neer-voetbal verwacht had, kwam bedrogen uit.  Ofwel is het Lokerense veld gezegend met een onzichtbare helling, want alle aanvalgeweld was gericht op één enkel doel.  Zelden een wedstrijd gezien waarin het niveauverschil tussen beide helften zo groot was : sterk, volwassen en georganiseerd voor rust <--> zwak, ongeordend en onmondig na rust.  "Kenners" die dit dan wijten aan de invallende spelers, bewijzen hiermee zeker niet ooit op een voetbalveld gestaan te hebben, integendeel zelfs ...  De omstandigheden, wat geluk en vooral enkele blessures bepaalden mede het spelbeeld in de tweede helft.  En uiteindelijk mogen we vooral niet vergeten dat een gelijkspel op het veld van een doorwinterde eersteklasser als Lokeren allesbehalve een ramp is : het is niet omdat we voorgaande week het machtige Anderlecht in bedwang hielden dat we nu bestaan uit een ploeg met elf Maradona's, Lukaku's of andere Witsel's.
    Relativeren is dus vooral de boodschap ...
    In de eerste helft schoten we goed uit de startblokken.  Al in de eerste minuut werd Niels Van Craeyveld onbestraft onderuit gekegeld, in de daaropvolgende seconden werd Maarten Houthoofd neergetrokken in de penaltyzone, evenwel zonder daaropvolgend fluitsignaal van een nochtans degelijke en goedvolgende scheidsrechter.  En in de 8ste minuut konden we de score openen toen Maarten Houthoofd slim spitsbroeder Emile Samyn aanspeelde die kalm zijn doelpuntentotaal aandikte : 0-1.  De verdere eerste helft speelden we volwassen uit, niets weggevend in verdediging en er gepast en gevaarlijk uitkomend.  Zo was er een reuzekans via Torbjorn Deckmyn, maar de kopbal ging voorlangs.
    Na rust was het plots anders, minder vooral.  Waarom ? ... ja, zo gemakkelijk laat het voetbalspel zich niet verklaren.
    De scheids begon de kleine beslissingen steeds meer in het voordeel van de thuisploeg te beslissen (dit kwam tenminste zo over bij de onzen, de aard van het fanatieke beestje waarschijnlijk, echt wedstrijdbepalend waren deze kleine beslissingen immers niet).  Maar vooral dienden we onze ploeg op verschillende plaatsen en momenten continu te herschikken door diverse kwetsuren.  Zo diende Gaethan Lannoo (de laatste weken zeer sterk bezig) de eerste tien minuten na rust te missen, toen de relatie tussen zijn voeten en zijn nieuwe voetbalschoenen een minder moment had (de kine deed er alles aan om dit euvel rap te herstellen).  En verder was er ook de kwetsuur (de in de volksmond gekende "keunebil") van Maarten Houthoofd, die er na enkele minuten in de tweede helft gekwetst af moest.  En tot slot dienden we ook de laatste 5 minuten vol te maken zonder Simon Vandewiele, die in een hard duel een bloedende elleboog opliep.  Om die reden diende de ploeg op teveel plaatsen herschikt te worden.  Heel wat jongens dienden op plaatsen te spelen die niet 100% de hunne waren.  Te gemakkelijk dus om jongens hierop te beoordelen.  En het mag gezegd : Lokeren werd ook steeds sterker en sterker.  Ze wilden echt die gelijkmaker en ze verdienden die ook wel op basis van hun karaktervolle tweede helft.  Het is gewoon dubbel jammer dat die tegengoal er viel in de tweede minuut van de toegevoegde tijd.  En volgens onze doelman Stef was de bal zelfs niet over de lijn, volgens anderen was er een flagrante duwfout op Bert Desal aan voorafgegaan.  De scheids stond er dicht genoeg bij en keurde de treffer goed.  We gunnen hem het voordeel van de twijfel, van op onze positie konden we dit onmogelijk zien.
    Volgende week herpakken dus, we spelen dan immers onze laatste thuismatch van het seizoen tegen Germinal Beerschot  .
    Wat nadien nog rest zijn 4 à 5 verplaatsingen : St Truiden, Charleroi, Moeskroen, AA Gent en waarschijnlijk nog Club Brugge.

    14-03-2010 om 15:38 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FC Antwerp - KSVR U13'shadows 2-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De shadows konden hun oorverdovende prestatie van voorgaande week tegen diezelfde tegenstander niet herhalen en verloren deze match met 2-1.  Doelpunt van de voeten van Tibo Gereels.
    Een duidelijk ontgoochelde trainer Rik omschreef de prestatie simpelweg als "zwak" ...

    14-03-2010 om 15:05 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    12-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Beker : U13 - Harelbeke SW 3-0
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De tegenstander van woensdag was eveneens paars gekleed.  Kwestie van onze motivatie na de glansprestatie tegen Anderlecht terug mogelijk te maken.  En aan de motivatie scheelde er echt niets : de jongens wilden wel.  Doch vooral op het vlak van concentratie was er de eerste helft iets mis.  Hoe verklaar je anders dat een drietal REUZEKANSEN in de eerste helft onbenut bleven ?  OK er was eveneens een ferme dosis pech mee gemoeid.  En ook de zwakke lakse scheids deed zijn "wandelende" duit in het zakje.  Een duidelijke penalty (trek)fout op Emile Deltombe bleef onbestraft, en ook logisch rood voor een fout op de doorgebroken Torbjorn Deckmyn bleef onlogischerwijze in diens borstzak.  Maar toen Laurens Huysentruyt een vrije trap mooi tegen de dwarsligger knalde, hinderden twee zwartwitten elkaar op de doellijn om de bal uiteindelijk ... achteruit te koppen.  En diezelfde Laurens Huysentruyt miste een "Huysen"hoge kans door een corner van op de doellijn terug naast te koppen.  En tot slot was er een infiltratie van Gilles Muylle die voorlangs ging, doch niet zonder de benen van een drietal "slapende" zwartwitten te passeren.  De 0-0 ruststand was dus al even onlogisch als onaanvaardbaar.  Al dient gezegd dat de bezoekers zich met sportieve en voetballende middelen weerden als duivels in kille wijwatervaten.  Een donderpreek(je) aan de rust deed het tempo in ieder geval wat stijgen na rust, al bleef de afwerking in eerste instantie nog steeds afwezig.  Van zeer dichtbij knalde Simon Vandewiele een dot van een kans terug op de dwarsligger.  Maar het kon (mocht) niet blijven duren ... met de strakke wind als bondgenoot plooide Maarten Houthoofd met een fraai dropschot de bal in doel.  De score was geopend ... de goals vielen nu snel.  Maarten Houthoofd bediende Emile Samyn en die scoorde de 2-0.  Dezelfde twee hoofdrolspelers enkele minuten later zorgden voor de 3-0.  De kansen bleven voor KSVR, maar de score uitbouwen bleef achterwege : Emile Samyn, Emile Deltombe, Niels Van Craeyveld, Axel Deturck, Tibo Gereels, Torbjorn Deckmyn en Maarten Houthoofd kwamen elk om beurt nog min of meer in doelrijpe positie.  Uiteindelijk een degelijke prestatie van onze jongens, in een match waarin meer diende gescoord te worden en waarin we echt geen enkele kans weggaven.  De job van Younis, Axel, Laurens en Gaethan bestond hoofdzakelijk in het opbouwen van de aanval.  En Thomas Gheysen trok uiteindelijk verkleumd werkloos naar de kleedkamers. 
    In de volgende ronde (thuis op woensdag 14.04.2010) bekampen we SK Deinze.
    De deinzenaars versloegen Poperinge met de strafschoppen.
    De 8 overblijvende ploegen in het bekeravontuur zijn nu :
    FC Tubize - CS Visé - Ieper - SK Deinze
    KSV Roeselare - FC Eeklo - Schaerbeek - Exc. Moeskroen
    Met dank aan de "anonieme" informant !!

    12-03-2010 om 14:28 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schema Paastornooi U13A en U12A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Het lijkt stilaan op "familie", "thuis" of een andere soap .
    Volgens de allerlaatste berichten zouden de U13'shadows nu TOCH deelnemen aan het Roeselaars Paastornooi, ze nemen de plaats in van een team dat afzegt, nl. FC Antwerp. 

     

    Voor de spelers, trainers en afgevaardigden is over de middag een warme maaltijd voorzien (spaghetti).
    Ouders, broers/zussen, supporters kunnen over de middag tevens warm eten.  Tegen betaling van 10 euro pp wordt er voor hen frietjes met stoofvlees geserveerd.  Inschrijven hiervoor kan je via een sms of een mail naar mij TEGEN UITERLIJK 25.03.2010.




    Op zaterdag 3 april 2010 spelen de U13A, U13'shadows en U12A het Roeselaars Paastornooi op Schiervelde.
    Er nemen 8 ploegen deel aan dit tornooi :
    reeks 1 : Ieper - KSVR U13A - E. Aalst - VK Tienen
    reeks 2 : Wetteren - KSVR U12A- KSVR U13'shadows - Union

    Volgende wedstrijden worden gepland :
    9.45 Ieper - U13A
    11.10 U13A - Tienen
    12.35 U13A - E. Aalst

    9.45 St Wetteren - U12A
    9.45 Union - U13'shadows
    11.10 U12A- Union
    11.10 St Wetteren - U13'shadows
    12.35 U12A - U13'shadows

    Afhankelijk van de behaalde resultaten, wordt er gespeeld voor de plaatsen :
    14.45 7/8ste plaats
    14.45 5/6de plaats
    14.45 3/4de plaats
    16.10 FINALE

    12-03-2010 om 14:02 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13A op Lokeren
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Sp. Lokeren - KSV Roeselare U13A
    zaterdag 13.03.2010
    wedstrijd 10.30 uur
    verzamelen Schiervelde 07.50 uur / vertrek bus 08.00 uur

    Stef Platteeuw - Stijn Specenier
    Axel Deturck - Emile Deltombe - Gaethan Lannoo - Laurens Huysentruyt
    Robbe Janssens - Torbjorn Deckmyn - Florian Cavey - Niels Van Craeyveld - Bert Desal
    Simon Vandewiele - Jean Thibault Calewaert - Maarten Houthoofd - Emile Samyn

    12-03-2010 om 13:50 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13'shadows op FC Antwerp
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    FC Antwerp - U13'shadows
    ZONdag 14.03.2010
    wedstrijd 10.30 uur
    verzamelen Schiervelde 07.20 uur / vertrek bus 07.30 uur

    Thomas Gheysen
    Lemmy Daneels - Lowie Tyvaert - Lowie Borgoo - Younis Devoldere
    Miras Zangeneh - Gilles Muylle - Jasper Cafmeyer - Robbe Tyvaert
    Jay Demortier - Tibo Gereels - Mihaël Vandemaele - Arthur Declercq

    12-03-2010 om 13:46 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    08-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie Bekermatch Woensdag 10.03.2010
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Beker van België
    1/8ste finales
    KSV Roeselare - SW Harelbeke
    woensdag 10.03.2010
    wedstrijd 18.30 uur
    verzamelen Schiervelde 17.15 uur


    afwezig wegens schoolvoetbal :
    Florian Cavey

    individuele training tussen 15.00 uur en 16.00 uur (aanwezig Schiervelde 14.45 uur) :
    Jean-Thibault Calewaert
    Jasper Cafmeyer
    Robbe Janssens
    Jay Demortier

    selectie bekermatch :
    Thomas Gheysen - Stef Platteeuw
    Axel Deturck - Younis Devoldere - Emile Deltombe - Gaethan Lannoo - Laurens Huysentruyt
    Gilles Muylle - Maarten Houthoofd - Simon Vandewiele - Bert Desal - Niels Van Craeyveld
    Torbjorn Deckmyn - Emile Samyn - Tibo Gereels

    08-03-2010 om 13:58 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    07-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U13A - RSC Anderlecht 1-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    We hadden het er vorige week nog over : de eigen denkwereld van het voetbalspelletje.
    Hoe zwak de prestatie vorige week ook was en hoe onverdiend de daaruitvolgende zege.
    Moesten wij op deze manier de fiere paarswitten uit Anderlecht bekampen ?
    De kopjes stonden dit keer echter beter afgesteld. 
    De bezoekers slaagden enkel in de aanvangsminuten ons te overdonderen, hun centrale nr. 6 slalomde enkele keren door onze centrale as, doch echt concrete reuzekansen leverde dit niet op.  Onze verdediging begon de aanvallen steeds beter op te vangen en we staken stilaan onze neus aan het Schierveldse venster.  Florian Cavey probeerde het van op afstand, Emile Samyn en Niels Van Craeyveld knutselen mooie dingen in elkaar op de linkse flank en Torbjorn Deckmyn profiteerde bijna van slecht uitverdedigen van de bezoekers.  Toch kwam Anderlecht "in de kluts" op voorsprong.  Gevleid voor de bezoekers maar hoopvol voor de tweede helft.  Na rust waren enkel de eerste minuten paarswit getint : Stef Platteeuw kwam gepast uit en verhinderde met een mooie reflex de misschien fatale 0-2.  Vanaf dan was het pas al zwartwit wat de klok sloeg.  Een viertal corners leverden slechts schermutselingen op, maar op een mooie kruispass van Maarten Houthoofd kon Niels Van Craeyveld mooi overhoeks de ondertussen ruimverdiende gelijkmaker scoren.  Wie dacht dat de Brusselaars nu een tandje zouden bijsteken, kwam bedrogen uit : het waren integendeel de dappere thuisjongens die voor de zege gingen.  Een vrije trap van Laurens Huysentruyt werd door de bezoekende doelman in hoekschop geranseld en een tweede vrije trap van Maarten Houthoofd werd door diezelfde goalie en met schuldige medewerking van de plaatselijke deklat net voor (of zlfs achter) de doellijn gekeerd.  Geen slecht woord trouwens over de voortreffelijke scheidsrechterlijke leiding !  Niels Van Craeyveld kwam net iets te kort om zijn tweede van de dag te scoren en een ultieme poging van Torbjorn Deckmyn (mooi dropschot) ging nipt centi(milli?)meters naast.  Anonieme tevredenheid over het dik verdiende puntje, klein beetje wrange nasmaak omdat een zege er echt wel had ingezeten.  Desalniettemin ne ferme proficiat voor de deelnemende acteurs aan een mooi voetbalkijkstuk.  Stef Platteeuw was attent en beslissend op een cruciale redding, Axel Deturck toonde zich de onpasseerbare rots uit Lo-Reninge, Laurens Huysentruyt scoorde zowel punten op defensief als offensief vlak, Gaethan Lannoo leverde een vlekkeloze prestatie af en speelde waarschijnlijk zijn beste wedstrijd ooit, Florian Cavey was niet enkel linksback maar ook linksvoor (voor "florre" was deze match zelfs te kort), Maarten Houthoofd verdeelde en heerste op het middenveld, Simon Vandewiele en Jean-Thibault Calewaert herhaalden quasi hun glansprestatie van op Anderlechtse bodem (paarswit blijkt hen te liggen), Torbjorn Deckmyn was positioneel sterk en fysisch een gesel voor de bezoekers, Niels Van Craeyveld liep slim tussen de linies en dreigde constant, Emile Samyn was constant dreigend en hield de paarswitte verdedigers mooi achterin, invaller Gilles Muylle was direct "mee met de debatten" en toonde hoe invallen kan en moet en tot slot begon Robbe Janssens nerveus maar groeide mee naarmate de wedstrijd vorderde.
    Verder waren de beide andere invallers Lowie Tyvaert (diende nog aan te treden met de shadows nadien tegen Antwerp) en Thomas Gheysen stand-by en actief als de eerste en vurige supporters.
    Mooi was ook om zien dat nadien de shadows een even glansrijke prestatie neerzetten tegen het even roemrijke FC Antwerp.
    "1997" is blijkbaar een zeer talentrijk "bouwjaar" ...  

    07-03-2010 om 14:06 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U13'shadows - FC Antwerp 4-0
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    FC Antwerp had al een zwarte dag na de verschenen artikels in de kranten betreffende een nakend faillissement.  Trainer Rik Decramer toonde zich echter een weinig begripvol man en besloot met zijn team een blitzstart te nemen en zo de roodwitten onmiddelijk nog meer de diepe"rik" in te dompelen.  De bezoekende defensie bleek zeker in de beginfase niet waterdicht en het regende vervolgens kansen.  Op één van deze kansen kon Tibo Gereels zijn neus voor doelpunten terug bovenhalen en het stond 1-0.  Jay Demortier was nog enkele malen dicht bij een doelpunt en het was uiteindelijk de sterkspelende Jasper Cafmeyer die met een splijtende kruispas Robbe Tyvaert afzonderde, die kalm en beheerst de 2-0 scoorde.  Meer dan verdiend aan de rust, den "Great Old" kreeg een voetballesje van de plaatselijke "Great Old'Rik" en mocht blij zijn met 2-0.  De sterke defensie (Younis, Lemmy en de twee Lowie's) zorgde voor een oninneembare gordel vóór doelman Stijn Specenier.  Na rust leek de fut er aanvankelijk wat uit doch een Antwerpenaar liet zich uitsluiten door de "Witte Nzolo", gelegenheidsscheidsrechter Dirk Specenier.
    Op corner van Jasper Cafmeyer kon Arthur Declercq de 3-0 binnenstrelen en Miras Zangeneh trof nog de paal.  Op een vrije trap plaatste Jasper Cafmeyer uiteindelijk nog de 4-0 op het bord.  Een mooie en verdiende zege van onze shadows ...

    07-03-2010 om 00:36 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    05-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KSVR U13A - Sp. Anderlecht
    zaterdag 06.03.2010
    wedstrijd 10.00 uur
    verzamelen Schiervelde 08.45 uur

    wedstrijdselectie :
    Stef Platteeuw - Thomas Gheysen
    Axel Deturck - Gaethan Lannoo - Laurens Huysentruyt - Florian Cavey
    Torbjorn Deckmyn - Niels Van Craeyveld - Gilles Muylle
    Maarten Houthoofd - Jean Thibault Calewaert - Simon Vandewiele
    Lowie Tyvaert - Emile Samyn - Robbe Janssens

    05-03-2010 om 13:41 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13'shadows
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    KSVR U13'shadows - Fc Antwerp
    zaterdag 06.03.2010
    wedstrijd 12.30 uur
    verzamelen Schiervelde 11.15 uur


    selectie :
    Stijn Specenier
    Lemmy Daneels - Lowie Borgoo - Lowie Tyvaert - Younis Devoldere
    Jasper Cafmeyer - Arthur Declercq - Bert Desal - Tibo Gereels
    Jay Demortier - Miras Zangeneh - Michaël Vandemaele - Robbe Tyvaert

    05-03-2010 om 13:38 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    02-03-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangepast programma volgende week
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Naar aanleiding van de bekerwedstrijd volgende woensdag,
    ziehier een aangepast schema voor volgende week :

    maandag 08.03.2010 : 19.00 training
    dinsdag 09.03.2010 : 19.00 training
    woensdag 10.03.2010 : 18.30 bekermatch thuis SW Harelbeke
    (+ individuele training voor 4 spelers om 15.00)
    donderdag 11.03.2010 : VRIJ - geen training
    (pas op : de shadows trainen WEL)
    zaterdag 13.03.2010 : competitie U13A en shadows

    02-03-2010 om 11:47 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Data uitgestelde matchen U13A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Data van de uitgestelde matchen U13A :

    zaterdag 10.04.2010
    10.30
    Moeskroen - U13A

    zaterdag 17.04.2010
    10.30
    AA Gent - U13A

    zaterdag 24.04.2010
    10.00 of 10.30
    Sp. Charleroi - U13A

    02-03-2010 om 11:42 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.U13'shadows - Geel/Meerhout 2-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De shadows haalden een mooie, en vooral "hardbevochten" zege tegen het sterke Geel/Meerhout.
    Door "fuifvoorbereidingen" geen matchverslag of namen van doelpuntenmakers.
    Wie zich geroepen voelt, graag wat info en/of een verslagje ...

    28-02-2010 om 20:09 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KV Kortrijk - KSVR U13A 0-1
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    In een marathon wint de snelste loper, in een bokswedstrijd komt de sterkste altijd als overwinnaar uit de strijd.
    De voetbalsport heeft zo zijn eigen waarheden, zijn eigen logica.
    Waar we vorige week met een gelijkspel tegen Cercle mochten zeggen dat we op basis van de uitgespeelde kansen te weinig kregen, mogen we nu gerust de zege op KV Kortrijk als "gestolen" omschrijven.  Op het prachtige vernieuwde "kunstgras"complex van KV Kortrijk behaalden we echt een zege op een diefje.  In de eerste helft dreigden we enkel met een kopbalkans van Laurens Huysentruyt op een hoekschop en enkele verdwaalde afstandsschoten.  De thuisploeg kwam echter vinnig voor de dag tijdens deze eerste helft.  Een vrije trap belandde bovenkant lat, en een prachtige aanval op rechts met gepast terugleggen strandde net voorlangs.  En de grootste kans kwam er na een trekfout(je) van Laurens Huysentruyt.  De penalty werd door de thuisploeg echter naast getrapt.  Dus rusten met 0-0 ... we mochten echt niet klagen.  Was het beter na rust ?? ... Laat ons stellen dat het zeker niet slechter was.  Een gewijzigde opstelling (terug 4-4-2) zorgde in ieder geval voor meer druk, al viel dit niet onmiddellijk af te lezen in uitgespeelde kansen.  Maar in ieder geval kwamen er ook geen kansen meer voor KVK.  Toen iedereen zich leek te verzoenen met een 0-0 stand, viel plots een lange bal van Maarten Houthoofd richting Emile Samyn.  Kleine Emile besloot zich van een "logisch scoreverloop" geen moer aan te trekken en knalde koel de 0-1 op het bord.  Een knappe uitslag tegen een in-vergelijking-met-de-heenronde fel verbeterde thuisploeg.  Maar om volgende week Anderlecht stoer in de ogen te kijken, zal uit een andere vaatje dienen getapt te worden.  Want dat de paarswitten West-Vlaamse hapjes lusten bewezen ze dit weekend met een 9-0 pandoering tegen Zulte Waregem.
    Nog vermelden dat we in Kortrijk drie gele kaarten "slikten" : Laurens Huysentruyt, Niels Van Craeyveld en Axel Deturck.

    28-02-2010 om 20:01 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fuif Ardooie 27.02
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Met een 6/6 konden de U13A en de shadows met een "goed gevoel" de voorbereidingen aanvatten van het avondlijke feestje/etentje in CC Hofland te Ardooie.  Een ferm dankwoord aan iedereen die aanwezig was; een nog-fermer dankwoord aan iedereen die een (klein of groot) handje toestak om alles in goede banen te leiden.
    De aperitief vloeide rijkelijk, de wijn en carlsbergkes nog veel meer.
    We noteerden 116 volwassenen en 32 "minder volledig gewassenen".
    Daarnaast vervoegden ons nog een 10-tal laatkomers na het eten ...
    Onder leiding van "ster op de dansvloer" Florin Frunza, waagden de spelers zich veelvuldig aan stappen op de dansvloer ... het begrip "individuele training" kreeg een nieuwe dimensie.
    Shadow'afgevaardigde Johan toonde zich een kwikke en terug springlevende Michaël Jackson, Heidi zette verder haar eerste stapjes als toiletdame en nam deze taak bij momenten te letterlijk op. 
    Fotograaf Koen Janssens trok talrijke foto's ... we hopen deze op één of andere manier bij jullie te krijgen ...
    Omstreeks 03.00 verliet het laatste "karakterbeest" de cultuurzaal.
    "Financiële resultaten" volgen van zodra alle facturen binnen ...

    FOTO's kan u bekijken op :
    http://picasaweb.google.be/U14ksvr/VoetbalfeestjeU13#

    28-02-2010 om 00:00 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdselectie U13A
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Zaterdag 27.02.2010
    KV Kortrijk - KSVR u13A
    wedstrijd 10.30 uur
    verzamelen Kortrijk 09.15 uur
    verzamelen Schiervelde 08.30 uur


    PAS OP
    ---> WEDSTRIJD OP KUNSTGRAS !!!!


    selectie :
    Stef Platteeuw - Stijn Specenier
    Emile Deltombe - Axel Deturck - Gaethan Lannoo - Laurens Huysentruyt
    Florian Cavey - Tibo Gereels - Niels Van Craeyveld - Torbjorn Deckmyn
    Maarten Houthoofd - Emile Samyn - Jean Thibault Calewaert
    Simon Vandewiele - Gilles Muylle

    24-02-2010 om 09:49 geschreven door PR  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 30/12-05/01 2014
  • 22/12-28/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 27/12-02/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2010
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 26/09-02/10 2005

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs