Het maakt niet uit of en hoe ik reageer of niet reageer ...
Voor mijn gemoedsrust maakt het wel uit. Ik raak geirriteerd, boos, iebel, geschoffeerd en uit mijn hum. Ik krijg zelfs een writersblock! Daarom schrijf ik er over ... DAT is een manier om er van af te komen, om er mee om te gaan.
Ik wil me niet schuldig voelen ... Ik wil me niet schamen ...Ik wil niet bang zijn ...! Ik had een vak en ik was goed in dat vak ...!
Wat je van de ene persoon goed kunt hebben ... zelfs lief, aardig, vleiend, zorgzaam vindt, kan, als het van een ander komt helemaal tegen het verkeerde been zijn ... Het gaat om de context ... om de verhouding ... om respect ... !
Ja, Jantje wil Marietje en Marietje liever Pietje en Pietje wil graag Loesje ... Zo werkt het.
Of we willen dat de ander anders is ... Helaas ... een ander wordt niet anders ...
Bedenk bij wat je doet: Wat GIJ niet wilt dat u geschiedt ... doe dat ook een ander niet ...
Laat mij toch gewoon een lief, aardig, openhartig, zorgzaam mens zijn ... en als je over me wilt fantaseren ... DOE je best ... MAAR laat MIJ er buiten ... AUB!
IK hoef het allemaal NIET te weten ... NIET te lezen ... NIET te horen ...! Houd toch op ... schei toch uit ... Grow up!
Ik zoek mijn midden, mijn zonzij ... en soms is dat zo maar lastiger dan anders ... Waarvan acte!