Er was leven vóór internet ... maar mijn wereld zou heel anders zijn zonder... Gisteren kreeg ik een stoomcursus "Leer dank je wel zeggen" als iemand erggggggg veel aardige dingen tegelijk voor je doet.
Een trouwe blogvolger kwam voor een massage, met een tas vol cadeautjes. Prachtige bloemen sieren mijn tafel: voor de bijna eerste verjaardag van mijn massagewinkeltje, een leerzaam en amusant woordenboek "platte taal" (je wilt niet weten hoeveel woorden, uitdrukkingen er zijn die je niet tegen je schoonmoeder zou kunnen bezigen...), pindarotsjes om me de volgende sofdag door te helpen ... en een acupuntuurmat om uit te proberen. Zoals typisch is voor mij: ik zit dan 3 uur op zo'n fakir mat terwijl ik computer...En voel me nu alsof ik 3 uur op een spijkerbed heb gezeten. Spierpijn, snotterig, een rug vol met puntjes.... De endorfinestoffen die het ding zou moeten losmaken gieren waarschijnlijk OOK door het bloed. Vanmorgen was ik al weer erg vroeg, erg uitgerust wakker.
Blozend vind ik het, stiekem, leuk om verwend te worden... ik zou er aan kunnen wennen!
Adem, glimlach, drink wat extra water .... maak wat moois van deze dag ... het is de eerste van de rest van je leven...!
|