Inhoud blog
  • bijna Allerheiligen
  • Stormachtige dagen
  • 13
  • Twee jaar na de dood van Douwke
  • I’ll be looking at the moon, but I’ll be seeing you
    Informatie Aplastische Anemie (PNH/AA)
  • Stichting Zeldzame Bloedziekten Nederland
  • Foto
    Foto
    Foto
    Douwke's aplastische anemie

    30-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Weer terug van Gent
    Hallo allemaal,

    We zijn weer maar eens terug van Gent. Ditmaal "logeerden" we met z'n tweeën in een kamertje van ongeveer 6 m². Dat is niet zo goed voor de onderlinge verstandhouding... Afin, we zijn blij weer terug thuis te zijn. De botboring verliep voorspoedig, al had de dokter volgens Douwke, véél te vééééél pleisters op de wonde geplakt. Die moesten er natuurlijk ook weer af en dat doet zéér. Volgende week donderdag weten we of de aanvankelijke diagnose bevestigd kan worden en wordt er eindelijk al een tipje van sluier opgelicht wat de therapie betreft.
    Maar eerst komen de mensen van Belgacom en Bednet nog langs! Als alles goed gaat kan Douwke vanaf volgende maandag les volgen via de PC en de webcam. We kijken er samen met de overige leerlingen van 4b naar uit! Hopelijk kan het Douwke wat motiveren in het maken van haar schooltaken...
    Lieve groeten aan iedereen,

    ons mama

    >> Reageer (0)
    28-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reactie voor Bart
    Beste Bart,

    Bedankt voor je warme reactie, we voelen met je mee. In Groot Brittnanië gaat het gezegde : " Keep up the stiff upper lip" wat evenveel betekent als op je tanden bijten. Mail ons als je wil en dan proberen we contact te houden.

    We begrijpen je bezorgdheid, wij hebben niet over dezelfde zoogdieren geleerd maar als dierenartsen begrijpen we wel degelijk de ernst van de situatie.

    Hang in there dude!!

    P.S Als toekomstig arts, probeer eens de serie MASH 4077 te pakken te krijgen, de humor is stichtend!!

    >> Reageer (0)
    27-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.En we kabbelden rustig verder
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    Met de nieuwe biopsie in zicht proberen we allemaal nog even tot rust te komen voor we weer in de hamstermolen gaan draaien. Maica is zaterdag Douwke komen bezoeken.  Krisje gaat vandaag  een museum bezoeken (ze is gek op moderne kunst, vooral schilderwerken en trekt naar Antwerpen) en Rienske is de gas opnieuw gaan doen branden bij de gidsen. Douwke heeft voor een “hangweekend” gekozen. Prachtig weer en onze poezen zitten achter de vliegjes in de tuin, dus toch wel genieten.

    Nog een vrij absurde anekdote met Wim. Vol solidariteit met Douwke en vervuld van burgerzin trekt hij naar het UZA om er in het bloedtransfusiecentrum zich aan te melden als donor. De gegevens van Wim worden teruggevonden in de databank want hij heeft vroeger al een milde bijdrage geleverd aan het Rode Kruis in cellulaire vorm. Na het invullen van een vragenlijst komt de mogelijke donor bij de selectiearts om deze te controleren. Op de vraag of Wim gedurende langere tijd in Groot Brittanië heeft verbleven tussen 1980 en 1996 antwoordt hij plichtsbewust ja, want van november 1993 tot augustus 1994 heeft Wim in Limavady Northern Ireland gewerkt en zich soms erg verbonden gevoeld met Dr. Vlimmen.

    Reactie selectiearts: “Tja, dan vrees ik dat uw donorcarrière hier eindigt, Creutzfelfdt-Jacob ziet u!” The mad cow's disease werd ze ginder destijds genoemd, bij ons beter bekend als de Dolle Koeienziekte

    Het nobele initiatief heeft ongeveer 20 minuten geleefd. Maar ja, soms zou je graag hebben dat de zaken anders lopen.

    En om dan in de sfeer te blijven vindt u hier een strofe van Muirsheen Durkin, speciaal voor Stijn die het Groene Eiland onlangs heeft bezocht. De Ierlandvaarders  onder u zou ik willen plagen en vragen wat "praties" zijn. Reageer gerust !

     

     

     

     

    And it's goodbye, Muirshin Durkin,
    I'm sick and tired of workin'
    I'll no more dig the praties,
    I'll no longer be a fool
    As sure as me name is Carney,
    I'll go off to California
    And instead of digging praties,
    I'll be digging lumps of gold

    >> Reageer (0)
    25-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.update 26/09
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Vandaag hadden we weer een transfusiedagje in het ziekenhuis. Het valt tegen om zo'n dagen aangenaam en nuttig te vullen. Je vervalt al snel in lethargisch hangen en zappen. Douwke probeert nu elke dag minstens één schooltaak te maken (met lange tanden). Daarnaast zijn we begonnen aan een gehaakte-bedsprei-project. Het valt ons wel tegen om vierkante vierkantjes te haken. Aanvankelijk waren ze achtkantig, tegenwoordig "nog slechts" zeskantig... we komen er nog!
    Maandagavond vertrekken we weer naar Gent voor een tweede botboring. We hopen dat die de diagnose van de eerste boring kan bevestigen en we snel aan een therapie kunnen beginnen. Het wachten begint ons ondertussen danig de voeten uit te hangen... Vooral ons Rienske heeft het moeilijk. De overgang van kleuter naar lagere school plus een zieke zus thuis is een beetje te veel voor een hoogsensitief persoontje...
    Afin, het weer zit al mee, hopelijk wordt het een gezellig weekend, voor ons en voor jullie!

    >> Reageer (0)
    21-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wij zijn de vrouwen die de gas doen branden… (vrije interpretatie van Urbanus)

     

     

     

    Een leuk weekend waarin we het rustig aan proberen te doen. Douwke , Krisje en Wim zijn Rienske op school gaan afhalen en rustig gaan winkelen. Zaterdag is Maica de ganse dag op bezoek geweest en ze hebben het er deftig van genomen! Rienske heeft tegenwoordig veel last van nachtmerries en dwaalt soms ’s nachts alleen door het huis rond. Krisje en Wim vermoeden dat de situatie met Douwke en het eerste leerjaar voor haar erg belastend zijn ( en als je dan nog hoogsensitief bent, zoals onze twee dames, tja…) Als de zussen bij elkaar slapen gaat het voor Rienske beter.

    Zondag klaagt Douwke dat ze zich erg moe voelt (van het spelen of is er iets anders? Je houdt er een achterdochtige levensstijl op na! En zoals Al Pacino zei “Any given Sunday….”)

    Voor Rienske is het eindelijk zover : de Gidsen. Uitgedost in uniform vertrekt ze met Wim. Het moraal van de troepen ligt hoog en ze kan amper wachten, ze heeft al een paar uur haar uniform aan. Krisje pikt haar ’s avonds op en wordt aangesproken door de leiding hoe het nu met Douwke is. Een buur die enkele huizen verder woont en haar dochter ook naar de gidsen brengt vraagt ook bezorgd hoe het gaat. Rienske is moe maar praat honderd uit over haar avonturen. Maar ja de Gidsen zit er voor Douwke niet direct in , ze heeft immers niet alleen en tekort aan rode bloedcellen en plaatjes maar ook aan witte bloedcellen en kan dus een infectie niet van zich afvechten.

    Maandagochtend lijkt normaal te beginnen maar Douwke zegt dat ze nog steeds erg moe is.

    Krisje besluit de pediater in Lier te contacteren en u raadt het misschien al, enkle uren en een bloedstaal verder luidt het verdict: rode bloedcel transfusie. De nodige telefoontjes worden gemaakt en opa en oma Ciska gaan Rienske aan school afhalen want Krisje en Douwke brengen de dag door  in het ziekenhuis.

    En toch: wij zijn de vrouwen die de gas doen branden, de klinken repareren en de mannen ambeteren!!

     






    >> Reageer (0)
    17-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Lectori salutem……L.S.

    Gegroet lezers,
    we hebben weer enkele bewogen dagen achter de rug. Vandaag heeft Krisje telefonisch contact gehad met de arts van het U.Z.G. voor een voorlopige uitslag. Er begint terug een beetje licht aan het eind van de tunnel te schijnen ook al zal die lang zijn. Uit de botboring kon men afleiden dat het niet om een mogelijk voorstadium van leukemie gaat. De aplastische anemie zou waarschijnlijk met alleen chemo (of immunosupressiva)  kunnen behandeld worden zonder dat men een beenmergtransplantatie hoeft uit te voeren.

    Om honderd procent zeker te zijn wordt een tweede boring uitgevoerd binnen 2 weken. Hopelijk wijst die hetzelfde uit!

    Woensdag was een hospitaaldag voor Douwke en Krisje : na een bezoekje aan de kinderpsychologe kreeg Douwke een zak plaatjes en werd de Hickman (de centrale veneuse catheter) verzorgd.

    Ten slotte willen we ook alle leerlingen van 4B en natuurlijk de juf  bedanken voor de steun en de leuke verrassing!


    >> Reageer (0)
    14-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hm, Hm...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hm, hm, tante Kris...

    Hm, waar blijft óns eten?

    Piep, Muts en Karel Marckx

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.en nu: ons mama
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hallo iedereen,

    't Is weer eventjes geleden dat ik ook nog eens iets aan Douwke's blog toevoegde(behalve dan de hulp aan Douwke bij het toevoegen van een fotootje).
    't Is dan ook GIGA-druk: ziekenhuisbezoeken met de nodige ruggesteun aan Douwke, opvang voor Rienske regelen, huishouden, papierwerk en betalingen, quality-time met de kids, jubeleeumfeest van oma en opa Bonheiden (nogmaals gefeliciteerd en 't was trouwens erg leuk) ... Ik verlies er mijn hoofd wel eens bij en ik durf wel eens te vroeg of te laat op een afspraak komen...
    Hoe dan ook, het bednet-project is van start gegaan (danku aan juf Sarah die het helemaal ziet zitten!), de centraal veneuze cartheder zit erin (een akelig wit slangetje van 30 cm dat nu uit Douwke's borstje hangt), de typering van Rienske's beenmerg is begonnen (duurt ongeveer een maand voordat we weten of 't overeenkomt).
    Aan iedereen die mij de afgelopen week vruchtenloos probeerde te contacteren: mijn excuses, 't was niet van niet willen maar van niet kunnen.
    Daarnaast nog nen dikke merci aan iedereen die ons helpt, 't zijn er te veel om op te noemen, en zeker aan Maica en de leerlingen van 4B die ons Douwke bestoken met berichtjes.
    Voor alle volledigheid voeg ik nog een "sfeerbeeld" toe. Deze foto is enkele weken geleden genomen tijdens een spontaan "dansmoment" op de geweldig aanstekelijke muziek van mijn eigen favoriet (Jamiroquai).


    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.verslag vanuit het UZ Gent
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dankjewel voor al jullie berichten. Zeker Elsa en Tiemen.
    Het was een spannend weekend, zeker de operatie. Het is wel allemaal goed verlopen. Ze hebben een blijfcatheder gestoken en een stukje uit mijn bot geboord. Een blijfcatheder kan je gebruiken als je lang ziek bent om bloed en medicijnen te geven. Ik heb er alleen een beetje last van als ik stap.
    Groetjes van Douwke

    >> Reageer (0)
    10-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Niets vergeten? (Krisje)

    Een marathondag voor Krisje en Douwke. Eerst naar Lier voor bloedplaatjes en rode bloedcellen (rbc). Die worden gescheiden gegeven en omdat elke transfusie toch een risico inhoudt wordt er geregeld gecontroleerd: temperatuur, bloeddruk en algemene symptomen die kunnen wijzen op complicaties tijdens de transfusie. Men neemt daarvoor er ook zijn tijd voor: een rbc-transfusie betekent gemiddeld 4 uur stilliggen voor Douwke. Opa heeft Rienske aan school opgehaald dus eerst nog Rienske oppikken bij Oma en Opa. We hebben Rienske nog niets verteld over het bloedprikken en dus als we proberen het uit te leggen reageert ze emotioneel en ziet dit helemaal niet zitten. (Wie wel als je 6 jaar bent!).We smeren haar tot achter haar oren in met Emla-zalf om de huid ongevoelig te maken.

    Auto ingeladen en dan op weg, de verpleging in Gent is op de hoogte van onze komst en onthaalt ons warm!

    Naar de kamer en dan bloedprikken, Opa en Wim hebben overlegd wat de beste manier voor Rienske zou zijn. We zijn tot de conclusie gekomen dat als we ze als eerste laten gaan alles misschien al gebeurd is voor ze het goed en wel doorheeft. (aanval is de beste verdediging… George Smith Patton) Buiten de traantjes gedraagt ze zich erg flink en de verpleging is erg attent! Vervolgens Wim, Douwke en Krisje. De arts van wacht onderzoekt Douwke of ze in orde is voor de ingreep morgen: groen licht. Morgen tussen 8u00 en 8u30 gaat de medische wagen aan het rollen.

     Wim brengt Rienske terug naar Opa en Oma want hij heeft spreekuur morgen, die is stikkapot van het gebeuren vanavond. Krisje blijft bij Douwke in Gent.

     And there you have it….

    “Zo en dit was het dan lieve kijkbuiskinderen en denk erom, oogjes dicht en snaveltjes toe….slaap lekker!”

    (Mijnheer de Uil van de Fabeltjeskrant)


    >> Reageer (0)
    09-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik mis iedereen.


    Ik mis jullie allemaal: mijn klasgenootjes, juf Sarah, Elien, mijn opa en oma ,mijn neefje Pax, Janne, Sare, Liese, mijn tantes en nonkels, de meisjes van de gidsen en alle anderen die ik ook mis.
    Geef eens een seintje en kom gerust eens op bezoek (snottepieten niet toegelaten!).
    Groetjes,


                                                               Douwke


    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Heur sneutje da zag toch zo bleek ...(Wannes Van de Velde)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Na gisteren back in the saddle again.
    Denk dat ons Douwke een goede dag heeft gehad. Ze is naar Neanke (kinderspychologe) geweest en dan is ze altijd meer ontspannen. Een mailtje terug gekregen van de mevrouw van Bednet en we komen blijkbaar in aanmerking voor een installatie zodat Douwke via een webcam (als ik het goed begrepen heb) bepaalde lessen kan volgen in de klas.
    Rienske had weer een nieuw woord geleerd (VIS) en was apetrots! Ze is vandaag ook voor't eerst naar de tekenschool geweest, "t was keitof! Ze heeft wel last van nachtmerries, da's niet goed voor ons mama haar nachtrust, 't is eraan te zien...
    Opa Ciska (zoals hij genoemd wordt door ons madammen) is op onze dames komen passen, omdat Wim spreekuur had en Krisje naar de infoavond van Rienske moest.
    Douwke heeft een bleke kleur, haar Hb is te laag aan het worden en dus morgen... controle in Lier om te kijken of we moeten wachten tot donderdag of niet voor een transfusie.

    Morgen gaan we naar Gent en we nemen mee: spullen om te troosten (dekentje), spullen om te wenen (veel zakdoeken), kleren, spullen om onze zinnen te verzetten (Lotte, de pop en veel leesboeken en knutselgerief), onze "dossier", spullen om te kletsen (GSM's) en bovenal veel goede moed.



    >> Reageer (0)
    07-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The unbearable lightness of being…. (Milan Kundera)
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Normaal gingen de onderzoeken donderdag door, maar vanmorgen kregen we een telefoontje dat het pas vrijdag zou zijn. Rienske, Krisje en Wim moeten ook een bloedstaal laten afnemen om te zien of ze als mogelijke beenmergdonor in aanmerking komen. De beste kans vormt ons Rienske, met 1 kans op 4. Naast uitgebreid bloedonderzoek worden er beenmergaspiraten genomen en 2 beenmergbiopten. Tijdens de ingreep ,die onder verdoving gebeurt, wordt er ook een centraal veneuse catheter aangelegd.

    De arts van het UZ zei dat de resultaten enkele weken op zich laten wachten, en of ons Rienske in aanmerking komt weten we pas binnen een maand, begin oktober dus en dan moet alles nog beginnen. Chemo staat al vast, of we geluk hebben met ons Rienske en ons Douwke kunnen helpen met een beenmergtransplantatie weten we dus niet.

    Opnieuw bang afwachten, meer is er niet aan te doen (buiten ons Douwke in leven te houden met trasfusies en proberen te beschermen tegen infectie volgens het advies van de artsen)


    >> Reageer (0)
    06-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Go with the flow
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Krisje en Douwke zijn naar het ziekenhuis geweest. Plaatjes (PLT) te laag en hemoglobine(Hb) verlaagd. Komt er nog een PC (packed cell, rode bloedcellen) aan voor de ingreep donderdag of niet, in ieder geval waren het vandaag plaatjes.
    Ons Rienske voelt waarschijnlijk de stress en gedraagt zich bokkig ( kun je haar ongelijk geven?).
    Douwke heeft ondanks het saaie wachten een goed humeur. Hebben samen gegeten, we voelen ons allemaal onzeker.
    Advies van Krisje: we gaan toch niks anders kunnen doen dan de storm uitzitten! ( En gelijk heeft ze.)

    To be continued....

    >> Reageer (0)
    05-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Life is like a box of chocolates, you never know.... (Forrest Gump)
    Leuke dag geweest voor ons Douwke denk ik, Maica is op bezoek gekomen en ze hebben het kot op stelten gezet.Stom hoe je van dingen begint te genieten waar je vroeger geen aandacht aan hebt besteed. Bij het middageten begint ons Douwke haar tandvlees te bloeden, dus dat wordt een dagje hospitaal morgen voor bloedplaatjes.  Op den duur weet je zonder de labo uitslagen wanneer een transfusie eraan komt. Een praktische planning van de week wordt stilaan moeilijk, je weet gewoon niet of je de dag in het ziekenhuis gaat doorbrengen. De bedoeling was dat Krisje en ons madammen zondag bij oma en opa te Bonheiden op bezoek zouden gaan maar ja, wat kun je zeggen, dus een paar telefoontjes en "changement de plan". Vandaag naar opa en oma want morgen...
    En zo zie je maar : ..., you never know which one your gonna get! (Forrest Gump)



    >> Reageer (0)
    04-09-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Een kort overzicht van het voorbije...
    Klik op de afbeelding om de link te volgen


    Op 20 juli 2009 kreeg ons Douwke  kleine puntbloedingen en blauwe plekken op haar  lichaam. De huisarts vond op dat moment niks ongewoons en dus vertrok ze met de Gidsen op kamp.

    Buiten een lekke tent, wat lastige tekenbeesten en niet zo leuk weer werd het blijkbaar toch nog een avontuur. Te kort echter want tegen woensdag waren de puntbloedingen en de blauwe plekken erger geworden.  Omdat Krisje vooraf aan de leiding gevraagd had om een oogje in het zeil te houden (hoogsensitief hé!) besloten de leidsters met haar naar de dokter te gaan.  We zijn hen ondertussen ontzettend dankbaar dat ze zo bij de hand waren. ( Een stevige linker zeggen ze daar bij de Gidsen!)

    De dokter was nogal bezorgd en stuurde Douwke door naar het lokale ziekenhuis h. Na een  bloedname bleek Douwke te weinig witte en rode bloedcellen te hebben en haar plaatjes waren nagenoeg verdewenen. Op onze vraag werd Douwke doorverwezen naar een ziekenhuis in onze buurt h en zo kwamen we terecht in het Paolaziekenhuis. Daar werd na enkele onderzoeken aplastische anemie vastgesteld.

    Aplastische anemie is een vorm van anemie (bloedarmoede) die gekenmerkt wordt door een tekort aan alle soorten bloedcellen, zowel aan witte en rode bloedcellen als aan bloedplaatjes.

    Een verlaagd aantal rode bloedcellen brengt een daling van het hemoglobinegehalte met zich mee met bloedarmoede als gevolg. Een tekort aan bloedplaatjes leidt tot het sneller ontstaan van bloedingen (beter niet vallen dus), terwijl iemand met te weinig witte bloedcellen een verhoogd risico op infecties heeft.

    Bloedcellen worden aangemaakt in het beenmerg (het weefsel waarmee de holtes in de beenderen zijn gevuld), o
    f in Douwke's woorden: haar fabriekje.

    Omdat de knappe dokters in het Paolaziekenhuis helaas voor deze aandoening niet de technische middelen voorhanden hadden, stuurden zij ons door naar het UZ te Gent h

    Kommer en kwel overkwam ons daar
    want de kinderen van de K6
    hadden nog slechts weinig haar...

    Toch stelde de artsen ons daar eerder gerust.
    Bij kinderen wordt aplastische anemie soms veroorzaakt door een parvovirus infectie. In dat geval is er een serieuze kans op spontaan herstel.
    We (Douwke, wij en de artsen) hoopten dus dat er zo'n parvootje was langsgesweest en dat dat spontane herstel zou optreden.
    Ondertussen werd en wordt ze nog steeds in leven gehouden met bloed van anderen. Waarvoor oprechte dank aan alle donoren
    Zelf zegt ze wel eens dat ze een echte vampier is...

    We zijn nu meer dan zes weken verder en er is echter geen verbetering opgetreden. Er blijkt dus een andere oorzaak van haar ziekte te zijn.
    Daarom gaan we volgende week terug naar de K6 in Gent :- (
    We hopen dat verder onderzoek ons kan leren wat er nu echt in dat beenmerg aan de hand is. En hopelijk weten deze knappe dokters ons te vertellen hoe we deze demonen kunnen bevechten.

    En ons Douwke? Ze heeft het moeilijk. Bang, boos, opstandig... en soms ook blij omdat er weer een dagje is dat ze niet geprikt moet worden.
    Wil je haar of ons een berichtje sturen? Voel je vrij en laat je berichtje hier achter.

    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Onder constructie zoals het wel eens wordt uitgedrukt
    We zijn nog alles eventjes op een rijtje aan het zetten maar dit wordt ongetwijfeld een wordt vervolgd!

    Het is zeker niet onze bedoeling om om medischeinformatie en/of raad te geven, schoenmaker blijf bij uw leest! We willen enkel de mensen die geïntereseerd zijn via deze log te laten weten hoe het met ons maar vooral hoe het met haar gaat....




    >> Reageer (0)

    Laatste commentaren
  • 5 jaar (Jannie)
        op Op naar Santiago!
  • De tijd (Jannie)
        op Stormachtige dagen
  • Decembermaand (Jannie)
        op Stormachtige dagen
  • Niet vergeten (Vanderbiesen Monique)
        op Stormachtige dagen
  • Misschien laat maar toch RIP (Nina)
        op 13
  • E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Foto

    Archief per maand
  • 10-2016
  • 10-2013
  • 06-2013
  • 08-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 12-2011
  • 10-2011
  • 09-2011
  • 08-2011
  • 07-2011
  • 06-2011
  • 05-2011
  • 04-2011
  • 03-2011
  • 02-2011
  • 01-2011
  • 12-2010
  • 11-2010
  • 10-2010
  • 09-2010
  • 08-2010
  • 07-2010
  • 06-2010
  • 05-2010
  • 04-2010
  • 03-2010
  • 02-2010
  • 01-2010
  • 12-2009
  • 11-2009
  • 10-2009
  • 09-2009


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs