Mijn dochter is veilig en vrolijk en vol verhalen weer terug van haar vakantie. 23.000 km in 15 dagen ... het is nog al wat ... Maar dan heb je ook wat ... tempels, beelden, tuktuk's, olifantenritjes ... en ruim 500 foto's!
Het is stil in mijn huis, haar HONDje, mijn oppashond is weer terug en de parkeerplek voor het huis is weer leeg ... want ook de auto is weer weg. Gelukkig went het allebei snel: het hebben en het niet hebben. Ik ga gewoon weer op de fiets naar het dorp.
Ik heb een paar dagen Wolvega in de planning. Dus wie denkt: ach, het is somber buiten ... ik zoek de warmte van haar handen ... Weet je welkom op de massagebank! NU kan het nog! GRAAG!
Voor wie denkt: wat bedoelt ze toch met oefen ... tot het spontaan gaat ... Lees mijn BOEKje en doe de oefeningen ..., elke dag eentje ... en na 60 dagen voelt het écht anders! Als je het niet wilt kopen, maar wél wilt lezen/doen ... stuur maar een mailtje en je krijgt de PDF .. GRATIS.