Een heerlijke film met, voor mij, aantrekkelijke mannen ... Freeman, De Niro, Douglas en Kline ... in deze film allemaal rond de 70, vrienden sinds hun kindertijd ... Zich afvragend waar de tijd gebleven is ... hoe ze ziek en uitgeblust en rouwend geworden waren én ontdekkend dat in hun oud geworden lichamen nog steeds jonge harten klopten.
Oud(er) worden we allemaal ... het alternatief is jong dood gaan en daar zijn maar weinig mensen voorstander van. De manier waarop je oud bent is deels een gevolg van de keuzes die je onderweg maakt ... Wat stop je in je mond ... drink je genoeg water, eet je vitamines ... word je niet te dik? 1 kg kwijtraken is makkelijker dan 20. Wat er niet aankomt hoeft er ook niet af :-). Hoe en wat doe je aan beweging ... wandelen, yoga ... houd je je spieren en gewrichten in conditie? Is je bloeddruk niet te hoog? Hoe en wat verwen je je zelf ... een rondje naar de sauna ... een heerlijke massage ... laat het bloedt en de gelukshormonen dagelijks stromen. Hoe houd je je verstand, je mind bezig ... leer je nieuwe dingen ... kijk en luister je naar inspiratie ... of moet je het hebben van GTST?
Gisteren las ik weer eens een onderzoeksresultaat ... GEVEN en delen maakt mensen langduriger blij dan HEBBEN en houden ... Mensen om van te houden houden je gezonder dan een wereld aan spullen.
Be happy, be healthy, be helpful ... vandaag is de 1e dag van de rest van je leven ... je kunt hem voor hetzelfde geld genieten.