Het lijkt een succesformule te zijn. Een populaire strip of televisieserie omtoveren tot Hollywoodfilm. Maar toen het plan voor een verfilming van de hitserie '21 Jump Street' bij Jonah Hill werd neergelegd, twijfelde hij behoorlijk.
Jonah Hill
De Moneyball-acteur, die uiteindelijk meeschreef aan het script en de hoofdrol voor zijn reke- ning nam, moest wel overgehaald worden door de producers
Jonah Hill: Toen ze me vijf jaar geleden benaderden rolde ik met mijn ogen, zoals iedereen zou doen wanneer je hoort dat er een film wordt gemaakt van een populaire tv-show. Het leek alsof de makers snel geld wilden verdienen met iets wat vroeger populair was.
Uiteindelijk was hij vastbesloten zijn eigen draai aan de film te geven.
'21 Jump Street'was in de jaren '80 mateloos populair. In de serie gaan twee jonge agenten undercover op een high school om criminele jongeren aan te pakken.In de film zijn naast Jonah ook nog Channing Tatum, Dave Franco, Brie Larson en Nick Offerman te zien.
Er is ook een klein rolletje weggelegd voor Johnny Depp, die in de serie zijn acteercarrière be- gon. De film draait vanaf overmorgen in de bioscopen.
Trailer:
18-06-2012 om 00:00
geschreven door Patje007
Tags:21 jump street, Jonah Hill
17-06-2012
Interview met Julianne Hough en Diego Boneta n.a.v. de release van 'Rock of Ages'.
Buiten haar rol als Ariel in 'Footloose' heeft Julianne Hough voorlopig weinig potten gebroken. Toch zou daar wel eens héél snel verandering in kunnen komen want de actrice schittert mo- menteel in 'Rock Of Ages', haar nieuwste film die wel eens haar grote doorbraak zou kunnen betekenen.
Ook Diego Boneta doet bij ons niet meteen een belletje rinkelen, maar de twintiger is al jaren- lang razend populair in Latijns-Amerika. Het duo is alvast een onvergetelijke ervaring rijker: ze stonden voor de opnames van 'Rock Of Ages' met niemand minder dan Tom Cruise op de set: "Hij staat daar alsof elke dag zijn laatste kan zijn", glundert de 22-jarige Mexicaan.
Een gesprek met het jonge acteergeweld in West Hollywood om over hun gloednieuwe musi- cal te praten:
Julianne Hough en Diego Boneta op de première van 'Rock of Ages' in Hollywood dd. 08/06/2012
Julianne Hough is netjes geschminkt, haar haren zitten perfect in de plooi en haar glimlach laat zowat de stralendste glimlach uit Hollywood zien. De 23-jarige blondine heeft een hoog stergehalte, zonder ook maar één seconde arrogant over te komen. Hough is dan ook de eerste die zal zeggen dat het verdomd hard werken is in het filmwereldje:
Julianne Hough: Ik kwam met tweeduizend dollar naar Hollywood, maar ik maakte mijn vader wijs dat ik slechts vijf dollar op zak had. Het was soms heel moeilijk, maar ik ben altijd mezelf gebleven. Ik verhuisde naar hier omdat ik wilde zingen en acteren, maar het was pas dankzij 'Dancing With The Stars' dat ik mijn voet in de deur kon krijgen. Mijn deelname is achteraf ge- zien het beste wat me ooit is overkomen. Heel vaak lopen dingen niet zoals je ze gepland had, maar dat hoeft daarom helemaal geen slechte zaak te zijn.
Julianne heeft overschot van gelijk wanneer ze zegt dat sommige dingen vaak helemaal anders uitlopen. Zo werd de sexy lapdance-scène van haar en Tom Cruise op het laatste nippertje ge- knipt. "Omdat we anders veel te veel moeders tegen de borst zouden stoten", luidt het bij re- gisseur Adam Shankman.
Tom Cruise en Julianne Hough
Julianne Hough: Ik vond het écht niet leuk toen ik dat hoorde. Nu krijgen we die scène pas bij de extra's op de DVD te zien. Maar dat niet alleen, het was simpelweg één van de beste stukken uit de film. Tom Cruise gaf het beste van zichzelf: hij heeft zelfs meer gepaaldanst dan mij, kun je nagaan!
Boneta denkt er het zijne van: "Ze was gewoon te goed, punt uit."
Julianne Hough: We hadden zo hard gewerkt aan die scènes. Dat kostte enorm veel tijd: de voorbereiding, de choreografie, de danslessen. Het duurde soms drie dagen om één scène in te blikken. Maar ik begrijp het, je wilt tenslotte dat moeders en dochters met een positief gevoel uit de bioscoop stappen. We willen in de eerste plaats een goed voorbeeld geven, want dat is precies wat Sherrie is. Je wilt toch niet dat jouw dochter iemand wordt die lapdances geeft aan wildvreemde mannen?
En dat is nu precies wat haar vader op de set van 'Rock Of Ages' te zien kreeg:
Julianne Hough: Mijn vader was die dag op de filmset en heeft die lapdance achteraf op de monitor gezien. Hij voelde er zich niet zo gemakkelijk bij, dat merkte ik heel goed! Hij ziet me op vakantie dan wel in bikini of in mijn zwempak, maar dit is nog een graad erger natuurlijk. Het lijkt me allesbehalve gemakkelijk om je kleine meisje zo te zien.
Catherine Zeta-Jones en Julianne Hough op de wereldpremière van 'Rock of Ages' in Hollywood dd. 08/06/2012
Diego Boneta Diego Boneta mag dan wel een wereldster zijn in Latijns-Amerika, toch moest hij helemaal van voor af aan beginnen toen hij in Hollywood aankwam:
Diego Boneta: Ik had een jaar voor de opnames van 'Rock Of Ages' auditie gedaan voor een rol in 'Glee'. Ik zat er zó dicht op, maar het mocht niet zijn. Ik ben daar een hele tijd niet goed van geweest. De rol is uiteindelijk naar mijn kameraad Chord Overstreet gegaan, maar ik gun- de hem dat. Het had gewoon zo moeten zijn, want het is dankzij dat auditiefilmpje dat Adam me heeft aangenomen.
Shankman wist volgens Diego niet eens wie hij was waardoor hij extra hard moest knokken om de rol van Drew te strikken:
Diego Boneta en Julianne Hough
Diego Boneta: Ik heb zes weken lang auditie moeten doen. Het was ontzettend zenuwslopend, er werd voortdurend heen en weer gebeld. Ik heb met mijn versie van 'You Can't Always Get What You Want' toch gekregen wat ik wilde hebben! (lacht)
Boneta kreeg wat hij wilde, en kreeg er op de koop toe ook nog een wereldster als tegenspeler bij: Tom Cruise.
Diego Boneta:(glundert) Tom is een filmster, een rockster. Geloof het of niet, maar hij is de meest bescheiden kerel die ik ken. Hij is een veteraan, eentje die met zowat elke acteur en actrice in Hollywood heeft samengewerkt. Tom is dankbaar voor het werk dat hij mag doen en hij staat elke dag op de filmset alsof het zijn laatste is.
Trailer:
Diego mag dan wel 'nieuw' zijn in Hollywood, toch heeft de twintiger een heleboel plannen op stapel:
Diego Boneta: Ik ben volop aan mijn derde album aan het werken. Ik heb nog niet zolang geleden mijn contract getekend bij het platenlabel van Adam Levine, dus ik mag op dit mo- ment helemaal niet klagen. We werken nauw samen en hij helpt me bij de zoektocht naar nieuwe nummers. 'Rock Of Ages' heeft heel wat deuren geopend voor mijn filmcarrière. Zo zit ik nog voor een aantal projecten aan de onderhandelingstafel en ben ik op dit mo- ment bezig met de opnames van de tv-serie 'Underemployed' in Chicago.
Ook Hough mag in haar handen wrijven:
Julianne Hough: Ik heb net de opnames achter de rug van een indie die Diablo Cody re- gisseerde, ik hoop echt dat we met die film naar de filmfestivals kunnen. Ik begin binnen- kort ook met de opnames van 'Safe Haven', gebaseerd op een boek van Nicholas Sparks en geregisseerd door Lassa Halmström. Lassa is ook één van de belangrijkste redenen waarom ik aan deze film wilde meewerken. Hij is een fantastische regisseur. En in de herfst begin ik normaal gezien met de opnames van 'A Time And A Half', maar die deal is nog niet helemaal rond.
Diego Boneta, Paul Giamatti, Julianne Hough, Catherine Zeta-Jones en Tom Cruise
'Rock of Ages' draait vanaf 20 juni 2012 in de bioscopen.
Regie: Adam Shankman Cast: Tom Cruise, Russell Brand, Alec Baldwin, Catherine Zeta-Jones... Genre: Musical Duur: 123 minuten
Plattelandsmeisje Sherrie en stadsjongen Drew ontmoeten elkaar op de Sunset Strip wanneer ze elk hun Hollywooddromen proberen waar te maken. Hun rock 'n' roll romance wordt verteld via hits van Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, REO Speed- wagon, Pat Benatar, Twisted Sister, Poison, Whitesnake, ...
17-06-2012 om 14:36
geschreven door Patje007
Tags:Rock of Ages, Julianne Hough, Diego Boneta, Trailer Rock of Ages
Koninklijke onderscheiding voor Kate Winslet en Gary Barlow.
Kate Winslet en Gary Barlow hebben een koninklijke onderscheiding verdiend. De 36-jarige actrice en de 41-jarige zanger zijn door de Britse koningin Elizabeth benoemd tot respectieve- lijk commandeur in de Orde van het Britse rijk en officier in de Orde van het Britse rijk. De twee staan op de jaarlijkse Birthday Honours-lijst, die het Britse koningshuis zaterdag open- baar heeft gemaakt.
Kate Winslet
Kate Winslet: Ik ben zowel verrast als vereerd om me te mogen scharen tussen zo veel mannen en vrouwen die grootse prestaties hebben geleverd voor ons land.
De actrice wordt geëerd voor haar prestaties op het witte doek, waaronder haar vertolking van Rose in 'Titanic' en haar Oscarwinnende rol in 'The Reader'. Barlow organiseerde onder meer het diamanten jubileumconcert voor de Britse koningin, dat eerder deze maand plaats- vond.
Ook Kenneth Branagh is geëerd. De 51-jarige acteur en regisseur gaat voortaan als ridder door het leven en mag zichzelf Sir Kenneth noemen. Hij voelt zich 'nederig, opgetogen en verschrikkelijk gelukkig' dat hem deze eer ten deel valt.
17-06-2012 om 12:32
geschreven door Patje007
Tags:Kate Winslet
Kathryn Bigelow heeft haar Bin Laden gevonden.
Kathryn Bigelow is al een tijdje bezig met 'Zero Dark Thirty', haar nieuwste film die een blik werpt op de succesvolle poging om terrorist Osama Bin Laden te vermoorden. Tot nu toe was het nog niet bekend of er daadwerkelijk een acteur zou worden aange- steld voor de rol van Bin Laden, maar nu blijkt dat dit wel het geval is. De relatief onbe- kende Ricky Sekhon zal in de film te zien zijn als de man achter de aanslagen in de VS op 11 september 2001.
Kathryn Bigelow
De cast bestaat verder uit Chris Pratt, Kyle Chandler, Jessica Chastain, Jennifer Ehle, Joel Edgerton, Nash Edgerton, Frank Grillo, Harold Perrineau Jr., Mark Duplass, Jason Clarke, Mark Strong en Edgar Ramirez.
De Amerikaanse release van de film is op 19 december 2012. Vanaf wanneer de film bij ons in de bioscopen draait, is nog onbekend.
17-06-2012 om 12:17
geschreven door Patje007
Tags:Zero Dark Thirty, Kathryn Bigelow
16-06-2012
Vooruitblik 'The Raven'.
Release: 20 juni 2012
Baltimore, 1900. Een moeder en een dochter worden op brutale wijze om het leven gebracht en rechercheur Emmett Fields(rol van Luke Evans) wordt op de zaak gezet. Tijdens zijn onderzoek stuit hij op een schokkende ontdekking: de misdaad komt tot in de details overeen met een fictieve misdaadverhaal geschreven door de onsucces- volle auteur en dichter Edgar Allan Poe(rol van John Cusack).
Terwijl Poe ondervraagd wordt door rechercheur Fields vindt er tegelijkertijd nog een grimmige moord plaats, wederom overeenkomend met één van Poe's verhalen. Ze beseffen dat er een seriemoordenaar aan het werk is en besluiten hun krachten te bundelen om deze seriemoordenaar te vatten voordat er meer onschuldige slacht- offers vallen.
Luke Evans als Emmett Fields John Cusack als Edgar Allan Poe
Alice Eve als Emily Hamilton
Trailer:
16-06-2012 om 18:55
geschreven door Patje007
Tags:The Raven
Nieuwe tv-spot 'The Dark Knight Rises'.
Hieronder kan je de nieuwe tv-spot bekijken van 'The Dark Knight Rises'. In de ongeveer 30 seconden durende spot zijn nieuwe beelden te zien, met o.a. Joseph Gordon-Livetts nieuwe personage John Blake, Gary Oldman als Commissioner Gordon, Bruce Wayne(rol van Chris- tian Bale- en Lucius Fox(rol van Morgen Freeman).
'The Dark Knight Rises' is vanaf 25 juli 2012 te bekijken in de bioscopen.
16-06-2012 om 16:17
geschreven door Patje007
Tags:TV-spot The Dark Knight Rises
Nieuw in de bioscopen vanaf 20/06/2012.
Release: 20 juni 2012
Regie: Phil Lord, Chris Miller. Cast: Jonah Hill, Channing Tatum Genre: Komedie Duur: 109 minuten
In de actiekomedie '21 Jump Street', besluiten Schmidt(rol van Jonah Hill) en Jenko(rol van Channing Tatum) dat het tijd is om de puberjaren te ontgroeien. Ze besluiten dan ook om zich bij de politie in het geheime "Jump Street"-team in te lijven. Hun eerste opdracht be- staat er in om undercover de middelbare school te infiltreren. Gelukkig zien ze er nog jong en hip uit, maar al heel snel riskeren Schmidt en Jenko hun leven met een onderzoek naar een gewelddadige en gevaarlijke drugshandel.
Trailer:
16-06-2012 om 11:26
geschreven door Patje007
Tags:21 Jump Street
15-06-2012
Trailer 'Resident Evil: Retribution'/
In 'Resident Evil: Retribution', het vijfde deel van de zombie-saga met Milla Jovovich, wordt de Aarde nog steeds bedreigd door het T-virus, waardoor de mensheid in zombies veranderd. Alice (rol van Milla Jovovich) is de laatste hoop om de mensheid te redden. Michelle Rodriguez neemt opnieuw de rol van het personage Rain voor haar rekening. De regie is, voor de derde maal, in handen van Paul W.S. Anderson(zie 'Resident Evil' en 'Resi- dent Evil: Afterlife').
Bekijk hieronder de eerste trailer van 'Resident Evil: Retribution':
Trailer:
'Resident Evil: Retribution' draait vanaf 26 september 2012 in de Vlaamse bioscoopzalen.
15-06-2012 om 18:39
geschreven door Patje007
Tags:Resident Evil: Retribution.
14-06-2012
Eva Longoria sluit Desperate Housewives-film uit.
Eva Longoria heeft bekend gemaakt dat er geen plannen zijn om een film te maken over de populaire huisvrouwen uit de Amerikaanse hitserie 'Desperate Housewives'. Nadat op 13 mei dit jaar de laatste aflevering werd uitgezonden, waren er geruchten van een moge- lijke film.
Bedenker Marc Cherry verlangde er niet naar om de serie op het witte doek te laten ver- schijnen.
Eva Longoria: 'Nee, er komt geen film.'De bedenker, Marc Cherry, heeft ons al verteld dat er geen film komt.
14-06-2012 om 00:00
geschreven door Patje007
Tags:Eva Longoria, Desperate Housewives
13-06-2012
Philip Seymour Hoffman gevraagd voor rol Catching Fire
Philip Seymour Hoffman(The Ides of March, Moneyball) heeft een rol aangeboden ge- kregen in 'Catching Fire', het vervolg op de kaskraker 'The Hunger Games'. Hij zou de rol van Plutarch Heavensbee voor zijn rekening nemen.
Acteur Wes Bentley speelde in het eerste deel, gebaseerd op de boekenreeks van Suzanne Collins de rol van gamemaker Seneca Crane, die ervoor zorgt dat Katniss Everdeen de re- gering voor gek zet. Na zijn falende optreden wordt Crane in 'Catching Fire' dus vervangen door Plutarch Heavensbee. Hoffman mag als Plutarch waarschijnlijk bepalen hoe het spel gespeeld wordt. Zijn personage speelt in de rest van de Hunger Games-serie trouwens nog een belangrijke rol. Philip Seymour Hoffman
Voor het vervolg op de succesvolle tienerfilm wordt druk gezocht naar een geschikte cast. Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson en Liam Hemsworth zullen hun respectievelijke rollen uit 'The Hunger Games' opnieuw voor hun rekening nemen. Naast Hoffman zouden Garret Hedlund(Tron: Legacy) en Armie Hammer(The Social Network) nog in de running zijn voor de belangrijke rol van Finnick Odair. Deze jongeman won ooit de hongerspelen en moet tij- dens de 75ste Hunger Games nogmaals zijn leven wagen.
'Catching Fire' moet eind volgend jaar in de bioscoop draaien.
13-06-2012 om 15:31
geschreven door Patje007
Tags:Catching Fire, Philip Seymour Hoffman
Hugh Laurie is schurk in RoboCop reboot, Matthias Schoenaerts past voor hoofdrol.
Hugh Laurie staat vooral bekend als de sarcastische dokter 'House'. Maar nu de gelijk- namige komedieserie is afgelopen, heeft hij tijd voor nieuwe projecten. Een daarvan is de reboot van de sci-fi actiefilm 'RoboCop'.
De Britse acteur gaat de rol van schurk spelen in het verhaal over de cyborg politieagent. Dit meldt Variety. Hij is de sarcastische directeur van Omni Corp, het bedrijf dat agent Alex Murphy verandert in cyborg RoboCop.
Hugh Laurie
Laurie voegt zich bij Joel Kinnaman(Snabba Cash) die in de huid kruipt van RoboCop en Gary Oldman(Tinker Tailor Soldier Spy) in de rol van wetenschapper Norton die de cyborg tot leven wekt. Samuel L. Jackson(The Avengers) is het hoofd van een televisie- imperium en Abbie Cornish(Limitless) speelt de vrouw van agent Murphy die geen idee heeft dat haar man een robot wordt.
In Paul Verhoevens oorspronkelijke sci-fi actiefilm 'RoboCop' uit 1987 was het personage Norton afwezig. Maar de satirische thema's van het origineel, waaronder de privatiserings- woede en de verregaande invloed van bedrijven en media, zullen een rol spelen in de nieu- we versie.
De regie is in handen van José Padilha, die na zijn Tropa de Elite-films wel raad weet met criminele praktijken. Het verhaal van de nieuwe RoboCop werd geschreven door James Vanderbilt(Zodiac, The Amazing Spider-Man).
Misschien nog wel groter nieuws dan de toevoeging van Hugh Laurie aan de cast van Robo- Cop, is dat Matthias Schoenaerts heeft bedankt voor de hoofdrol in de film. Zijn verklaring hieromtrent:
Matthias Schoenaerts: Volgens mij was het niet de juiste stap, de hoofdrol in een block- buster met een budget van 150 miljoen. Met het script kun je zoveel verschillende richtingen op. Het kan geweldig worden, maar ook gigantisch misgaan.
De opnames van RoboCop starten deze zomer in het Canadese Toronto. De film verschijnt vanaf 14 augustus 2013 in de zalen.
De Spaanse actrice Penélope Cruz gaat zeer waarschijnlijk de hoofdrol spelen in 'Los Amantes Pasajeros', de nieuwe film van regisseur Pedro Almodovar. Het wordt na 'Carne Tremula', 'Todo Sobre Mi Madre', 'Volver' en 'Los Abrazos Rotos' de vijfde samenwerking tussen Spanjes bekendste actrice en Spanjes bekendste regisseur. 'Los Amantes Pasajeros' is een komedie waar nog niet al te veel over bekend is. Internetsite Dead- line meldt dat de film zou gaan over een affaire in een vliegtuig.
Penélope Cruz is binnenkort te zien in de nieuwe film van Woody Allen, 'To Rome With Love'. Ook heeft ze net getekend voor een rol in de nieuwe film van Ridley Scott, 'The Counselor'.
'Los Amantes Pasajeros' zou volgend jaar in de bioscopen moeten verschijnen.
12-06-2012 om 19:14
geschreven door Patje007
Tags:Penélope Cruz, Los Amantes Pasajeros
Regisseur Rupert Sanders debuteert met 'Snow White and the Huntsman'.
Toen hij research deed voor zijn eerste film 'Snow White and the Huntsman', die vanaf morgen in de bioscopen te zien is, vermeed Rupert Sanders één film in het bijzonder:
Rupert Sanders(regisseur): Sneeuwwitje van Walt Disney heb ik bewust genegeerd. Ik was bang dat ik erdoor zou worden beïnvloed. Ik heb vooral naar andere regisseurs gekeken, naar Roman Polanski bijvoorbeeld met Macbeth, en naar Ridley Scotts Kingdom Of Heaven.
Universal Pictures, de studio achter Snow White and the Huntsman, stopte 175 miljoen euro in de grimmige fantasyfilm en hoopt dat geld natuurlijk dubbel en dwars terug te verdienen. Voelt Sanders de druk van het grote geld?
Rupert Sanders: Helemaal niet. Universal is alleen maar heel goed geweest. Het heeft zich nergens mee bemoeit. Ik kreeg een vette cheque mee om met alles en iedereen naar Europa te gaan en deze film te maken. Ze hadden alle vertrouwen in ons.
Chris Hemsworth, Kristen Stewart en regisseur Rupert Sanders op de set van 'Snow White and the Huntsman'
Op zich logisch, alles met Snow White in de titel scoort, nog steeds. Wat is dat toch met Sneeuwwitje, dat het verhaal onveranderd fascinerend blijft voor zowel studios als publiek?
Rupert Sanders: Het is het allerbeste sprookje. Ik houd er niet zo van als een verhaal té prinsesserig wordt en dat is bij Sneeuwwitje niet het geval. Het is een verhaal over mensen. Over hoe we zijn, over hoe we ons gedragen. Over jaloezie en ijdelheid. Ik denk dat het wat dat betreft meer bij de huidige tijd aansluit dan bij welk tijd dan ook. De wereld van nu is ge- obsedeerd door uiterlijk.
Van lief sprookje tot grimmige fantasy-film.
Voorgeschiedenis: Sneeuwwitje, ook bekend als Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen, is een sprookje dat werd bedacht door de Duitse broers Jacob en Wilhelm Grimm. Walt Disney bracht in 1937 de gelijknamige tekenfilm uit, die geldt als de eerste animatie- film die langer dan een uur duurt. Het verhaal van Sneeuwwitje gaat over een mooi meisje met een eveneens mooi, maar jaloerse stiefmoeder. Sneeuwwitje heeft zwart haar en een roomblanke huid, vandaar haar naam. Ze slaat op de vlucht voor haar stiefmoeder en vindt onderdak bij de zeven dwergen.
Eerder dit jaar kwam er ook al een Hollywoodfilm uit over Sneeuwwitje. In Mirror Mirror, een komedie van Tarsem Singh, speelde Lily Collins de rol van Snow White.
12-06-2012 om 12:18
geschreven door Patje007
Tags:Rupert Sanders, Snow White and the Huntsman
J.J. Abrams werkt aan thriller over nazi-jagers.
Producent J.J. Abrams(bekend van de tv-series 'Lost' en 'Alias') werkt aan de thriller 'Wunderkind'. De film gaat over twee nazi-jagers, een Amerikaanse en een Israëlische, wier paden elkaar kruisen in hun zoektocht. Abrams' productiemaatschappij Bad Robot gaat voor de film samenwerken met Paramount. Dat meldt het Amerikaanse filmblad Variety.
Het scenario van Patrick Aison was zeer gewild in Hollywood. Aison, die er nu zijn hand op zou hebben gelegd, heeft onlangs meegeschreven aan het scenario van de sciencefiction- thriller 'Echo Station', die nog in productie is.
Abrams leverde het voorbije jaar de actiefilm Mission: Impossible - Ghost Protocol af en werkt momenteel als regisseur aan Star Trek 2. Het is nog onbekend wie 'Wunderkind' gaat regisseren.
12-06-2012 om 12:00
geschreven door Patje007
Tags:J.J. Abrams, Wunderkind
11-06-2012
Hasselhoff wil liever Knight Rider dan Baywatch.
David Hasselhoff wil liever een Knight Rider-film maken dan eentje gebaseerd op zijn serie Baywatch. "Ik probeer al een tijd bij enkele filmstudio's Knight Rider van de grond te krijgen", zegt de acteur tegen Novum Nieuws.
"Ik heb absoluut oren naar een herlancering van Baywatch, zeker als Pamela Anderson zich weer in zo'n rood badpakje wil hijsen", gaat de 59-jarige hoofdrolspeler en bedenker van de serie verder. "Maar ik werk nu aan een Knight Rider-film, die heeft alle prioriteit."
David Hasselhoff als Michael Knight in 'Knight Rider'
The Hoff zou het liefst zien dat de zoon van Michael Knight de hoofdrol heeft. "Zo kan ik als Michael Knight de fakkel aan hem overdragen", legt Hasselhoff uit. "Ik speel dan meer de rol van Devon, die vanuit die grote vrachtwagen alle missies coördineert."
Dat The Hoff niet te beroerd is om ook zijn bekendste rollen stevig op de hak te nemen is te zien in Piranha 3DD. In dit vervolg op Piranha 3D uit 2010 speelt hij een nietsontziende persiflage op zichzelf en zijn personage Mitch Buchannon uit de serie Baywatch. Vanaf wanneer Piranha 3DD bij ons in de bioscopen draait, is nog niet geweten.
11-06-2012 om 18:45
geschreven door Patje007
'Abbie Cornish naast Samuel L. Jackson in 'RoboCop'.
Abbie Cornish, bekend van films als 'Limitless' en 'Sucker Punch', gaat waarschijnlijk een rol spelen in RoboCop van regisseur José Padilha.
De film gaat over een agent, Alex Murphy, die wordt neergeschoten. Als hij weer tot leven wordt gewekt, is hij veranderd in een robot. Indertijd(1987) was de film zo populair dat er nog een tweede deel(1990) en een derde deel(1993) volgden.
Cornish zal de rol spelen van Mrs. Murphy, de vrouw van de overleden agent Mr. Murphy. Zij voegt zich bij een cast die reeds bestaat uit Samuel L. Jackson, Gary Oldman en Joel Kinnaman.
RoboCop wordt op datum van 14 augustus 2013 in de bioscopen verwacht.
11-06-2012 om 15:31
geschreven door Patje007
Interview met Sigourney Weaver.
Een oude Hollywood-regel zegt dat het filmaanbod voor actrices drastisch opdroogt wanneer ze de veertig passeren. Daar zit helaas een kern van waarheid in, maar er zijn ook uitzonder- ingen. Neem nou Sigourney Weaver, die met haar 62 jaar zo goed als werkloos zou kunnen zijn, maar in werkelijkheid nog lang niet aan stoppen denkt. De statige dame vervulde een voorname rol in 'Avatar', het grootste kassucces aller tijden, was vorig jaar te zien in bijrollen in de films 'Paul' en 'Abduction' en keerde recent met 'The Cold Light of Day' terug in de bios- coop, dit met een zeldzame schurkenrol.
Zelf omschrijft ze haar personage niet met zulke zwart-witte betitelingen, laat ze weten tijdens het interview naar aanleiding van deze thriller al had ze zeker schik bij het spelen van de brute acties die deze los-geslagen CIA-agente uithaalt.
Sigourney Weaver: Het was eigenlijk erg leuk. Meestal loop ik niet schietend door de straten, ik ben vaker juist degene die dat soort types tegen moet houden! Het personage dat je speelt, zou in eerste instantie een man zijn... Sigourney Weaver: Dat klopt. Ik vind het leuk om dat soort rollen aan te pakken, want in wer- kelijkheid doen ook een heleboel vrouwen dit soort werk. Vaak, als het script klaar is, bekijken producenten het resultaat en stellen ze vast dat er te veel testosteron in de film zit. Dan bellen ze mij en kan ik aan de slag met een rol die voor een man is geschreven. Dat bevalt me wel, want dat soort rollen zijn nooit sentimenteel. Dit is een erg schurkachtige persoon, maar ook een kleurrijk type. Vandaar dat ik stond te springen om deze rol te spelen. Ik had ook nog nooit zoiets gedaan.
Sigourney Weaver in 'Avatar'
Waarom bellen ze juist jou voor dat soort rollen, denk je? Het is zoals je zelf al zegt niet bepaald de eerste keer... Sigourney Weaver: Ik ben zeker niet de enige die ze bellen, hoor, maar ik weet niet zo goed waarom ze dat doen. Ik denk dat mensen een bepaald beeld van me hebben: iemand met een zekere autoriteit. Daarnaast heb ik redelijk wat actiefilms gedaan. Ik hou van karakterrollen en dat is dit ook. De ontwikkeling van een aardige dame tot iemand die met een Range Rover een trap af dendert... Dat vind ik leuk.
Je hebt een prachtige staat van dienst, maar wat staat er op de lijst van dingen die je nog wil doen? Sigourney Weaver: Ik heb nooit zon lijst gehad, maar ik ben altijd in voor iets nieuws. Ik sta nu toevallig op het punt om met iets te beginnen dat ik nog nooit heb gedaan. Ik ga spelen in een televisieserie over een minister. De serie heet Political Animals en het is een heerlijk ouderwets drama. In Europa doen filmacteurs heel veel televisie. In Engeland is dat bijvoorbeeld heel ge- bruikelijk. Bij ons in de VS zijn de films óf heel groot, met veel special effects, óf heel klein. Veel jonge schrijvers en regisseurs maken nu televisie, omdat op tv de nadruk ligt op personages en het vertellen van een langer verhaal. Dat trekt ook steeds meer acteurs aan. Daar wilde ik ook ervaring mee opdoen, voordat die tijd weer voorbij is.
En in het tijdperk van iPads en iPhones maakt het ook niet zo veel meer uit in welk medium je werkt. Ik heb er echt zin in, ik begin volgende maand. Ik heb er verschillende film-aanbiedingen voor afgeslagen, omdat ik het erg stimulerend vind een vrouw in die positie te spelen. Vrouwen hebben andere leiderschapskwaliteiten en andere oplossingen voor problemen dan mannen. Ik vind het mooi om dat onderdeel van deze serie te spelen.
Heb je in al die jaren een bepaald imago opgebouwd? Sigourney Weaver: Ik heb er een aantal, omdat ik vaak verander van genre. Ik hoor van veel mensen dat ik vaak sterke vrouwen speel, maar in feite speel ik vrouwen die in een crisis zitten en daar zelf uit moeten zien te komen, net zoals heel veel echte vrouwen. Ik vind het erg interessant om dat soort vrouwen uit te beelden, maar volgens mij speel ik heel veel soorten mensen.
Sigourney Weaver is vanaf 5 september 2012 te bewonderen aan de zijde van Robert De Niro in de thriller 'Red Lights'. Verder zou ze opnieuw de rol van Grace Augustine op zich nemen in 'Avatar 2' dewelke vermoedelijk ergens in 2015 in de zalen draait.
11-06-2012 om 14:59
geschreven door Patje007
Tags:Sigourney Weaver, The Cold Light of Day
Vooruitblik 'Killer Joe'.
Regie: William Friedkin Genre: Thriller Duur: 103 minuten
Matthew McConaughey als Killer Joe Cooper
Juno Temple als Dottie Smith, Emile Hirsch als Chris Smith
De 22-jarige drugdealer Chris(rol van Emile Hirsch) wordt door zijn eigen moeder bestolen. Hij moet snel met geld op de proppen komen om zijn leverancier te betalen of hij is er ge- weest. Wanneer hij ontdekt dat zijn moeder een levensverzekering van 50.000 $ heeft, con- tacteert hij 'Killer Joe'(rol van Matthew McConaughey). Om vervelende situaties te vermij- den, vraagt Joe altijd contante betaling op voorhand. Maar deze keer laat hij zich verleiden tot een deal. Dottie(rol van Juno Temple), de knappe zus van Chris, zal als onderpand die- nen, tot het geld binnenkomt... als het ooit binnenkomt.
Trailer
'Killer Joe' draait vanaf 26 september 2012 in de bioscopen.
11-06-2012 om 00:00
geschreven door Patje007
Tags:Killer Joe, Trailer Killer Joe, Matthew McConaughey, Juno Temple, Emile Hirsch, William Friedkin
10-06-2012
Dit brengt de filmzomer.
Spiegeltje spiegeltje aan de wand, welke blockbusters brengt de zomer ons in filmland? Sneeuwwitje bijt de spits af, maar ze staat er niet alleen voor om van de filmzomer een succes te maken.
SNOW WHITE AND THE HUNTSMAN
Ondanks de niet altijd even lovende kritieken is de nieuwste filmversie van Sneeuwwitje in de VS alvast een dikke hit. Verwacht geen zeemzoete taferelen zoals in 'Mirror mirror' enkele maanden geleden. Deze keer kreeg het sprookje van Grimm een verrassend, rauw fantasyjasje. Twilight-lieveling Kristen Stewart is een stoere prinses die het samen met een al even stoere jager opneemt tegen haar verderfelijke stiefmoeder, koningin Ravenna (rol van Charlize Theron). Ze krijgen de hulp van zeven dwergen (niet vertolkt door echte dwer- gen, maar door acteurs die digitaal verkleind werden, tot grote woede van de dwergacteurs van Hollywood). De finale is een Lord of the rings-achtige bestorming van het kasteel van de boze koningin.
Trailer:
Vanaf 13 juni te bekijken in de zalen
ROCK OF AGES
Tom Cruise als rockster op retour, met tatoeages? U ziet het in de kitscherige musical 'Rock of ages'. De soundtrack staat bol van Amerikaanse rockhits uit de jaren 80, zoals 'We built this city'. Ook Catherine-Zeta Jones, Alec Baldwin, Russell Brand en Mary J Blige zetten hun beste beentje voor.
TV-spot:
Vanaf 20 juni in de bioscopen.
ICE AGE 4: CONTINENTAL DRIFT
De prehistorische eekhoorn Scrat is terug in de vierde Ice Age-film, in 3D. Manny, Diego en Sid beginnen aan een nieuw groot avontuur nadat door een catastrofe een volledig con- tinent op drift is geraakt. Gescheiden van de rest van de groep, gebruiken ze een ijsberg als geïmproviseerd schip. Manny en co ontdekken een nieuwe wereld en binden de strijd aan tegen meedogenloze piraten.
Trailer:
Vanaf 27 juni te bekijken in de bioscopen.
SPIDER-MAN 4
Andrew Garfield neemt het over van Toby Maguire in 'The amazing Spider-Man', de vierde in de succesvolle reeks. Wanneer Peter Parker een geheim koffertje van zijn vader vindt, be- gint een zoektocht naar de reden van het verdwijnen van zijn ouders. Er duikt ook een nieuwe vijand op, The Lizard. In Amerika verwacht men nu al nieuwe records aan de box office.
Trailer:
Vanaf 4 juli in de bioscopen.
BRAVE De nieuwe Disney/Pixar speelt zich af in de mysterieuze Schotse Hooglanden waar de dappere prinses Merida tegen alle eeuwenoude tradities, haar lot en gevaarlijke wezens in gaat. Wanneer ze de excentrieke oude heks tegenkomt, krijgt ze de mogelijkheid om een wens in vervulling te laten gaan die rampzalige gevolgen heeft voor het koninkrijk. 'Cars 2' deed het iets minder, dus deze wordt belangrijk voor Pixar.
Trailer:
Vanaf 18 juli in de zalen
BATMAN: THE DARK KNIGHT RISES
Batman is eindelijk terug(opnieuw vertolkt door Christian Bale). Gotham City krijgt te maken met een nieuwe bedreiging: Bane, een meedogenloze schurk die in het verleden ernstig ge- wond is geraakt en verdovend gas nodig heeft om te overleven. Het wordt een harde dobber voor Bruce Wayne/Batman, die acht jaar na zijn treffen met The Joker en de tragische dood van Harvey Dent er niet al te best aan toe is.
Trailer:
Vanaf 25 juli in de bioscopen.
TOTAL RECALL
Een spannende actiethriller gebaseerd op een beroemd kortverhaal van Philip K. Dick over de verwarring tussen realiteit en geheugen. Arbeider Douglas Quaid(rol van Colin Farrell) ziet een mindgame als topspion wel zitten om even de sleur te doorbreken. Maar één en ander loopt grondig fout en plots wordt hij écht een doelwit. De lijn tussen de realiteit en fantasie wordt zo vaag voor Quaid dat het lot van de wereld op het spel staat.
Trailer:
Vanaf 8 augustus in de zalen
THE EXPENDABLES 2
Iedereen lachte toen Sylvester Stallone twee jaar geleden uitpakte met een ouderwetse actie- film rond een stel huurlingen. Stallone lachte nog harder, want 'The Expendables'werd een enorm succes. Dus is er nu een vervolg. Bruce Willis, Jason Staham en Arnold Schwarzen- egger zijn weer van de partij, en deze keer mag ook onze Jean-Claude Van Damme mee- doen, als Jean Vilain.
Vanaf 22 augustus in de bioscopen.
10-06-2012 om 11:50
geschreven door Patje007
Tags:Snow White and the Huntsman, Rock of Ages, Ice Age 4, Spider-man 4, Brave, The Dark Knight rises, Total Recall, The Expendables 2
09-06-2012
'The loft' van Erik van Looy wordt verdeeld door Amerikaanse filmgigant.
Erik Van Looy hoeft niet meer te zwijgen: The loft' wordt verdeeld door een van de grote Amerikaanse filmgiganten, Universal of Warner Bros.
Erik Van Looy: Ik hoop alleen dat de Amerikaanse première niet tijdens de opnames van De slimste mens valt, want dan kan ik niet weg. Ik ben twee keer blij. Dat we zo'n grote filmverdeler hebben, en dat ik niet langer hoef te zwijgen nu Variety het nieuws gelekt heeft.'
'The loft', zijn Amerikaanse remake van de kaskraker 'Loft', zal worden uitgebracht door Universal of door Warner Bros., twee van de belangrijkste Amerikaanse filmbedrijven. De wereldwijde rechten zijn gekocht door Dark Castle Entertainment, het bedrijf van Joel Silver. De man die verantwoordelijk was voor kassuccessen als 'The Matrix', 'Lethal wea- pon' en 'Sherlock Holmes' zal nu als executive producer' op de affiche van 'The loft'staan.
Erik Van Looy: Het heeft wat langer geduurd dan gepland. Elke deal met Amerika heeft veel voeten in de aarde omdat er een hele batterij advocaten aan te pas komt. In België zit iedereen met veel ongeduld op 'The loft'te wachten, maar ginds bekijken ze het voorlopig als een goede thriller die heel zorgvuldig in de markt gezet moet worden. Er is geen haast bij.
Er was nog een tweede reden voor de vertraging.
Erik Van Looy: Op het moment dat Dark Castle Entertainment erbij kwam, was de film al aan een heleboel landen verkocht. Joel Silver wou natuurlijk de wereldwijde rechten hebben, dus moesten we met al onze andere partners praten om de overeenkomst in onderling over- leg te verbreken.
Film nog beter.
Van Looy vindt de vertraging niet erg.
Erik Van Looy: Ik ben iemand die graag heel lang aan een film blijft werken en dit heeft het mogelijk gemaakt om 'The loft' nog meer te finetunen. De bekendheid van de cast is intussen alleen maar gegroeid. Kijk alleen al naar Matthias Schoenaerts. Die was vorig jaar bekend in Antwerpen en Sint-Truiden, intussen is hij een ster in Frankrijk en een bekende naam in Hollywood.
De naam Joel Silver staat in de Verenigde Staten alleszins voor kwaliteit.
Erik Van Looy: Ik was al een fan. Ik heb ooit een documentaire over hem gemaakt voor Ziggurat, toen ik nog op de VRT werkte. Silver heeft ons vrijblijvend enkele tips gegeven om de film nog beter te maken. Die man heeft 150 films gemaakt en heeft ervaring zat. En inderdaad, 'The loft'is nog snediger, krachtiger en helderder geworden door er in totaal vijf minuten uit te knippen. Bij sommige ingrepen dacht ik: verdorie, waarom hebben we daar in al die jaren zelf niet aan gedacht? De muziek vond Silver ook niet mooi, dus heb ik een nieuwe soundtrack laten maken die zeker zo goed is als de vorige.
Première eind dit jaar?
Wanneer de film in de zalen komt, staat nog steeds niet vast.
Erik Van Looy: Dat zal niet voor meteen zijn. Ik vertrek over twee weken terug naar de VS. We gaan de trailer maken en de campagne opzetten. Dat zal toch een maand of zes nodig hebben, schat ik. Ik hoop alleen dat de release niet tijdens De slimste mens zal zijn, want dan kan ik niet weg. Als er één feestje is dat ik in mijn leven niet wil missen, is het de Amerikaanse première van 'The loft'.